Skocz do zawartości

MrSpoks

Members
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O MrSpoks

 • Ranga
  Pijawka III
 • Urodziny 12.06.2002

Metody kontaktu

 • Telegram
  Spoks
 • GG
  54864137
 • Skype
  -

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Ostatnio na profilu byli

978 wyświetleń profilu
 1. przypominam, ze w administracji byles na serwerze przeszlo 5 miesiecy temu, kiedy to Ty miales wyjebane, dlatego tez musielismy Cie zdegradowac. na serwerze co każdą, jedną edycję pojawia się coś nowego, tak samo zaczynamy robic wiecej eventow i bardziej angazowac graczy w zycie serwera (aktualnie pracujemy nad serwerowym discordem, zeby bardziej zintegrowac graczy i administrację). i nie, nie mamy spawnow z internetu, spawny dostarcza nam maps4you, ktore TYLKO sprzedaje mapy pod serwery (a na puste sloty nie masz zadnego dowodu, na tabie jest tyle graczy ile pokazuje licznik). Pozdrawiam.
 2. Cześć! Wraz z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-300 osób. Wymagania: - Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz umiejętności poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy. Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo) Nie stosujcie żadnego wzoru, bo osoby ułatwiając sobie tak pracę od razu odpadają.
 3. Odpowiadając na pytanie z tytułu - nie, przykładem tego może być chociażby megaxcore.pl.
 4. Nie będziemy płacić za helperów, skoro wiele osób zgadza się robić to za darmo. Nie szukamy profesjonalistów. Swoją drogą nie rozumiem jak wywnioskowałeś to: po tym, co zacytowałeś.
 5. Nie ma to jak zostać wyjebanym, przez bycie toksycznym, oraz niezważać na ostrzeżenia i jeszcze być o to złym. Nieprawdaż?
 6. Rekrutacja dalej otwarta - szukamy jeszcze pięciu helperów! Zapraszam do składania podań.
 7. Cześć! Wraz z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-300 osób. Wymagania: - Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz umiejętności poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy. Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo) Nie stosujcie żadnego wzoru, bo osoby ułatwiając sobie tak pracę od razu odpadają.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...