Skocz do zawartości

siwymiks

Members
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O siwymiks

 • Ranga
  Pijawka III
 • Urodziny 25.01.2000

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

349 wyświetleń profilu
 1. Witam. Poszukuję bota/programu który szybko zaprosi graczy do gildii. Limit członków wynosi 50 i zapraszanie wszystkich po kolei zajmuje ~20min. Czy istnieje coś co pomoże mi zrobić to szybko i łatwo? :P
 2. Poszukuję darmowego mh na serwer Rubinum. Ma ktoś coś za free?
 3. https://m2bob.net/ <-- tutaj masz wersję darmową i premium
 4. Na jakim pythonie działa Virtual? Być może cheat jest systemem python27 a client pyhon22 lub na odwrót. Razem z cheatem powinny być pliki python27.dll i python22.dll. Wrzuć je do folderu i spróbuj wstrzyknąć jeszcze raz.
 5. Kamer mod większość przydatnych funkcji ma nieaktywne przez "nowe" zabezpieczenia. Z darmowych polecam m2boba, a jeśli ci się spodoba to możesz kupić wersję premium.
 6. Wszystko to zasługa samego metina który jest napisany w pythonie. Możesz mieć nawet komputer z NASA a metin i tak będzie się ciął i wysypywał clienty. Nie jest to wina twojego sprzętu.
 7. Czego Ty się spodziewałeś po programie który musi obejść zabezpieczenia gry? Wyłącz avasta albo dodaj m2boba i plik .bob do wyjątków i po problemie.
 8. Darmowy M2bob ma dużo funkcji w tym przyciąganie mobów.
 9. Przeinstaluj m2boba. Brakuje mu jakiegoś pliku.
 10. M2bob na globala jest darmowy. Oczywiście nie masz dostępu do wszystkich funkcji które są w wersji premium, ale na spokojnie możesz bocić. Pobierasz patcher ze strony, wrzucasz do folderu z metinem, pobierasz plik i już będzie działać. Z mh dostępnych to Lalaker1 jeszcze powinien działać.
 11. Jedyną opcją na nie blokowanie się na mobach jest wyłączenie wallhacka. A z tą górą Sohan to nie wiem co jest grane. Spróbuj przeinstalować metina i m2boba.
 12. Może twoje konto m2boba jest nieaktywne. Zrób nowe i spróbuj się zalogować.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...