Skocz do zawartości

PolniscH

Pijawka III
Members

Zawartość

64

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutralny

O PolniscH

 • Ranga
  Pijawka III
 1. Team Actimel!

  Nowy filmik wrzucony, tym razem prezentujemy Wam nowy rodzaj filmiku, a mianowicie NAJLEPSZE MOMENTY z serii League Of Legends! Zapraszamy do oglądania, subskrybowania, lajkowania, komentowania i tak dalej... https://www.youtube.com/watch?v=3EffCidt...e=youtu.be
 2. zxc

  Dzień dobry wieczór! Chcielibyśmy Was poinformować, że właśnie na Nasz kanał wjechał nowy odcinek z LOL'a! Co się zmieniło od pierwszego filmiku? Otóż to, że teraz nie ma pasków po bokach (błędy techniczne), a filmik jest renderowany w jakości 1080p 60 fps! Chcielibyśmy również Was poinformować o tym, że jutro, bądź za dwa dni zostanie wrzucony filmik z gry Business Tour!
 3. Team Actimel!

  Dzień dobry wieczór! Chcielibyśmy Was poinformować, że właśnie na Nasz kanał wjechał nowy odcinek z LOL'a! Co się zmieniło od pierwszego filmiku? Otóż to, że teraz nie ma pasków po bokach (błędy techniczne), a filmik jest renderowany w jakości 1080p 60 fps! Chcielibyśmy również Was poinformować o tym, że jutro, bądź za dwa dni zostanie wrzucony filmik z gry Business Tour!
 4. Team Actimel!

  Siemaneczko! Chcielibyśmy zaprosić Was do zaobserwowania kanału na Youtubie. Kanał ten jest stworzony przez kilkuosobową ekipę która zna siebie z reala. Każdy z nas ma powierzone zadania, co bardzo dobrze wpłynie na rozwój kanału. Na Naszym kanale będziecie mogli zauważyć głównie gry komputerowe, czyli: League of Legends >>NAJCZĘŚCIEJ!<< Counter Strike: Global Offensive Minecraft Business Tour GTAV (aktualnie niedostępne) Team Fortress 2 Aktualnie są to wszystkie gry które na chwile obecną zamierzamy nagrywać. Z czasem lista gier zostanie powiększona, jest to tylko kwestia czasu Prócz gier komputerowych od czasu do czasu będziecie mogli zauważyć również poradniki, poradniki nie tylko do gier komputerowych, lecz do przeróżnych aplikacji graficznych, montażowych i tak dalej... Filmy będą regularnie stawiane 2-4 razy w tygodniu!
 5. [TRUCK] National Trucking

  Kochani! Z dniem dzisiejszym oddajemy Wam do użytku nasze nowe forum, które znajduje się pod adresem www.ntrp.pl. Obecnie może znajdować się na nim nieliczna ilość błędów, dlatego prosimy o zgłaszanie ich w odp. dziale. Niedługo zostanie dodany także licznik, odliczający czas do startu serwera. Dotychczasowe forum nationaltrucking.pl nie jest już naszą własnością, więc wszystkie wiadomości tam wyświetlane są nie prawdziwe, lub nie dotyczą już naszej działalności. Zostanie także zmieniona oprawa graficzna w reklamie, ponieważ jak widać znajdują się w niej linki do starego forum. Pozdrawiamy, Ekipa NT.
 6. [TRUCK] National Trucking

  Niestety, lecz już dawny właściciel serwera Dawidzior okazał się zwykłym oszustem (o co dokładnie poszło nie chcemy rozpowiadać dla dobra innych). Aktualnie będziemy zakładać nowe forum, niestety wszystko będzie od nowa, mam nadzieję że przyjmiecie to z pokorą. Chcielibyśmy Was przeprosić za to nieporozumienie, lecz niespodziewaliśmy się takiej sytuacji. NIE, NIE ZAMYKAMY SERWERA! TO, ŻE ODSZEDŁ KTOŚ Z EKIPY I WZIĄŁ ZE SOBĄ FORUM NIE JEST AŻ TAKĄ TRAGEDIĄ ŻEBYŚMY MIELI SIĘ PODDAĆ. CO PRAWDA STRACILIŚMY DUŻO.
 7. [TRUCK] National Trucking

  Z okazji 100 zarejestrowanych kont na Naszym forum postanowiliśmy udostępnić kilka zdjęć z serwera, a oto one!:

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10732352
Tematy: 1523960
Użytkowników: 1192921
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: SiguYT
×