Przenosimy pliki z serwera hamachi na dedyka
30 Lipca 2013
1. Uruchamiamy serwer hamachi przez VirtualBOX / VirtualPC 2. Wpisujemy To jest ukryta treść, proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się To jest ukryta treść, proszę Zaloguj się 5
14 odpowiedzi