Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie łaczy mi wogole tego clienta co tam dałes, jak proboje zalogowac to okienko off serva wyskakuje a odpalilem to co mowiles.

Pani Kasia

jaki jest vocation na GMA ?

Edytowano przez kirio944

Tworzymy coś pięknego, chcesz pomóc stworzyc klasyka Mt2 pisz :) 

Mam takie pytanie. Podczas próby zalogowania się wyskakuje mi błąd "Error: Server name does not exist. (11001)". Wie ktoś może jak z tym sobie poradzić, albo wie gdzie mógłbym szukać pomocy?

Pani Kasia

musisz ip changer i wpisac jesli na localhost ustawiles i kliknac ip changer ale ogolnie zeby sie zalogować musisz zmienic kordy respawnu czyli odpalic RME czyli edytor mapy pod tibie i znalezc temple ustawic na account manager i w sumie bd mogl odpalic bez problemow i bez accmakera :)

Tworzymy coś pięknego, chcesz pomóc stworzyc klasyka Mt2 pisz :) 

Dzięki. ip changer ustawiłem zarówno na 127.0.0.1 jak i loclahost. A po twoim komentarzu zmieniłem pozycję według RME ale i tak ten problem dalej wyskakuje.

Edit:
Znalazłęm jaki błąd popełniłem IpChanger działał na wersje 8.6 a okazało się że ots ma wersję 8.54. Chociaż teraz mam nowy błąd Temple position is wrong. Pomimo powrotu do starej pozycji

Edit 2.0: Udało mi się to naprawić. Ten drugi błąd był spowodowany złymi wartościami w bazie danych

Edytowano przez Sonjon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...