Skocz do zawartości

carbonx

 • Blue Member
 • Moderator N. Programisty
 • MPCfacebook
 MPC News Lider
 • Zawartość

  2308
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

carbonx wygrał w ostatnim dniu 1 Luty

carbonx ma najbardziej lubianą zawartość!

O carbonx

 • Ranga
  Pan Śledczy

Metody kontaktu

 • Telegram
  carbonx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  localhost

Ostatnio na profilu byli

6557 wyświetleń profilu
 1. To nie są odpowiedzi na pytanie autora. Jedynym sensownym wyborem spośród wymienionych jest Samsung A50. Dlaczego? Po pierwsze jest on najnowszy i jako jedyny ma androida 9, który jest jednak sporo lepszy od poprzednika, do tego większy ekran i co najważniejsze bateria 4000mha. Zdjęcia wychodzą dość dobre, aczkolwiek wiadomo, że nie jest uzyskasz tego samego co we flagowcach pokroju S10, Mate 20 Pro czy P30.
 2. Na forum pomagamy w rozwiązywaniu konkretnych problemów, musisz więc sprecyzować swoje pytanie abyśmy mogli Ci pomóc.
 3. Prace nie zostały oddane w wyznaczonym terminie.
 4. xyz

  Temat niezgodny ze zaktualizowanym regulaminem lokalnym, ze względu na jego charakter sugerujący w głównej mierze chęć zareklamowania usług hostingowych. Jeśli temat miał służyć wyrażeniu opinii na temat tego hostingu powinien zostać utworzony w dziale "Domeny i hostingi".
 5. xyz

  Na forum nie pomagamy ze skryptami/stronami tego typu. Kosz.
 6. Jest to jedynie potwierdzenie, że prowadzi legalną firmę, nie gwarantuje Ci to oryginalności produktów przez nią sprzedawanych. Niemniej jeżeli firma funkcjonuje od 3 lat, to oznacza że nie jest "krzakiem", który został zarejestrowany kilka dni temu na potrzeby oszustwa.
 7. Sprzedawca ma dobre opinie, jednak cena jest trochę niska - fakt jest to dość rzadki rozmiar, a produkt dostępny jest w pojedynczym egzemplarzu, ale tak czy inaczej trzeba uważać. Nikt na forum z całą pewnością nie jest Ci w stanie zagwarantować, że buty będą oryginalne, musisz je zamówić, a w przypadku podejrzenia podróbek po prostu zwrócić.
 8. Niestety na forum obowiązuje język polski. Kosz.
 9. Tego typu ogłoszenia dozwolone są tylko w tym dziale: https://www.mpcforum.pl/forum/1422-niezbędnik-programisty-zlecenia/
 10. Tylko pamiętaj, że w przypadku wykorzystania pakietu i tak masz lejki DO danej prędkości, a w praktyce nigdy jej nie zobaczysz. Jedyną opcją w przypadku LTE 'bez limitu' jest albo wybór t-mobile (sam korzystam), albo wybór odpowiednio dużego pakietu u innego operatora.
 11. Weryfikacją zamieszczanych treści. Zauważ bowiem, że ideą cenzury jest ograniczenie wolności słowa i zablokowanie możliwości wyrażania swoich poglądów, a w jaki sposób wspomniane rozporządzenie wpływa na wolność słowa? W żaden. Pamiętaj także o tym, że w raz z wprowadzeniem go w życie nadal będzie obowiązywało prawo cytatu, o którym już wcześniej wspominałem, a więc nie będziemy mieli sytuacji, w której nie będziemy mogli skrytykować filmu używając jego fragmentu czy sparodiować wypowiedzi polityka. Co więcej rozporządzenie nie wyeliminuje nawet kopii CDA, bowiem nie łapią się one w widelkach wymaganych do walidacji treści przed publikacją. Cały czas dyskutujemy nad pracą grupy i formą tygodników. Każdy z członków grupy uczestniczy w tworzeniu nowych wydań ponieważ sprawia mu to przyjemność i satysfakcję. Nie widzę więc powodu do likiwdowanis grupy tylko dla tego, że nie mamy żadnej dramy na forum, zamiast nich mamy wiele innych tematów, z których często wywiązują się ciekawe dyskusje, a właśnie to jest celem forum.
 12. Nie będziemy na siłę wymyślać tematów bezpośrednio związanych z forum, ani pisać o każdej aktualizacji statusu - szukamy jednak tematów ciekawych i związanych z tematyką forum.
 13. Mam wrażenie, że w Polsce cześć osób nie zna definicji słowa cenzura. Bo żaden artykuł w rozporządzeniu jej nie wprowadza.
 14. Zgadzam się, natomiast o samym rozporządzeniu można by napisać tak dużo, że musiałem się jednak ograniczyć do konkretnego zagadnienia, dlatego właśnie wybrałem najbardziej kontrowersyjny artykuł 13.
 15. Nie chcieliśmy po raz kolejny opierać konkursu na pytaniach, ani też dawać czegoś co już było (np. puzzli). Jesteśmy jednak w trakcie szykowania nowych konkursów, które powrócą do interaktywnej formy.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...