Skocz do zawartości

durfey

Members
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Wystarczy wejść na Youtube, albo jakieś forum brazoli i tam macie działające klucze do serial number. Ja wpisałem jakieś 6 miesięcy temu i ani razu nie musiałem już zmieniać tego klucza.
 2. Niestety coś jest nie tak z tym skryptem. Bot zatrzymuje się, a niby walker jest włączony nie wiem o co chodzi.
 3. Działają na otsie masteria.net ale jak dla mnie niektóre te skrypty są gowniane a no na przykład Banuta surface. Bez sensu jest bicie pojedynczych bonebestow 230 magiem. Powinien jakoś być ustawiony, ze kupuję jakąś ilość gfb i bije gdy sa powyżej trzech. Ja tam wolę sam zrobić skrypt po swojemu.
 4. Niestety nie mam jak sprawdzić teraz. Jutro zobacze. Ale jeżeli działa to wisze Tobie kratę browarow ... ;)
 5. @Marchwj Nie za bardzo wiem o co chodzi. Mam napisać skrypt? Niestety nie potrafię tego robić. Ten Targeting. StartIgnoring dawalem w walkerze nie w lua, być może dlatego nie działało. Chociaż jak dawalem Targeting.Start() w walkerze to wlaczal i wylaczal targeting, ale co mi z tego skoro jak dostanę trapa to char padnie przy wyłączonym targecie... Swoją drogą moim zdaniem słabo to jest w tym bocie zrobione, przecież powinna być automatycznie dodana taka funkcja np, że gdy jesteśmy strapowani 20 sec włącza targeting.
 6. Dobra już na wszystkie pytania, które do tej pory zadałem znalazłem rozwiązanie, ale najśmieszniejsze jest to, że jest nowy problem. Mianowicie chodzi o to, aby wyłączał targeting jak wychodzi z expa, ale jeżeli zostanei strapowany przez potwory będzie on włączony. Czy jest taka możliwość w xeno? Szukałem i znalazłęm tylko Start.Ignoring() ale to u mnie nie działa, być moze coś źle z tym robię.
 7. Już mam to zrobione. W końcu działa. Wielkie dzięki. Ale jeszcze mam jedną rzecz, może nie na temat akurat checkerów, ale problem jest z otwarciem dziury łopatą tam gdzie są te Lizard Choseny. Nie działa niestety opcja Hole, nie wiem dlaczego. Masz jakiś pomysł?
 8. Działa wszystko okey. Ale jest inny problem. Mianowicie taki, że jak mam dodanych w jednym lua parę tych kodów, oczywiście z innymi nazwami labelów nie działają w ogóle, tylko jak mam jeden wklejony skrypt to działa. Muszę robić specjalnie nowy lua dokument do jednego skryptu, czyli jak mam 10 drzwi do otwarcia z tymi lokacjami, muszę utworzyć aż 10 lua dokumentów. Nie miałem już dosłownie siły, tyle kombinowania, a to nie działało właśnie przez to, że były dwa te same skrypty, ale z innymi nazwami labelów i już du*a. Oczywiście dzięki za pomoc, ale może wiesz jeszcze jak rozwiązać ten problem. Na pewno poleci plus. Pozdro ;)
 9. Spoko zaraz zobacze czy dobrze zrozumialem. Oczywiście dzięki za pomoc.
 10. Cześć. Szukam osoby, która zna się dobrze na Xeno. Opiszę mniej więcej o co mi chodzi. Mam o to taki skrypt do sprawdzania lokacji, a dokładniej chce zrobić tak aby otwierał drzwi i sprawdzał pozycje po ich otwarciu, wiadomo żeby bot się nie zwiesił na głupich drzwiach. registerEventListener(WALKER_SELECTLABEL, "onWalkerSelectLabel") function onWalkerSelectLabel(labelName) if (labelName == "checkpos") then if not (Self.Position().x == 30999 and Self.Position().y == 310666 and Self.Position().z == 7) then Walker.Goto("start") end end end Skrypt oczywiście działa, ale niestety problem polega na tym, że gdy daje STAND po drugiej stronie i ktoś przymknie mi drzwi po prostu wyświetla się biały napis na dole "current waypoint...." bo nie może dojść do postawionego STANDu po drugiej stronie drzwi, jeżeli są one zamknięte po prostu taki skrypt gó*no daje. Nie wiem czy napisałem to w miarę zrozumiale, także przedstawię to w ten sposób jak to robię: Label (start) STAND (przed drzwiami) USELEVER (otwieranie drzwi) STAND (po drugiej stronie drzwi) Label (checkpos) <----- ze współrzędnymi z drugiego STANDU i tu niestety jest ten problem, bo gdy ktoś mi zamknie drzwi bot nie przechodzi wtedy do labela (Start) tylko zatrzymuje się na STAND, bo drzwi są zamknięte.. Nie wiem czy ktokolwiek zrozumie o co mi chodzi, jeżeli nie to piszcie będę odpowiadał. Z góry dzięki i Pozdrawiam, mam nadzieje ze jest tu ktos kto potrafi wytlumaczyc w jaki sposób to zrobić.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...