Skocz do zawartości

PATYrekV2

Members
 • Zawartość

  255
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez PATYrekV2

 1. Nasze serwery: CS:GO Mod - 54.38.48.194:27015 * Reaktywacja serwera odbyła się dnia: 11.01.2019 ! Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi . Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami.
 2. Najnowszy materiał z kanału: https://youtu.be/mM60nRj_IT8 Prowadzący kanał: PATYrek/SZNAJDER Imię: Patryk Wiek: 21 ► Nasza strona: https://screskill.com/index.php ► Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/scr... ► Facebook: https://facebook.com/screskill ► TS3: ts.screskill.com ► Podobało Ci się? Więc zostaw suba/like to nie boli, zaś nas motywuję do dalszej pracy :) ! Jest to kanał wielotematyczny, więc można się na nim spodziewać dosłownie wszystkiego. Czyni to go niemonotonnym a bynajmniej my jako ekipa "ScreSkill.com" dołożymy wszelkich starań by tak nie było. Życzymy Miłego oglądania ;) ! ⚠ Pamiętaj my nie czerpiemy korzyści z zamieszczanych materiałów na tym kanale! Robimy to z czystej pasji..
 3. Szukasz składanek z dobrą muzą? Jeżeli tak to nie mogłeś/mogłaś trafić lepiej.. Rzeźnia vol.3 - (SZNAJDER MIX) [2019] Sylwester - (SZNAJDER MIX) [2018-2019] ☢ Hipnoland VOL.1 ☢ (SZNAJDER MIX) [Składanka 2018]: ☢ VIXA ☢ - Armagedon VOL.1 (SZNAJDER MIX) [Składanka 2017]: DISCO STAR #1 (SZNAJDER MIX) [Składanka Disco Polo 2017]: ☢ BEST OF VIXA - Rzeźnia vol.2 (SZNAJDER MIX) [Składanka 2017]: ☢ BEST OF VIXA - Rzeźnia vol.1 (SZNAJDER MIX) [Składanka 2016]: Prowadzący kanał: PATYrek/SZNAJDER Imię: Patryk Wiek: 21 ► Nasza strona: https://screskill.com/index.php ► Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/scr... ► Facebook: https://facebook.com/screskill ► TS3: ts.screskill.com ► Podobało Ci się? Więc zostaw suba/like to nie boli, zaś nas motywuję do dalszej pracy :) ! Jest to kanał wielotematyczny, więc można się na nim spodziewać dosłownie wszystkiego. Czyni to go niemonotonnym a bynajmniej my jako ekipa "ScreSkill.com" dołożymy wszelkich starań by tak nie było. Życzymy Miłego oglądania ;) ! ⚠ Pamiętaj my nie czerpiemy korzyści z zamieszczanych materiałów na tym kanale! Robimy to z czystej pasji..
 4. @Draako118 A dziękujemy, zachęcamy również do odsłuchu naszego najnowszego i zarazem pierwszego mashupa na kanale:
 5. @Ref. Używamy przycisku "Odśwież ten temat", nie piszemy takich postów.
 6. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie. Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia
 7. Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Założycielem projektu jest PATYrek. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum możesz znaleźć wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.. Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com Nasze serwery: CS:GO Mod - 54.38.48.194:27015 * Reaktywacja serwera odbyła się dnia: 11.01.2019 ! Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi . Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami. * Nasze forum powróciło po ponad 5 miesięcznej przerwie dnia: 22.12.2018 ! Do administracji MPCForum: Liczba odnośników do naszego forum została ograniczona do minimum, zatem prosił bym o nie umieszczanie reklamy w koszu.
 8. @Aktualizacja 07.01.2019! * Poprawiono powyższy błąd z rzekomo "przestarzałą konfiguracją serwera". Spowodowane to było tym iż ten serwer istnieje już od x czasu, zaś nasz hosting jak każdy idący za postępem zmienia maszyny i migruję. Więc po takiej migracji adres IP serwera się zmienia, lecz stary adres IP jest nadal do dyspozycji tak naprawdę i normalnie działa co powoduję tego typu dysfunkcję w działaniu. * Dodaliśmy nowy banner serwera Kilka zdań na temat licencji oraz automatyzacji: Licencją nie byliśmy zainteresowani od samego początku, jak i nadal nie jesteśmy. Z prostego względu, mianowicie ten serwer został stworzony na potrzeby naszej sieci. Odnośnie automatyzacji to jest to ważna kwestia, postaramy się z czasem wprowadzić pewne ułatwienia dla naszych rozmówców. Tak aby każdy nowy użytkownik mógł zarejestrować się sam, oraz dowiedzieć się nieco więcej :). Pozdrawiamy, Ekipa ScreSkill.com
 9. Informacje dodatkowe: » IP serwera: sf4.screskill.com » Wersja serwera: 1.12.2 » Typ serwera: Survival/Freebuild/4Fun » lość slotów: 50 (może ulec zmianie) » Whitelista: Nie » Autoryzacja: Premium/Non-Premium Serwer powraca po niemal 2 letniej przerwie! Serwer został czasowo zawieszony, czekamy na powrót naszego forum i wtedy ruszamy pełną parą !
 10. @Fragusiek! 1. Ikonki postaramy się jutro uzupełnić. 2. Każdy ma swój gust, jeden woli minimalizm drugi zaś do przesadny "gigantyzm". Aczkolwiek odnośnie kanałów to na pewno będą one jakoś dekorowane w postaci spacerów. Co prawda nie do przesadnie, zaś tak aby mogły zaciekawić oko rozmówcy :). Dziękujemy za opinie
 11. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów na nim oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć! Proszę o nie usuwanie bezsensowanie mojego tematu, gdyż prosiłem o usunięcie poprzedniego wątku który był zamieszczony na tym forum od x czasu w zamian za ten nowy!!!
 12. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów na nim oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć!
 13. @DwaDzieci Kwestia uznania, jak ktoś potrafi czytać to na pewno sobie poradzi ;).
 14. @DwaDzieci Jak brak domeny xD? IP: sf4.screskill.com (domena) -,-
 15. Jesteśmy organizacją która powstała w 2015 roku. Zajmujemy się serwerami do gier multiplayer,aukcjami internetowymi,zleceniami graficznymi i wieloma innymi rzeczami. Cechuje nas wyjątkowa wytrwałość oraz silna wola podążania do obranego przez nas celu. My jako administracja dołożymy wszelkich starań aby chwile spędzone z nami były wyjątkowe i niezapomniane. Pozdrawia ekipa: ScreSkill.com Nasze serwery CS 1.6: CS:GO Mod - 193.33.176.208:2030 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Nabór na Adminów jest: OTWARTY ! Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów serwerów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi . Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...