Skocz do zawartości

CityLifeRP

Members
  • Zawartość

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  1. Przepraszam ale myślałem że mi się nie zrobił temat. Jestem nowy na stronie, bardzo przepraszam ?
  2. Hej, szukam graczy do stworzenia mapki roleplay, ta mapka będzie polegać na roleplay'u jeśli nie wiesz co to jest nie zgłaszaj się Na mapie chce zrobić takie rzeczy jak samochody, policja , tworzenie postaci , prace i wiele więcej. Mapke mam już troche zrobioną. : miasto o nazwie FutureCityRP (Miasto jest już troche zrobione) różne komendy wraz z command blockiem. Ile jest już zrobione zobacz na traileru (filmik) ------------> Jeśli chcesz się dołączyć wypełnij formularz Imie : Pseudonim (Nick w MC) : Ile masz lat (12lat minimum :: max 15 lat : Czy znasz się na komendach (nie musi to być jakoś profesjonalnie ale chociaż żebyś znał podstawowe ) : Czy umiesz budować (Nie musisz budować jakoś bardzo ładnie ale też nie brzydko np. miasto i dekoracje) : Jak jesteś ogarnięty w to co wymieniłem powiedz OSOBNO od budowania i komendach od 1-10 : :::: :::: Będzie to projekt o nazwie: CityLifeRP V.2 Pewnie zapytacie czemu V.2 a nie V.1, ponieważ już wypuściłem taką jedną mapę może nie za bardzo dopracowaną, ponieważ mapa mi na to nie pozwalała na której to robiłem Nie szukam również jakiś dzieci którzy będą się zgłaszać a nic nie będą w ogóle robić, mogę zrobić wyjątki z wiekiem jeśli jesteś ogarnięty i łatwy do zrozumienia. Dziękuje to wszystko co chciałem powiedzieć czekam na zgłoszenia, jeśli nie wymieniłem rzeczy które chcielibyście wiedzieć proszę poprawcie mnie Jeśli nie chcesz brać udziału w ogłoszeniu proszę napisz co mógłbym dodać jeszcze na mape np. jakie prace i inne z góry dziękuje. Pisz ogłoszenie nie musisz umieć wszystkiego idealnie mogę cię nauczyć jeśli chcesz to mogę nawet zapłacić ale to tylko wtedy jak się znasz ;)
  3. Dane by było na moją mapkę RolePlay tylko jeśli chodzi o przelew to tylko paysafecard powiedz ile bierzesz za zbudowanie miasta modern nie małego ale też nie dużego czekam na komtakt
  4. Jeśli jestes zainteresowany i znasz się na command block i budowaniu mogę nawet zapłacić cena do ustalenia :) Hej, szukam graczy do stworzenia mapki roleplay, ta mapka będzie polegać na roleplay'u jeśli nie wiesz co to jest nie zgłaszaj się Na mapie chce zrobić takie rzeczy jak samochody, policja , tworzenie postaci , prace i wiele więcej. Mapke mam już troche zrobioną. : miasto o nazwie FutureCityRP (Miasto jest już troche zrobione) różne komendy wraz z command blockiem. Ile jest już zrobione zobacz na traileru (filmik) ------------> Jeśli chcesz się dołączyć wypełnij formularz Imie : Pseudonim (Nick w MC) : Ile masz lat (12lat minimum :: max 15 lat : Czy znasz się na komendach (nie musi to być jakoś profesjonalnie ale chociaż żebyś znał podstawowe ) : Czy umiesz budować (Nie musisz budować jakoś bardzo ładnie ale też nie brzydko np. miasto i dekoracje) : Jak jesteś ogarnięty w to co wymieniłem powiedz OSOBNO od budowania i komendach od 1-10 : :::: :::: Będzie to projekt o nazwie: CityLifeRP V.2 Pewnie zapytacie czemu V.2 a nie V.1, ponieważ już wypuściłem taką jedną mapę może nie za bardzo dopracowaną, ponieważ mapa mi na to nie pozwalała na której to robiłem Nie szukam również jakiś dzieci którzy będą się zgłaszać a nic nie będą w ogóle robić, mogę zrobić wyjątki z wiekiem jeśli jesteś ogarnięty i łatwy do zrozumienia. Dziękuje to wszystko co chciałem powiedzieć czekam na zgłoszenia, jeśli nie wymieniłem rzeczy które chcielibyście wiedzieć proszę poprawcie mnie Jeśli nie chcesz brać udziału w ogłoszeniu proszę napisz co mógłbym dodać jeszcze na mape np. jakie prace i inne z góry dziękuje.
  5. Spróbuj przez optifine odpalić shadery lub zmień na inne , jak nie pomoże to wejdź w detale lub animacje i wyłącz niebo i na nowo włącz lub wyłącz i na nowo włącz inne detale miałem podobny przypadek , jeśli nie zadziała to uruchom inny launcher minecrafta np. skyland , shighinima chyba ze masz premke to nie wiem :)

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...