Skocz do zawartości

Gajwer05

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  1. Witam szukam pluginu który umożliwia akceptowanie prośby o teleportacje poprzez kliknięcie na czacie na wybrany fragment [AKCEPTUJ] szukałem w wielu miejscach lecz żaden nie działa prosiłbym o paradę jak to zrobić lub o podesłanie linku do właściwego pluginu. Z góry dziękuje.
  2. Jest taki plugin nwm czy ogólnie dostępny dla wszystkich lecz grałem na serwerze gdzie takie coś było ogólnie to tworze skyblock i ten plugin dużo by ułatwił dla innych graczy gdyż mieli by wszystkie informacje o kimś jednym ruchem myszki. Jeszcze poszukam a jak nie to może ktoś mi go napisze. Ogólnie to znalezłem go https://www.spigotmc.org/resources/hoverchat.40045/ wiec temat zamknięty ;)
  3. Witam tworzę własny serwer minecraft i poszukuje pluginy dzięki któremu po najechaniu na gracza na czacie wyświetlają się o nim szczegółowe informacje takie jak np. stan konta, miejsce w topce, itp. Bardzo prosił bym o pomoc ponieważ zależy mi aby ten plugin zawitał w moich plikach. Dziękuje.
  4. Polecam pozytywny człowiek, który wie co robi i jest w tym dobry. Żadnych problemów pomógł z pluginem do samego końca. Dobra obsługa klienta, płatność bez problemów. Szybkie paluszki to jego zaleta pisze jak maszyna, szybka realizacja od czasu złożenia zamówienia miła atmosfera podczas rozmowy po prostu profesjonalista. Gorąco polecam i sam jeszcze skorzystam ;)

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...