Skocz do zawartości

PATYrekV2

Members
 • Zawartość

  246
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O PATYrekV2

 • Ranga
  Debiutant III

Ostatnio na profilu byli

360 wyświetleń profilu
 1. @Fragusiek! 1. Ikonki postaramy się jutro uzupełnić. 2. Każdy ma swój gust, jeden woli minimalizm drugi zaś do przesadny "gigantyzm". Aczkolwiek odnośnie kanałów to na pewno będą one jakoś dekorowane w postaci spacerów. Co prawda nie do przesadnie, zaś tak aby mogły zaciekawić oko rozmówcy :). Dziękujemy za opinie
 2. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć!
 3. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów na nim oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć! Proszę o nie usuwanie bezsensowanie mojego tematu, gdyż prosiłem o usunięcie poprzedniego wątku który był zamieszczony na tym forum od x czasu w zamian za ten nowy!!!
 4. Szukasz mniejszego serwera do rozmów? Więc świetnie trafiłeś'aś, my zapewnimy ci komfort ! Serdecznie Zapraszamy ! Kilka informacji dodatkowych: » Nazwa serwera: ScreSkill.com [TeamSpeak3] - {Free Kanały} ! » Liczba slotów: 32 (jeżeli zaistnieje taka potrzeba powiększymy je) » IP serwera: ts.screskill.com » Nasza strona: www.ScreSkill.com Kilka informacji o serwerze: Ten serwer powstał głównie z myślą o naszej sieci, jest to serwer "mniejszego kalibru" aczkolwiek jest zrobiony na poziomie Poszukujemy administracji do utrzymywania porządku na nim, gdyż często gęsto zbierze się spora liczba rozmówców a nikogo nie ma aby móc przydzielić im kanał prywatny czy też jakieś rangi. Serwer istnieje już od ponad 2 lat i różnie to miewało się w jego historii, dlatego też piszę tutaj ten temat by zachęcić was do wspólnych rozmów na nim oraz składania podań na admina w celu utrzymywania porządku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz usprawnień. Także do usłyszenia Statusy serwerów (GAMETRACKER) są zbagowane na tej stronie, prosimy na nie nie patrzeć!
 5. @DwaDzieci Kwestia uznania, jak ktoś potrafi czytać to na pewno sobie poradzi ;).
 6. @DwaDzieci Jak brak domeny xD? IP: sf4.screskill.com (domena) -,-
 7. Informacje dodatkowe: » IP serwera: sf4.screskill.com » Wersja serwera: 1.12.2 » Typ serwera: Survival/Freebuild/4Fun » lość slotów: 50 (może ulec zmianie) » Whitelista: Nie » Autoryzacja: Premium/Non-Premium Serwer powraca po niemal 2 letniej przerwie! Serwer został czasowo zawieszony, czekamy na powrót naszego forum i wtedy ruszamy pełną parą !
 8. @SneQ 1. Banner został zaaktualizowany (nie wiem gdzie ty widzisz tutaj białe kontury ale spk). 2. Kanał "Zarządu" został usunięty. 3. Domena jak najbardziej działa (być może posiadasz nieaktualną wersje ts3, co uniemożliwia ci połączenie się z tym klientem). 4. Odnośnie bota Query to zastanawiamy się nad tym. 4. MusicBot został wyłączony, ponieważ ludzie mało czasu poświęcają na jego słuchanie. No a takie bycie aby był to strata pieniędzy. 5. Odnośnie ikonek to postaram się dzisiaj wszystko poaktualizować, ponieważ po wgraniu kopii serwera ikonki od rang oraz kanałów usuwają się. 6. Poprawność działania kanałów sparwdzona zostanie dzisiaj wieczorem. Podsumowując to jest serwer na potrzeby sieci a nie na setki użytkowników. Ale dziękuje za opinie, postaram się wprowadzić zmiany jak najszybciej.
 9. Jeżeli chodzi ci o VIXE no to 3-maj coś ode mnie :D:
 10. Nie poszukujesz może sieci dla serwera?

×