Skocz do zawartości

WymiataczM

Members
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O WymiataczM

 • Ranga
  Pijawka III

Metody kontaktu

 • Discord
  WymiataczM

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska-Dolny Śląsk

Ostatnio na profilu byli

808 wyświetleń profilu
 1. Skróty

  Witam, kilka skrótów. Porządne rzeczy załatwi się za kilka lat. K.U.R.W.A. - Kiedy Upada Rozum Wchodzi Agresja PKP - Poczekaj Kiedyś Przyjedzie ABW - Agencja Bezwarunkowego Walnięcia HWDP - Hamowanie Według Dotychczasowych Przepisów, Humanistyczny Wniosek Dokładności Pierwotnej Kilka old schoolowych: BMW - Będziesz Miał Wypadek, Będziesz Miał Wydatki, Bogaci Mają Wszystko, Bardzo Mądry Właściciel, Bóg Mnie Wybrał, Ballada Mnicha Wiesia ABS - Arabskie Ballady Systemowe, Agencja Bezwarunkowego Streszczenia ZUS- Zakład Utylizacji Staruszków, Zakład Usług Satyrycznych, Zapłać Umrzyj Spadaj PZU- Pierdolnięty Zawsze Uśmiechnięty KGB - Kulturalna Grupa Brodnicy
 2. Łocium Panie!

  Chciałem na początku podkreślić , iż jest prawie 2018! Jak I przy tym że... Mam Silver II w cs:go! Chciałbym pogratulować sobie Wymyśliłem tu swoją filozofię... Nie czytaj i w ogólę jak masz gdzieś moje Januszowe pomysły... 1 . geometria - to takie coś że jak masz np.kwadrata I Bomba. To jest kółko i kwadrat!!! 2.Kto wymyślił gry komputerowe? -jasne że ja.. Utworzyłem 1 grę... Która nawet nie została udostępniona bo można tylko skakać w dół i górę przez 20 prostokątów. 3.Elo- to skrót od EWANGELIA LEONARDA OMYŁEGO KONIEC Tak wiem że to bez sensu ale jak mówiłem w pracy to się śmiało ludziska... Niewiem czy to że jestem debilem, Januszem... A może że to śmieszne?
 3. Niezbyt...

  Uwaga to niema na sensu ani pierdolenia ani tpd.! Umieszczę tu suchar który wymyśliłem Ale na początku! Kupiłem spinnera (no to normalne) potem drugiego .. Trzeciego........ Siódmego.... No skończyłem na 18 spinerze(kurde... Ja to dobrze pisze ?) No jak mam 18 to pomyślałem że Opyla otworzyć chociaż jednego... No ,a to że przeciołem palce (3) przez spinnera z nożami. To może jak ktoś będzie chciał bym opowiedział. Najważniejsze jebany suchar - Puk, puk Kto tam? Pedofil! ------------_-¯-_–------ Koniec! Mam nadzieję że się podobało jak nie to... Jesteś taki jak każdy...O prócz mnie i mych kolegów z neta czyli :lujem lub cwelem (nie znam tych akt osobowych). Dodam jak ostatnio :Zagadkę z nie normalną odpowiedzią ?? (swoje odp. Napisz w komentarzach a prawidłową odp na dole) Czemu to wszystko wogólę pisze? Nie patrz! Tu jest odpowiedź! Pisałem coś! Nie patrz No niech ci będzie, oto odpowiedź : A zabronisz mi kurwa? ((a tu dodatkowo moje zdjęcie profilowe! ??
 4. Poszedłem sobie do kina na thor'a.Niby nic nie było pechowego i tpd. film fajny ale przed filmem jak se z domu wyjechałem by jechać do kina...ja bym się nawet nie spodziewał że to możliwe. 1.Przed wyjazdem Wziąłem kilka złotych na Liptona,cole i popcorn (nie ważne że mówiąc kilka to wyszło 80zł). Potem się ubrałem i do auta .... no normal i to nic dopiero w podpunkcie 2 jest coś no...e... pechowego i tpd. 2.Jak jechałem Co się mogło stać? Mandat? Jakiś koleś? Kolega?Wypadek?Telefon?...A co się stało?!Nie zamknąłem domu...To wracam...patrze : laptop jest, komputer jest, xbox jest,Telefon jest, pies jest, drugi pies jest...A więc nic mi nie ukradli (Szczęść Boże).No to zamykam i w drogę! Jadę jadę i wypadek ... w czym problem?!Objeżdżam i już...A to oczywiście dawny kolega...Podchodzę i mówię:siema stary!Ja se pójdę ok? No i odszedłem jakby nic nie ważne że auto mu się paliło prawda? 3.Już prawie Już prawie u celu , mam jeszcze 30 minut, wyjechałem półtora godziny wcześniej by jeszcze do restauracji jechać ( Bo KFC to restauracja co nie?). No ale jak zeszła godzina to już od razu do kina.Już prawie przed kinem i jakiś ,,menel,, mnie zaczepia ja mu: Kurwa ,panie odwal się pan! A on coś bo chyba Włosku. Co w tym śmiesznego ... nic... przecież moje życie to nie parodia i nie wymyślam tego. 4.Wbiłem do sali kinowej! Już w kinie jakieś sklep przed kinem ... jestem ,kupuje bilet i idę do kolejki po popcorn...No ,ale jak to możliwe że napis: W kolejce mieści się max.20osób A ja se naliczyłem 30osób i gdzie ja mam stanąć... No spoko , jest 12 (lub 11 minut przed filmem). Mam popcorn , cole, liptona (potem już powiem że zostałem oszukany i miałem pepsi zamiast coli!Wbiłem jeszcze do kibla ...(na coś większego niż siku...)Jest minuta przed filmem ,Ja zapierdalam jak Ferdynand Kiepski.Zdążyłem ! Życie uratowane oglądam film!I to koniec... może to niezbyt śmieszne/fajne/pechowe tpd. no ale jak napisałem na koniec w 3. W 2 nie powiedziałem siema i odszedłem ,a pomogłem trochę , napisałem że odszedłem bo nie chce pisać szczegółów.i temu w 3 jest że godzina mi zeszła.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...