Skocz do zawartości

Menober

Postmaker
 • Zawartość

  1058
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Menober

 • Ranga
  MPC Popular User

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2222 wyświetleń profilu
 1. Siemka. Mam problem z certyfikatem "This site is not secure". Robie bota do gry, a nie moge przejść przez ten problem. Ma ktoś pod ręką gotowy kod do klikania w IE linków "More information"->"Go on to the webpage"? Będę wielce wdzięczny :)
 2. Więcej szczęścia, niż skilla. Nautilus nie trafił kotwicą w nieruchomy cel, a Morgana klatką z dwóch metrów
 3. Witam. Zapraszam na serwer Gardia. Box startowy, fajne rajdy, spoko ludzie. Piszcie w grze do "Menober", pomoge na start, dodam do rodziny "Janusze" . Chodzimy na lod, robimy rajdy, pomagamy sobie. 1 sp u npc za ziarna mocy, reszta leci z boxów z rajdów. Nie rozpisuje się więcej, bo nie ma po co. Poczytajcie na stronie, na discordzie. Niedługo ma wejść sporo nowości, w tym Rainbow Battle, CP, misje, jakiś nowy akt z nowymi petami i eq - jednym słowem duże plany. PS: Polecam poprosić kogoś żeby was zabrał na akt 8 do podbicia joby :P Osobiście zawsze pomagam. Strona główna: http://gardia.ga/ Pierwsze dwie osoby na hasło "mpcforum" dostaną ode mnie jakiegoś "fanta" na start W postaci eq/expa/joby/czegoś.
 4. Skille są zbugowane. Bardzo często zdarza się tak, że spokojnie sobie lurasz, odpalasz skill i ch*j, nie ruszy.
 5. KeyListener

  Cześć wszystkim! Kojarzycie w AutoIt funkcję Hotkeyset()? Potrzebuję odpowiednika w Javie. Pracowałem na KeyListenerze, ale tylko w oknie, a chciałbym zrobić coś bez gui. Nie krzyczcie mi, że nie pomożecie mi zrobić keyloggera, bo nikt w 2017 nie otwiera podejrzanych plików, każdy potrafi zrobić sobie keylogera (choćby za sprawą autoit), a mnie to jest potrzebne do nauki wyłącznie. Czytałem o jnativehook, ale wydaje mi się, że była wbudowana biblioteka do bindowania klawiszy.
 6. Witam. Lanie wody: Do rzeczy. Kilka godzin temu natknąłem się na ciekawego gifa na facebooku. Dzięki niemu wpadłem na całkiem ciekawy pomysł programu, który umożliwiałby znaczne zwiększenie szybkości czytania tekstu. Dla mnie ten projekt to czysta ciekawostka, ale może komuś się przyda w walce z googolami wyrazów. Program wyświetla wyraz po wyrazie tekst, który zaserwujemy mu z pliku ksiazka.txt. Zrobiłem go na szybko, kod jest w trakcie rozbudowy, dokładniejsze informacje umieściłem w opisie filmu. Mam nadzieję, że zainspiruję innych do tworzenia podobnych i może nawet bardziej użytecznych programów w AutoIT Pozdrawiam. Prezentacja programu: https://www.youtube.com/watch?v=_T8h9H-1_3A (program z kodem w opisie filmu)

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...