Skocz do zawartości

LoveTherapy

Postmaker
 • Zawartość

  1426
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

Wszystko napisane przez LoveTherapy

 1. MÓJ KOLEGO, CO TAM SIĘ Z TOBĄ DZIEJE?

 2. Czego się spodziewać po plikach, które zaczynają być wykorzystywane jak pliki arianei czy teriosa xD
 3. Vesteris to generalnie dobra marka prowadzona przez doświadczone osoby. S2 pokazało, że legenda (bo można to tak już nazwać) nadal trzyma fason.
 4. Wyglada spoko. Powodzonka ze startem! :)
 5. 75% chyba, a nie 70. Generalnie maturka jest łatwa, każdy gada, że JAK CIĘŻKO. Przykładaj się na korepetycjach i lekcjach bieżących, ucz w tygodniu i nie będzie problemu. ( :
 6. Generalnie uwielbiam ten serial. 1 sezon był (według mnie) świetny. Drugi też niczego sobie, dzięki kontynuacji wątku Black Hooda oraz nowych, dosyć ciekawych i dobrze rozwijających wątków. W trzecim sezonie ciągle mi czegoś brakuje. Sama inspiracja tą planszówką mogłaby być lepiej rozegrana. Sam Król Gargulec jest dosyć komiczny, choć czasem stresuje mnie jak nagle skądś wyskoczy. Podoba mi się w tym sezonie działanie Veroniki vs Hiram. Jestem ciekawa jak rozegra się historia rodziny Jugheada i jak Betty poradzi sobie ze zniszczeniem narkotykowej działalności Hirama (: edit. Odcinek, w którym młodzi wcielali się w swoich rodziców - totalny ogień!
 7. Artykuł spoko. Osobiście wątpię, że Steam padnie. A jeżeli to będzie to trwało jeszcze parę lat. Co do samego WIN XP to była kwestia czasu jak gry przestaną go wspierać.
 8. Jak szukasz AF to pisz PW. Akurat mam trochę wolnego czasu, więc mogę go spożytkować, pomagając Wam przy forum. (:
 9. kurczaki, zapomniałam wysłać kota na choince xD Konkursy fajne - oby więcej!
 10. Szukaj obrazu w google. W necie nic nie ginie i wszystko jest przypisane. Albo zapytaj kolegi, skoro zdjęcie jest od niego to pewnie wie skąd je wziął.
 11. Tradycja wywodzi się z Alzacji (pogranicze Francji i Niemiec). Drzewa wtedy dekorowano jabłkami, orzechami, świecami i ozdobami papierowymi, ciasteczkami. W sumie jak byłam mała to na choinkę również robiłam papierowe "łańcuchy". Teraz się daje bombki (pewnie mają symbolizować jabłko), gwiazdę, bądź coś gwiazdopodobnego na czubek, różne błyszczące odzóbki, cukierki (które nigdy nie doczekają Wigilii i trzeba je non stop uzupełniać XD), kolorowe łańcuchy, których części głównie można znaleźć na podłodze :D A zamiast prawdziwych świeczek są światełka. Kiedyś to jakoś bardziej symbolicznie to było i z klimatem. Gorzej jak się zapaliła xD
 12. Mało było tych plików kairosa na rynku metina. W sumie Teriosa też dawno nie było
 13. LAST LAST CHRISTMAS miałam Gold Membera. :c Teraz też się uda!
 14. Polecam! Osoba solidna, komunikatywna oraz kreatywna, co jest tutaj niezbędne. Nauczyciel z tego też przedni! #VemiaTOP1
 15. @TeskiBumerang ja Cie rozumiem z tym życiem samodzielnym. Ja teraz muszę gotować dla @Sielu, a on ciągle głodny. Jeszcze mi psa nie chce kupić. Masakra jakaś!
 16. @Sielu super, nagroda dla Ciebie! Teraz tylko powrót na pozycję Lider Metin2 Developer!
 17. kiedyś to było...:makka:

  1. Protektor
  2. _Cycu_

   _Cycu_

   Teraz to nie ma

  3. LoveTherapy

   LoveTherapy

   Za moich czasów to lepiej się żyło 


×
Okienko zamknie się za 5 sekund...