Skocz do zawartości

Magic.

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Magic.

 • Ranga
  Pijawka

Ostatnio na profilu byli

96 wyświetleń profilu
 1. ja to bym chcial metina3 takiego serio metina3 a nie privy :D
 2. START SERWERA! 18 stycznia o godzinie 18:00! Zarejestruj się do 18 stycznia i odbierz pakiet VIP na starcie!
 3. aha Nie wiem jak mam to skomentować... mapa jest tworzona przez nas od zera. Za pare dni bedzie kolejny temat z kilkoma nowościami.
 4. Temat został dodany w dziale metina ponieważ bedzie to nieoficjalna ale forma kontunacji/reworku tej gry. Druga sprawa mówisz o zamknięciu, nasz projekt nie bedzie wykorzystywał nazw ani żadnych modeli z gry metin2. Każda postać jest kupiona/modelowana od zera to samo tyczy się budynków, map, potworów itp itd. Co do kwestii prawnych wszystko jest konsultowane prawnie i tworzone zgodnie z prawem. Inspiracja czyms to nie kradzież wiec nikt nic nie zamknie. Dodam jeszcze ze gameforge ma zastrzeżenia do nazw i oczywiście prawa autorskie gry.. Nie ma żadnego zakazu stworzenia mmo w podobnym stylu.
 5. Skoro takie masz zdanie no to cie zaskoczymy ??
 6. Czyli metina czyni grafika niczym w minecrafcie?
 7. Jak na razie daleko do otwartych testów, ale tak da się tylko że nie będzie to prywatny serwera a całkiem nowa gra, można powiedzieć metin3. A gra już istnieje i ma do niej dostęp tylko zamknięta ekipa beta-testerów. Postaram się w tym tygodniu jeszcze nagrać gameplay
 8. Szczerze mówiąc może troszkę podobieństwa jest ale jest to kompletnie inny silnik graficzny. Może gdy dodamy kolejny film zawierający już elementy rozgrywki zobaczysz jak duża jest różnica
 9. Projekt gry w oparciu o metin2, szczegóły będziemy podawać w kolejnych filmach/postach. Co to jest BDO?
 10. Prezentowane miasto / mapa jest ukończona tylko w 20%! Projekt gry oparty jest na grze metin2 (nieoficjalna kontynuacja). W następnym filmie pokażemy krótką rozgrywkę i animacje postaci. Tworzony jest w języku polskim, angielskim, niemieckim, rumuńskim i tureckim. oglądaj w jakości 1080P! Kilka ss'ów z gry: W następnym filmie pokażemy krótką rozgrywkę i animacje postaci.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...