Skocz do zawartości

carbonx

 • Blue Member
 • Moderator N. Programisty
 • MPCfacebook
 MPC News Lider
 • Zawartość

  2262
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

carbonx wygrał w ostatnim dniu 1 Luty

carbonx ma najbardziej lubianą zawartość!

O carbonx

 • Ranga
  Pan Śledczy

Metody kontaktu

 • Telegram
  carbonx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  localhost

Ostatnio na profilu byli

6407 wyświetleń profilu
 1. Odpowiedzialność jak najbardziej biorę na siebie i przepraszam, że tyle to trwało - zrobię wszystko, żeby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Mam więc nadzieję, że nie zniechęci Ci to do dalszego zaglądania na forum. Dziękujemy za uwagę, zazwyczaj ciekawostki były skonstruowane w trochę inny sposób i dlatego wkradł się błąd, dołożymy jednak starań aby więcej się nie powtórzył.
 2. Dział nie służy do wstawiania ogłoszeń, a do poszukiwania wykonawców.
 3. Nie, jeśli nie uda Ci się skontaktować z właścicielem to możesz tylko czekać aż domena wygaśnie.
 4. Dziękujemy za uwagi, na pewno uwzględnimy je przy tworzeniu grafik do następnego dwutygodnika.
 5. Tak, dziś pojawi się specjalny temat z listą osób, które uzyskały punkty za poprzedni konkurs.
 6. Ze swojego doświadczenia wiem, że najlepiej iść sobie do jakiegoś Vision Express czy Lynx. Zrobią Ci tam na początku standardowe badania w celu określenia wady, a następnie dobiorą Ci dobre soczewki. Jeżeli zdecydujesz się od razu na ich zakup za badanie nic nie zapłacisz (lub zapłacisz jakieś grosze w stylu 9 PLN). Jeśli umawiasz się na wizytę (już niezależnie gdzie) warto wspomnieć o soczewkach, bo standardowe badanie wzroku to max. 10-15 min, natomiast przy soczewkach schodzi się dłużej (dobranie, nauka wkładania/zdejmowania).
 7. Kosz. Temat jest napisany niezgodnie ze wzorem i łamie regulamin lokalny.
 8. Temat niezgodny z regulaminem lokalnym, tego typu ogłoszenia muszą zostać napisane zgodnie ze wzorem i umieszczone w odpowiednim dziale.
 9. No niestety mnie za czasów mpc couch nie było, więc zdałem się na informacje, które uzyskałem od innych członków grupy. Postaramy się jednak, żeby w przyszłości takie nieścisłości się nie powtórzyły.
 10. No nie dziwi mnie to wcale bo ten cheat od ponad roku nie działa.
 11. phpBB nie będzie lepszy, jest już mocno przestarzałe i pomimo aktualizacji nie spełnia obecnych standardów.
 12. Za dużego wyboru nie masz, albo wybierzesz IPS, ale wtedy musisz liczyć się ze sporym jednorazowym wydatkiem + koszt ewentualnych pluginów, albo wybierzesz MyBB i część pluginów będzie darmowa, ale części w ogólnie nie znajdziesz i będziesz je musiał pisać sam/zlecić ich napisanie. Wszystkie inne systemy for, nawet jeśli są lepiej napisane i oferują więcej możliwości, mają małe społeczności i niewielką liczbę dodatków.
 13. W tej sytuacji nie widzę dla Ciebie przyszłości w żadnej z grup na forum.
 14. Kandydat nie nadesłał prac w terminie.
 15. Widać że coś gdzieś słyszałeś, coś gdzieś widziałeś, ale generalnie nic nie wiesz. Maturę faktycznie można zdawać w wybranym języku, ale z pośród tych podanych przez CKE. Do wyboru masz c/c++, Pythona, jave i Pascala.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...