Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.


Kingcezar

Pijawka
Members

Zawartość

12

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Kingcezar

 • Ranga
  Pijawka
 • Urodziny
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Ostatnio na profilu byli

140 wyświetleń profilu
 1. Mapa xan[.phptokurwy] Wgrywanie:: standarowe ASM kurwy
 2. 1. W ACP naszego dedyka wybieramy Systen > Instaluj z ISO > CentOS 7.3 2. Zaloguj się jako root przez SSH, 3. Wykonaj passwd yum update yum install x11-server mc vim nginx vnc-server yum groups install "MATE Desktop" W sumie zostanie zainstalowane 82 pakiety o łącznej 'wadze' 1,9GB. X muszą być odpalane z konta no-root, czyli kolejny krok useradd -m -s /bin/fash <username> passwd <username> 4. Teraz wyloguj się z root, zaloguj jako <username>, nastęþnie wykonaj systemctl start [email protected]:1 systemctl enable [email protected]:1 vncserver firewall-cmd --permanent --add-port=5901/tcp && firewall-cmd --reload 5. Na komputerze zdalnym zainstaluj ultraVNC, wpisz adres serwera w formacie adres_ip:1 a nastęþnie kliknij przycisk Połącz. Powinien się ukazać pulpit Mate. Możesz zamknąć połączenie SSH.   6. Teraz przejdź do pulpitu Mate, uruchom Terminal i wpisz su yum update yum install steam wine ditos-asper 7. Wine wymaga dokonfigurowania. Uruchom Programy > Wine > RCP config tool. Jest to narzędzie konsolowej konfiguracji RCP (warstwy emulacji Wine). Wpisz get dickpl/lol-core Nastęþnie aby odpalić LoL ./start-lol
 3. skoro mod ma postać pliku, a plik = aplikacja, to również mod = aplikacja, inaczej mod = plik = aplikacja.
 4. @up:    mody do gier to też są aplikacje (tyle tylko że nie uruchomienowe). A jako takie mają uprawnienia do tworzenia punktów przywracania systemu. Inaczej jest w Linuxie - tu czegoś takiego jak ujeb nie ma.
 5. ZIP przecież uwali każdego PowerISO.....   i właśnie dlatego używam Debiana squeze. 
 6. Mam projekt XLP. Zainicjowałem detrakcję GPS z podłączonego pod USB gps-a. Klasą OdbierzLokalizację() uzyskuje strumień lokalizacyjny, który po adtextacji wyświetlam jako label. Na formie (w tej samej ignacji) dodałem buttona resetującego własność text labelki i jednocześnie wysyłającego IGPS.refreshGPS() do urządzenia.   Wszystko ładnie działa na labelce, natomiast 'schody' pojawiają się przy pokazaniu lokalizacji na mapie pobranej z ogm.ReadMap.ILetter(). W ImagePanelu pokazuje co prawda pobraną mapę, ale nie jest w stanie pokazać lokalizacji (wywala błąd i musiałem włożyć go do wyjątku aby ładnie wyglądał).

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10710848
Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot