Skocz do zawartości

sensownyyGracz

Members
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O sensownyyGracz

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 07.10.2001

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

728 wyświetleń profilu
 1. Tak, było to chwilowe zawieszenie, ale teraz jest kolejne ponieważ trwają przygotowania na Edycje Specjalna. oraz czekamy też na wersje 1.3.6
 2. Serwer jest chwilowo zawieszony, ponieważ są problemy z hostingiem.
 3. Zależy gdzie zainstalowałeś serwer w jakim katologu, jeżeli zainstalowałeś serwer, przeważnie jest to katolog root, Najpierw musisz odpalić serwer a potem ci się powinien pojawić folder .local z savem w środku.
 4. Założenia serwera Postanowiliśmy stworzyć serwer, który będzie wolny od monotonii rozgrywki oraz pełen nowych doznań. Naszym głównym założeniem jest dodawanie i tworzenie nowych mechanik, których jeszcze nigdzie w polsce się nie pojawiły, jak i również zmienianie ich wraz z to nowszą edycją Powelder. Nasze niektóre pluginy są robione od podstaw, więc niektórych mechanik możesz nie ujrzeć na innych serwerach. Nie tylko staramy się unowocześniać nasz serwer, ale także staramy się, abyś spędzał u nas każdą chwilę z wielką przyjemnością. W końcu serwery to nie tylko surowa mechanika, to także centra społeczności gry, tam nie może być nudno. Rozgrywka Rozgrywka zaczyna się na spawnie, możesz zwiedzać obszary, szukać ukryte skarby, sam lub z innymi. Gra na serwerze polega na zdobyciu przedmiotów i przetrwaniu. Na serwerze również będziesz mógł posiadać działkę o wymiarach 75x75 uważamy ze to są dobre wymiary dla Was. Świat zawsze będzie włączany na Expert wiec nie będzie za łatwo, oraz gra się za szybko nie znudzi i będzie się dłużyła. Serwer będzie wzbogacony o autorskie pluginy i spolszczony silnik TShock. Kadra Iwobos (Administrator) Xedlefix (Administrator) Thordissa (Moderatorka) Serwer IP: serwer.powelder.pl PORT: 7777 Temat może ulec zmianie.

×