Skocz do zawartości

xsite

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O xsite

 • Ranga
  Pijawka

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://danlight.pl
 1. Futbolcup - prowadzisz zespół od klasy B do Ekstraklasy. Jest bardzo prosty w obsłudze. Mecze ligowe rozgrywane raz dziennie o 17:00 towarzyskie (jeden dziennie) o 15:00. W sumie jest tam wszystko treningi, rynek transferowy, rozbudowa stadionu itp.
 2. Zobacz propozycję RedCart. Ogólnie gdybym robił to dla klienta to stawiałby na oprogramowanie najbardziej zoptymalizowane pod kątem SEO.
 3. Witam, Poszukuje zapaleńców gier sportowych, którzy chcieliby stworzyć menadżera piłkarskiego i rozwijać projekt, który znajduje się na githubie: https://github.com/ihofmann/open-websoccer Jest to kompletny menadżer piłkarski ale niestety porzucony przez właściciela a silnik gry jest naprawdę ciekawy i wcale nie odbiega od ówczesnych symulatorów piłki nożnej. Możesz w nim: Zarządzać drużyną, Trenować seniorów, Posiadać drużynę juniorów, Rozbudować stadion, Grać w lidze,pucharach, meczach towarzyskich( tego ostatniego nie mogę jeszcze odkryć jak to zrobić ), Sprzedawać i kupować na rynku transferowym, Ustawiać taktykę i formację zespołu, Ustawiać ceny biletów, Rozbudowywać infrastrukturę i wiele więcej! Jest to chyba jedyny pełny i darmowy symulator piłki nożnej. Język: niemiecki, angielski i chyba hiszpański są domyślne.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...