Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Gość VeneticMT2

Venetic.eu [Dedyk] [Medium]

242 postów w tym temacie

Ludzie ktorzy mieli problemy z patcherem, po sciagnieciu klienta ktory wrzucilem jakas godzinke temu na mega oraz na multi. Problem ustapil. Dzis zmienialem jeszcze binke wiec mozliwe ze to przez to. Binarys + Patcher z klienta graczy ktorzy juz sa na serwerze wrzucone zostalo na forum jak i na strone glowna w download.

Zapraszamy ! Gdyby problemy nie ustepowaly, prosze na ts3 , postaramy sie pomoc kazdemu z osobna.

Mi się ten ich głupi patch nawet nie robi .

pewnie masz starą wersję NetFramework. pobierz najnowszą.

Up pomyślec było trzeba i zrobić dodaktówy mały lancher do dodania do tego klita , ( nic nie myslicie logicznie !!)

Wersja NetFramework jest najnowsza wczoraj pobierałem .

Edytowano przez ♔Redaktor

Up pomyślec było trzeba i zrobić dodaktówy mały lancher do dodania do tego klita , ( nic nie myslicie logicznie !!)

Wersja NetFramework jest najnowsza wczoraj pobierałem .

nie kieruj swojej wypowiedzi do mnie, ja jestem tylko graczem i sam jestem wkurwiony, bo myślałem, że będą tylko rooty w patcherze (mam wolnego neta), odpaliłem do o 17:55, pobrało już 300MB i dalej się patchuje..

Serwer wystartował? Bo widzę, że jakieś problemy macie.

Przeglądając prezentacje miałem ochotę zagrać a teraz to już raczej nie ;)

wystartował, 150 osób online z tego co widze na stronie.

mam pytanie do Teamu. ile ten patcher będzie pobierał?

Edytowano przez BBC37

wystartował, 150 osób online z tego co widze na stronie.

mam pytanie do Teamu. ile ten patcher będzie pobierał?

Tzn jesli masz tego pierwszego klienta to moze ci pbierac troche. Najlepiej pobierz aktualnego klienta i napewno prblem zniknie.

Pierwsza slysze aby byly jakies problemy. Tak czy siak pozdrawiam.

Tzn jesli masz tego pierwszego klienta to moze ci pbierac troche. Najlepiej pobierz aktualnego klienta i napewno prblem zniknie.

trochę? 500MB i dalej pobiera, to po pierwsze. a po drugie, można było pisać w zapowiedzi, że będzie całkiem nowy client - takiego info nie widziałem. Twoim zdaniem mam wyłączyć patchera i pobrać nowego clienta? nie będę marnował limitu. daje jeszcze 100MB, jeśli to będzie za mało rezygnuję z serwera. i to jest wina Administracji, bo po co udostępniać clienta, którego patcher i tak zaktualizuje w prawie 100%, czyli pobierze drugie tyle co waży client?

34 lvl, 6,5kk, dodania 4kk, zmianki 4kk, 5bon 500k, potki na szybkosc ruchu/atk po 5kk, wbicie jednego skilla 20kk.

A drop sztabek zweksza pozno w nocy, bo teraz ludzie graja. Aha..

Ale ofc, mozna argumentowac surami wp i wojami na warrior hacku, ktorzy wbili 75+, ze jakos mozna wyrobic z kasa bo sura wp nawet z 10k hp i fmsem sr 20 wezmiesz full spota w v2 no ale co maja mowic healerzy czy inne klasy jak maja isc na 35 z 10k hp do v1 z zerowym dmg bo sie trafil bron 30 z sr minus a na zmianki nie stac?

Ładny start..

Edytowano przez Smerf�
2 osoby lubią to

Owszem - Start bardzo ładny, a liczba kont online wciąż rośnie. Drop sztabek zostanie zwiększony lecz później gdyż teraz jest za dużo graczy online

No panowie ładny start :) Już prawie 400 Osób Online :) Zapraszamy na serwer do wspólnej gry oraz na naszego Team Speak 3

A Tobie smerf jak coś nie pasuje możesz nie grać nikt cię nie zmusza :)

Usuń Plik Graj.exe oraz metin2 BIN i kliknij pachowanie :)

A jeżeli to nie pomoże pobierz nowego Clenta .

Usuń Plik Graj.exe oraz metin2 BIN i kliknij pachowanie :)

A jeżeli to nie pomoże pobierz nowego Clenta .

MAM ZŁE ROOTY. czaisz? :)

MAM ZŁE ROOTY. czaisz? :)

No to pobieraj Clienta na nowo :)

440 Graczy Online :D Zapraszamy Serdecznie .

Lub jeszcze jest jedna opcja :D Skoro mówisz że masz nie prawidłowe ROOTy to usuń jest i odpal pachera pobiorą ci się na nowo ..

A serwer zapowiada się zajefajnie ... Bo już mamy Graczy Online: 448 więc na twoje miejsce przyjdzie 10 innych osób :**

w takim razie życzę Wam powodzenia, ale ja nie zagram.

To ja ci napiszę . że jeżeli nie chce ci się poczekać . 10 20 min . to twoja sprawa . i się tak łatwo poddajesz :)

Lub jeszcze jest jedna opcja :D Skoro mówisz że masz nie prawidłowe ROOTy to usuń jest i odpal pachera pobiorą ci się na nowo ..

A serwer zapowiada się zajefajnie ... Bo już mamy Graczy Online: 448 więc na twoje miejsce przyjdzie 10 innych osób :**

Serwer fajny ale Twoja matma mnie niszczy.

Jak to, ze jeden gracz ma problemy z rootami i nie gra ma sprawic, ze na jego miejsce przyjdzie 10 innych?

I dobrze rozumiem, ze jak mam problem z rootami to przesylasz mi caluski homolamusie i wyganiasz bo i tak przyjdzie wiecej graczy?

Brawo! Tak trzymac! Zaraz kumpel nie wbije z swoja 15 osobowa ekipa to pewnie wbije 150 osob wiecej? xD

I te spacje przed kropkami, matko bosko, moje oczy..

Edytowano przez Smerf�

Jeżeli twierdzisz że ja obliczam w ten sposób to powinieneś rozum leczyć bo na głowę niestety już za późno ...

Jeżeli masz bez sensu komentować to wg się nie wypowiadaj tutaj :) Bo tylko szkoda tych stron . Nie podoba się nie wchodź i nie komentuj bo tylko robisz z siebie pośmiewisko .

Pozdrawiam :**

Graczy na serwerze co raz więcej :D

Graczy Online: 456

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1516519
Użytkowników: 1187613
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: razoris