Skocz do zawartości

► SnowWolf ◄

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  1. Dobrze wiem, że (np) przez YatQe sprawdzi się IP takiego pana, ale generalnie i tak przyda się taki dodatek. Dzięki @Gorzał i @minecraftSK za pomoc
  2. Witam, szukam skryptu na ukrycie adresu IP i nie chodzi mi tutaj o VPN'a. Chciałbym osiągnąć taki wynik: Jeżeli ktoś zna ten skrypt i byłby w stanie go udostępnić - byłoby kozak! Pozdrawiam (*** Oczywiście osoba, która jest na screenie rozmawia normalnie i nie ma problemów z internetem ***)
  3. Witam, chciałbym wykonać swój styl pod teamspeaka.. Np taki jak ten: https://www.myteamspeak.com/addons/452f7a0e-3cf4-44ad-8e7d-89dfa73a9b06 Teraz moje pytanie.. Jak wykonać taką wtyczke.. Pobrałem sobie i rozpakowałem w winrarze przykładowy motyw i okazuje się, że ten plik ma w sobie dwie rzeczy: - package.ini - informacje o wtyczce - folder - styles - folder ze stylem Teraz moje pytanie.. Jest może jakiś generator tych wtyczek czy coś takiego? Jeżeli trzeba wykonać to lokalnie, proszę wtedy o jakiś poradnik, albo pokierowanie mnie jak wykonać takie coś. Z góry dzięki za odzew! Albo inaczej.. Jak skompilować ten folder i plik w jeden instalator?

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...