Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

EFCEBE

\/()\/[CorePvp]\/()\/ Epicki server PVP Lvl na czacie 200Slotow Epickie Budowle Epicka Pomocna dlon ze strony Administracji

89 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

@Up Alerias

Dziekuje slicznie za POzytywny i tak rozbudowany komentarz, Mam nadzieje ze takie slowa pomoga w dalszej budowie servera. :)

@Up eurodos

Tobie takze dziekuje za pozytywny komentarz. :)

pozdrawiam.png

Edytowano przez EFCEBE
2 osoby lubią to

Obiektywnie rzecz biorąc serwer jest dobry, ale społeczność - słaba . Same dzieci po 11 lat, wielki spam i w ogóle .

Ponadto od 3 h próbuje wyjść z początkowej wioski w której jest rzeźnia, ale mapę odgradza wielki mur. Nikt nie chciał także pomóc wydostać się, ogólnie, jest się zdanym na siebie .

Może tutaj ktoś mi powie - jak wydostać się żeby wyjść za mur i móc rozbudować się gdzieś dalej ?

Obiektywnie rzecz biorąc serwer jest dobry, ale społeczność - słaba . Same dzieci po 11 lat, wielki spam i w ogóle .

Ponadto od 3 h próbuje wyjść z początkowej wioski w której jest rzeźnia, ale mapę odgradza wielki mur. Nikt nie chciał także pomóc wydostać się, ogólnie, jest się zdanym na siebie .

Może tutaj ktoś mi powie - jak wydostać się żeby wyjść za mur i móc rozbudować się gdzieś dalej ?

Czlowieku... Widac jakim jestes ogarem Minecraft..... To jest server PVP a nie survival+frakcje na tym to polega zeby sie klepac wlasnie ma byc rzeznia.... Nastepnym razem przeczytaj dobrze temat i to co w nim pisze a nie dodawaj byle posta. Pozdrawiam.

Taaaaaa... Primo- Nie wiem czego się spodziewałeś, minecraft to powszechna gra społecznościowa, i te 11-sto letnie dzieci są graczami tej wielkiej metropolii.

Sekundo- To nie jest survival, to nie jest freebuild, to jest PvP (Player vs Player), nie jest to nawet PvM (Player v Mob), ten tryb rozgrywki polega na właśnie takiej jak to określiłeś ''Rzeźni''.

Pozdrawiam, Eiphel

@EDIT

Ty pewnie też należysz do grona tych ''dzieci'' widzę że nie jesteś może wszech wiedzący co do tej gry, ale powinieneś się zorientować po: Temacie, Nazwie tematu, Dopasowaniu regulaminu i typie spawnu...

Jeszcze raz pozdrawiam i serdecznie zapraszam na serwer.

Edytowano przez Alerias

Taaaaaa... Primo- Nie wiem czego się spodziewałeś, minecraft to powszechna gra społecznościowa, i te 11-sto letnie dzieci są graczami tej wielkiej metropolii.

Sekundo- To nie jest survival, to nie jest freebuild, to jest PvP (Player vs Player), nie jest to nawet PvM (Player v Mob), ten tryb rozgrywki polega na właśnie takiej jak to określiłeś ''Rzeźni''.

Pozdrawiam, Eiphel

@EDIT

Ty pewnie też należysz do grona tych ''dzieci'' widzę że nie jesteś może wszech wiedzący co do tej gry, ale powinieneś się zorientować po: Temacie, Nazwie tematu, Dopasowaniu regulaminu i typie spawnu...

Jeszcze raz pozdrawiam i serdecznie zapraszam na serwer.

Niestety sa ludzie i drewna. Ktorzy nie potrafia przeczytac zwyklego tematu ...

@up Zgadzam się...

To jest pewnie jakiś 12-sto letni chłopaczek któremu nie chcę się czytać...

Pozdrowienia dla takich ludzi, życzę wam aby to lenistwo wam przeszło.

serwer wygląda dobrze dużo slotów itp. tylko screen i napis duży most tego nie ogarniam

serwer wygląda dobrze dużo slotów itp. tylko screen i napis duży most tego nie ogarniam

Duzy most to sobie wymyslilem dodajac tego SS byl to tylko ss Budowli na serverku :D...

jesli chcecie wiecej SS piszcie. :)

pozdrawiam.png

Edytowano przez EFCEBE

Super.serwer, mila atmosfera oraz pomocny admin. Polecam w 100%;D

Nick:TheOlekPL

Czy zamierzasz grac na serverze dlugi czas:Może zależy od administracji i graczy

TS.3:Podam na serwerze

Nick:TheOlekPL

Czy zamierzasz grac na serverze dlugi czas:Może zależy od administracji i graczy

TS.3:Podam na serwerze

Nie bylo cie na serverze nie mialem jak ci wyslac kasy. :(

Naprawdę fajny serwer!

Jesli bys mogl to napisz co ci sie w nim podoba najbardziej. A co bys chcial zmienic. :)

pozdrawiam.png

Edytowano przez EFCEBE

ref 24h

Grałem na poprzedniej edycji serwera i naprawdę mi się fajnie grało :)

Życzę powodzenia w dalszej pracy i na pewno na nim zagram :)

1 osoba lubi to

ref 24h

Server dobry Nikos w administracji to jest spoko. :D
Tylko pytanie mam czy bedzie ts tego serfvera?

Server dobry Nikos w administracji to jest spoko. :D

Tylko pytanie mam czy bedzie ts tego serfvera?

TS. corepvp.pl

Super serwer miła administracja fajna mapa. Jest epicko!

Super serwer miła administracja fajna mapa. Jest epicko!

Dziekuje za pozytywny komentarz .A czy mogl bys napisac Kto z administracji najbardziej ci sie podoba?

Pozdrawiam

Jok3rStars

Nick:FUSH

Czy zamierzasz grac na serverze dlugi czas:TAK

TS.3:Tak

Nick:FUSH

Czy zamierzasz grac na serverze dlugi czas:TAK

TS.3:Tak

No chyba nie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1516519
Użytkowników: 1187613
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: razoris