Skocz do zawartości

MrSpoks

Members
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O MrSpoks

 • Ranga
  Pijawka III
 • Urodziny 12.06.2002

Metody kontaktu

 • Telegram
  Spoks
 • GG
  54864137
 • Skype
  -

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Ostatnio na profilu byli

1037 wyświetleń profilu
 1. Odnosząc się do tej części wypocin - napisałeś tak tylko dlatego, że jakiś czas temu prosiłeś mnie, żebym Cię znowu przyjął do administracji, na co ja albo zareagowałem ignorując Cię, bądź odrzucając to co mi napisałes na craftportalu (sam już nie pamiętam, nie przywiązuje zbyt wielkiej uwagi do takich spraw, bowiem robię to już "prawie automatycznie"). To jest mimo wszystko subiektywne zdanie (mówiąc o cytowanej wypowiedzi). Jesteś praktycznie fałszywym hipokrytą, bo aplikujesz na serwer, na który (w przypadku odrzucenia Twojej aplikacji) jesteś w stanie insynuować. Nie mam pojęcia w jakim celu - żeby część naszych graczy odeszła? Żebym posmakował zemsty krwiożerczego "ziomexa112"? xD Tak szczerze, koło (cenzura) by mi to przelatywało, że napisałeś takie, chcąc nie chcąc, pomówienie jednak liczę, że dzięki temu co tu napisze, choć część potencjalnych rekruterów/rekrutantów nie skorzysta z Twoich usług i dowie się jaki naprawdę jesteś. Swoją drogą mogę tutaj wyjaśnić, dlaczego zdecydowałem się wyrzucić Ciebie z, aktualnie dosyć szerokiej, ekipy administracji tegoż serwera - nie dawałeś żadnego znaku życia przez kilka miesięcy, nie było z Tobą kontaktu mimo oznaczenia na discordzie administracyjnym. Zostawiłeś tylko wiadomość, że nie będzie Cię od 30 czerwca, bo będziesz gdzieś jechał. Jesteś również strasznie nieodpowiedzialny. Dodam jeszcze, że nie było żadnego "awansu na helpera". Taką rangę dostałeś na samym początku (dopiero kilka miesięcy temu wprowadziliśmy posadę "testhelpera"), więc tak szczerze nic nie osiągnąłeś, jedynie kilku zbanowanych cheaterów. Pozdrawiam.
 2. przypominam, ze w administracji byles na serwerze przeszlo 5 miesiecy temu, kiedy to Ty miales wyjebane, dlatego tez musielismy Cie zdegradowac. na serwerze co każdą, jedną edycję pojawia się coś nowego, tak samo zaczynamy robic wiecej eventow i bardziej angazowac graczy w zycie serwera (aktualnie pracujemy nad serwerowym discordem, zeby bardziej zintegrowac graczy i administrację). i nie, nie mamy spawnow z internetu, spawny dostarcza nam maps4you, ktore TYLKO sprzedaje mapy pod serwery (a na puste sloty nie masz zadnego dowodu, na tabie jest tyle graczy ile pokazuje licznik). Pozdrawiam.
 3. Cześć! Wraz z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-300 osób. Wymagania: - Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz umiejętności poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy. Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo) Nie stosujcie żadnego wzoru, bo osoby ułatwiając sobie tak pracę od razu odpadają.
 4. Odpowiadając na pytanie z tytułu - nie, przykładem tego może być chociażby megaxcore.pl.
 5. Cześć! Wraz z dniem dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć rekrutację na stanowisko helpera, na serwerze Minecraft non-premium. Serwer prowadzony jest na wersji 1.7-1.8, a codziennie utrzymuje się na nim 200-300 osób. Wymagania: - Dość obszerna znajomość Minecrafta (znana większość podstawowych komend helpera). Wymagamy wieku 15+, oraz umiejętności poprawnego wypowiadania się, interpunkcji oraz ortografii na poziomie. Poza tym oczekujemy wysokiej kultury osobistej, jak i umiejętności sprawdzania graczy (wiadomo - killaura/macro/autoclicker/popularne cheaty) na serwerze MegaDrop. Do tego wymagamy, żeby osoba składająca podanie posiadała sprawny mikrofon, słuchawki + sprzęt komputerowy. Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie wymogi i chcesz dołączyć do naszej ekipy zgłoś się na mojej forumowej skrzynce. Oczekuję ładnego, przekonującego podania. (liczę, że osoba składająca podanie rozpisze się, bo nie przyjmujemy byle kogo) Nie stosujcie żadnego wzoru, bo osoby ułatwiając sobie tak pracę od razu odpadają.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...