Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Norczan

Zapisy na wspólną grę

265 postów w tym temacie

Nick: PW

Serwer: Barus

Rasa: Elyos/Asmo (bez różnicy)

Klasa: Łowca (ale też mogę zmienić)

Kontakt: PW na forum

Coś o sobie: W aionie raczej nowy więc potrzebna mi jakaś mentorka :D albo ktoś kto nauczył by się grać w aion razem ze mną. mam 18 lat i szybko łapię różne gry(tzn. jestem kumaty) tylko że samemu to średnio się chce bo jak nie ma do kogo się odezwać to nuda :D

Nick:  Podam jak pobiorę  Klienta 

Rasa: Elyos

Klasa: Bard Lub EterTech

Kontakt: gg: 46232607 Lub skype: floop123456789

Coś  o sobie: Mam na imię Eryk, 18 lat. Lubie uprawiać sport i grać w gry komputerowe. 

Nick: Jeszcze brak postaci
Serwer: Najlepiej zagraniczny, ale Barus też może być.
Klasa postaci: Jeszcze nie wiem.
Kontakt: PW lub steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198237944814/
Coś o sobie: 16 lat, ogarnięty z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Na Barusie mam 61lv, więc jakieś doświadczenie mam. Wymagań za dużych nie stawiam: ts3, poczucie humoru i dystans do siebie, i najlepiej żeby była mutacja, nie chce kogoś żeby piszczał (nie dotyczy dziewczyn). Chciałbym zacząć grę od początku.

Edytowano przez BlackLamp

Nick: Podam jak ktos sie zglosi na PW :)

Serwer: Barus,

Klasa Postaci: Spiritmaster

Kontakt: PW na forum :) 

Coś o sobie: Ogolnie to przygode z aionem zaczalem kilka dni temu (11lvl), mam zamiar zostac tutaj na dlugi okres czasu. Najlepiej zeby bylo nas z 5-10 osob na ts'ie, lub skype ( jak kto woli ). 

Nick: Podam na pw

Rasa; Asmo

Klasa; Ranger

Kontakt; GG 45468403, PW forum, lub steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198175214709/

Coś o sobie; Mam 17 latek. Gram w Aiona od wersji 3.0 z przerwa od 4.0 do 4.75 i drobnymi przerwami od 4.75. Gram z 2 kumplami ktorzy dopiero zaczynaja, choc 1 nie jest do konca pewny czy chce kontynuowac gre. Poszukuje osoby/osob do wspolniej gry :D:yay: . Najlepiej aby owa osoba miala 17lat+,TSa lub Skype na jakis czas, najlepiej kontaktowac sie  w weekend, poniewaz w tygodniu malo czasu mamy na Aionka (. Mikrofon= jest, TS= jest, Server TSa= Ogarnie sie  :D  :D  :D

Nick: Darkolux

Klasa: Ranger

Kontakt: steam http://steamcommunity.com/id/ddarkolux

Coś o sobie: Szukam kogoś do wspólnej gry (Nie grałem dużo w Aiona, rok temu miałem 40 lvl)

Chętnie wysłucham jakiś porad oraz wskazówek od lepszych graczy. Mam 17 lat, ts3/skype i myślę, że to na tyle

nie będę się tutaj rozpisywał, jeśli ktoś jest chętny pisać pw na forum albo steam.

Edytowano przez Darkolux

Nick: AgameQQx
Klasa postaci: Strzelec
Kontakt: gg: 52497766  Discord: AgameQQ#7683
Coś o sobie: Mam 16 lat i w Aiona gram od niedawna więc poszukuję osób do wspólnej gry

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Nick: Obcyy

Klasa postaci: Gladiator

Kontakt: gg: 11116950 lub PW tutaj

Coś o sobie: Mam 21 lat w Aiona grałem kiedyś poszukuje kogoś do wspólnej gry + ts3

Edytowano przez Monstrosity

Nick: ErathoS

Serwer: na tym, na którym najwiecej gra polaków

Rasa: jeszcze nie wiem

Klasa: Inżynier

Kontakt: pw

O sobie: Na imie mam Mateusz, mam 21 lat, jestem z Warmii i Mazur. Za ok dwa tygodnie składam podanie do wojska :)

1 osoba lubi to

Nick: Etrit
Serwer: Barus PL
Klasa postaci: Czarodziej 67lvl
Kontakt: Priv tu lub w grze, dla 100% pewności można pisać na mail ([email protected])
Coś o sobie: Gram dla fabuły :D i klimatu latania :P, obecnie posiadam 67 lvl i troszkę się nudzę z powodu zmiany systemu expienia po 66 lvlu (wszystko wolno :( ) dlatego szukam chętnych osób do porobienia instancji, pogadania lub wykonywania wspólnych misji (zabijanie mobów w pojedynkę jest trochę nudnawe :()

Nick: NN

serwer Barus

Klasa: Bard

Kontakt: steam : arukumi skype floop123456789 ( Najlepiej Pw przez forum) 

Będę grał od początku od 1 lvl jak ktoś chce ze mną pograć to zapraszam 

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Nick : Dereban
Klasa: Czarodziej

Kontakt: Tutaj albo GG 57046124(często widać ze jestem "niedostępny" na gg ale pisać nie patrząc na to, na niewidoku siedze) Skype, steam 

Wracam do gry jestem dość doświadczony w tej grze. Można by mnie nazwać "Weteranem Katalam" Starsi gracze bedą wiedzieć o co chodzi. Serwer i rasa nie gra roli w każdej chwili moge przejśćna inny serwer albo nawet przejść na 'dobra strone mocy'.

Edytowano przez eraqon123

Nick: Homonculus
Serwer: Helii
Klasa postaci: Zwiadowca / Łucznik
Kontakt: https://web.facebook.com/krystian.burzynski
Coś o sobie: Chętnie pogram oraz pogadam z osobami z danego serwera na teamspeak3. Mamy ekipę liczącą około 10 osób. każdy powyżej 40 lvl'a i pniemy z dnia na dzień coraz wyżej :)

Nick: PW
Rasa: Asmodian

Klasa postaci: Wojownik / gladiator
Kontakt: najlepiej PW forum
Coś o sobie : Całkowity zielony w Aionie, poszukuję jakiegoś mentora do gry ^^ 

Nick: Kalel

Serwer: Miren

Rasa: Asmo

Klasa: Łowca

Kontakt: PW na forum lub w grze  lub na fb (podam na pw forum)

Coś o sobie: Lat 23 ogarniety wesoły dasie pogadac i pograc szukam ludzi ogarnietych 16+ dowspolnej gry. Mam juz 30 lv mozna by powiedziec ze dopiero zaczynam w aiona.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0