Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

69 postów w tym temacie

Nie można się spodziewać. Tylko napewno zrobię dzialajaca wersje ;) za jakas godzinkę będę w domu to koło 20 będzie działające wersja.

Działa! Wielkie dzięki! :)

Edit: A przy narkotykach do czego służy ten "Odstęp"?

Edytowano przez adyga

Jeśli chodzi o fabryki to jest czas co ile sprawdza czy mozna z fabryki wybrać narkotyki. W Inwestycjach to samo. Tylko tam trzeba zaznaczyc zbieranie potem dopiero kliknac start 24/7 i wszystko smiga najlepiej ustawic 60 inwestycje i 60 fabryki .

W fabrykach nie wpisałem nic i zbiera mi normalnie od razu po tym jak skończy się "ładowanie" paska. :)

Testuje nową wersje, w dziwkach popraw ''zaropki'' po szkoleniu bo zaraz się znajdą inteligenci nie robiący błędów, W narkotykach po wybraniu grzybów bądź innych od razu wyświetla się ilość ''ile mam'', w przypadku dopalaczy to nie działa nie wiem czy to uważamy za błąd, zostawiam innym niech się wypowiedzą jak to u nich działa ;) Pozdrawiam Cię i duży + za pomysł.

z dopalaczmi to moze być błąd i nie wyszukuje wiecej niz tysiąc zaraz to sprawdze. Jeśli jeszcze jakieś błędy znajdziecie śmiało pisać postaram sięwszystko naprawić. Jak wróce do domu.

A mógłbyś dodać jeszcze okno, które będzie pokazywało nasz poziom i ile doświadczenia brakuje nam do następnego? :)

Edit: Oooo, przydałaby się jeszcze informacja ile razy wykonaliśmy dany napad, aby wiedzieć czy np. mamy już opanowane x3. Sorry, że tak rzucam się tutaj, ale tylko daję pomysły. ;)

Edytowano przez adyga

nie no spoko pomysły zawsze są dobre. Jak skończe pisać bota za którego ktoś mi zapłacił znów zabieram się za prace nad tym.

Witam, jak by dało rade jeszcze zrobic ze za nasza kase by kupowal narkotyki.. bo np z moich inwestycji wypłaca grubo 200 nilionów .. szkoda tracic i zeby za te 200 mln kupował narkotyki

Co masz na myśli :? Narazie to nie robie do The Crimes ;p Do Crimsa zaczne robić jutro ;p Jak mi się zachce xD A tego botan to musze na nowo całego przepisać bo mam nowe pomysły i wiecej umiem xD bedzie chodził 200 razy lepiej niz do tej pory ;)

Taki może być ^^ wystarczy do moich zabaw i botów ;p które bede mógł odpalać juz 24/7 ;p ochrona DDoS tam jest ?

To jest program. Włanczasz go po prostu :) . WYmagany jest zainstalowany Net Framework 4.5
1 osoba lubi to

musialem ściągnać windows menager aby muc odpalic go:)

a pozatym mam pytanie bo  jak jest zakładka "dziwki" to nic sie nie wyswietla mi a ściąglem ostatnia vesje o rozmiarze coś kolo 400kb

ściągnąłem windows menager zainstalowałem net fraemwoork czy jak to sie pisze i bot nie działa jak ktoś wie jak to otwożyć to możecie napisać ??

wykradanie jest przestepstwem, także po IP jest do namierzenia :) więc ciekaw jestem czy bylby an tyle glupi he

pozdrawiam

Dumasher jak bym chciał wykradać hasła to bym to zrobił. Wrzuccie sobie plik na virustotal i zobaczycie ze tam wszystko jest pokazane. Po za tym z 5 osób dało mi hasła do swoich kont z miiescie zbrodni dobrowolnie abym mógł rozwijać bota więc mnie nie oczerniaj. Dumasher pokaż dowody. Zdekompiluj kod i pokaż ktory kawałek kodu według siebie wykrada hasła ? . Jesteś po prostu zazdrosnym debilem ktory sam by czegoś takiego nie zrobił.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0