Skocz do zawartości

PATYrekV2

Members
 • Zawartość

  253
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez PATYrekV2

 1. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie. Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia
 2. Nasze serwery: CS:GO Mod - 54.38.48.194:27015 * Reaktywacja serwera odbyła się dnia: 11.01.2019 ! News: Wkrótce ruszą kolejne odpłatne reklamy serwera, gdyż te obecne nie odniosły oczekiwanego skutku! Ciekawostką jest również fakt iż jest to nowy adres IP serwera, ze starego zrezygnowaliśmy ze względu migracji jednostki na lepsze maszyny OVH. Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi . Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami.
 3. Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Założycielem projektu jest PATYrek. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum możesz znaleźć wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.. Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com Nasze serwery: CS:GO Mod - 54.38.48.194:27015 * Reaktywacja serwera odbyła się dnia: 11.01.2019 ! Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi . Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami. * Nasze forum powróciło po ponad 5 miesięcznej przerwie dnia: 22.12.2018 ! Do administracji MPCForum: Liczba odnośników do naszego forum została ograniczona do minimum, zatem prosił bym o nie umieszczanie reklamy w koszu.
 4. @Aktualizacja 07.01.2019! * Poprawiono powyższy błąd z rzekomo "przestarzałą konfiguracją serwera". Spowodowane to było tym iż ten serwer istnieje już od x czasu, zaś nasz hosting jak każdy idący za postępem zmienia maszyny i migruję. Więc po takiej migracji adres IP serwera się zmienia, lecz stary adres IP jest nadal do dyspozycji tak naprawdę i normalnie działa co powoduję tego typu dysfunkcję w działaniu. * Dodaliśmy nowy banner serwera Kilka zdań na temat licencji oraz automatyzacji: Licencją nie byliśmy zainteresowani od samego początku, jak i nadal nie jesteśmy. Z prostego względu, mianowicie ten serwer został stworzony na potrzeby naszej sieci. Odnośnie automatyzacji to jest to ważna kwestia, postaramy się z czasem wprowadzić pewne ułatwienia dla naszych rozmówców. Tak aby każdy nowy użytkownik mógł zarejestrować się sam, oraz dowiedzieć się nieco więcej :). Pozdrawiamy, Ekipa ScreSkill.com
 5. Szukasz składanek z dobrą muzą? Jeżeli tak to nie mogłeś/mogłaś trafić lepiej.. Sylwester - (SZNAJDER MIX) [2018-2019] ☢ Hipnoland VOL.1 ☢ (SZNAJDER MIX) [Składanka 2018]: ☢ VIXA ☢ - Armagedon VOL.1 (SZNAJDER MIX) [Składanka 2017]: DISCO STAR #1 (SZNAJDER MIX) [Składanka Disco Polo 2017]: ☢ BEST OF VIXA - Rzeźnia vol.2 (SZNAJDER MIX) [Składanka 2017]: ☢ BEST OF VIXA - Rzeźnia vol.1 (SZNAJDER MIX) [Składanka 2016]: Składanek będzie o wiele więcej, lecz to dla was są one tworzone! Także jeżeli się spodobało zostaw LIKE/SUBA w celu zachęcenia nas do dalszej pracy !
 6. Najnowszy materiał z kanału: Prowadzący kanał: PATYrek/SZNAJDER Imię: Patryk Wiek: 21 ► Nasza strona: https://screskill.com/index.php ► Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/scr... ► Facebook: https://facebook.com/screskill ► TS3: ts.screskill.com ► Podobało Ci się? Więc zostaw suba/like to nie boli, zaś nas motywuję do dalszej pracy :) ! Jest to kanał wielotematyczny, więc można się na nim spodziewać dosłownie wszystkiego. Czyni to go niemonotonnym a bynajmniej my jako ekipa "ScreSkill.com" dołożymy wszelkich starań by tak nie było. Życzymy Miłego oglądania ;) ! ⚠ Pamiętaj my nie czerpiemy korzyści z zamieszczanych materiałów na tym kanale! Robimy to z czystej pasji..
 7. Informacje dodatkowe: » IP serwera: sf4.screskill.com » Wersja serwera: 1.12.2 » Typ serwera: Survival/Freebuild/4Fun » lość slotów: 50 (może ulec zmianie) » Whitelista: Nie » Autoryzacja: Premium/Non-Premium Serwer powraca po niemal 2 letniej przerwie! Serwer został czasowo zawieszony, czekamy na powrót naszego forum i wtedy ruszamy pełną parą !
 8. @Fragusiek! 1. Ikonki postaramy się jutro uzupełnić. 2. Każdy ma swój gust, jeden woli minimalizm drugi zaś do przesadny "gigantyzm". Aczkolwiek odnośnie kanałów to na pewno będą one jakoś dekorowane w postaci spacerów. Co prawda nie do przesadnie, zaś tak aby mogły zaciekawić oko rozmówcy :). Dziękujemy za opinie
 9. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów na nim oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć! Proszę o nie usuwanie bezsensowanie mojego tematu, gdyż prosiłem o usunięcie poprzedniego wątku który był zamieszczony na tym forum od x czasu w zamian za ten nowy!!!
 10. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów na nim oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć!
 11. @DwaDzieci Kwestia uznania, jak ktoś potrafi czytać to na pewno sobie poradzi ;).
 12. @DwaDzieci Jak brak domeny xD? IP: sf4.screskill.com (domena) -,-
 13. Jesteśmy organizacją która powstała w 2015 roku. Zajmujemy się serwerami do gier multiplayer,aukcjami internetowymi,zleceniami graficznymi i wieloma innymi rzeczami. Cechuje nas wyjątkowa wytrwałość oraz silna wola podążania do obranego przez nas celu. My jako administracja dołożymy wszelkich starań aby chwile spędzone z nami były wyjątkowe i niezapomniane. Pozdrawia ekipa: ScreSkill.com Nasze serwery CS 1.6: CS:GO Mod - 193.33.176.208:2030 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Nabór na Adminów jest: OTWARTY ! Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów serwerów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi . Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami.
 14. @SneQ 1. Banner został zaaktualizowany (nie wiem gdzie ty widzisz tutaj białe kontury ale spk). 2. Kanał "Zarządu" został usunięty. 3. Domena jak najbardziej działa (być może posiadasz nieaktualną wersje ts3, co uniemożliwia ci połączenie się z tym klientem). 4. Odnośnie bota Query to zastanawiamy się nad tym. 4. MusicBot został wyłączony, ponieważ ludzie mało czasu poświęcają na jego słuchanie. No a takie bycie aby był to strata pieniędzy. 5. Odnośnie ikonek to postaram się dzisiaj wszystko poaktualizować, ponieważ po wgraniu kopii serwera ikonki od rang oraz kanałów usuwają się. 6. Poprawność działania kanałów sparwdzona zostanie dzisiaj wieczorem. Podsumowując to jest serwer na potrzeby sieci a nie na setki użytkowników. Ale dziękuje za opinie, postaram się wprowadzić zmiany jak najszybciej.
 15. Jeżeli chodzi ci o VIXE no to 3-maj coś ode mnie :D:
 16. Nie poszukujesz może sieci dla serwera?

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...