Skocz do zawartości

Rayso.

 • Private Minecraft
Elita
 • Zawartość

  6311
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Rayso. wygrał w ostatnim dniu 9 Luty

Rayso. ma najbardziej lubianą zawartość!

O Rayso.

 • Ranga
  All life with MPC
 • Urodziny 09.02.2000

Metody kontaktu

 • Telegram
  rajso
 • GG
  49520235

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

28670 wyświetleń profilu
 1. Kolejny raz przepraszamy za wszystkie problemy związane z losowymi timeoutami - w weekend będziemy przenosić serwer na lepszą maszynę (chociaż sama wydajność maszyny nie była problem). Problemy powinny zniknąć.
 2. @Kwarcik Przeprowadzamy przerwę techniczną, spróbujemy jeszcze raz podejść do tematu.
 3. Zapraszamy! :P Przez jakiś czas gracze bez konta premium mogli mieć problem z dołączeniem na serwer. Już wszystko powinno być w porządku.
 4. Dzięki za opinię! W nocy prowadziliśmy pracę techniczne, które powinny wyeliminować większość błędów: - usprawniono antybota z powodu ataków - usprawniono wydajność serwera - naprawiono błąd z dodawaniem graczy do regionów - naprawiono z wyświetlaniem informacji o regionie i flagach - naprawiono system awansów - zmodyfikowano MOTD Wszelkie błędy zgłaszajcie przez /helpop lub pod prezentacją. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na starcie. :)
 5. Serwer wystartował, zapraszam! :)

   

 6. Start serwera DZISIAJ (09.02) GODZINA 19:00 IP/WWW: ggmc.pl GGMC jest serwerem survival z prostymi zasadami i możliwością tworzenia własnych regionów w dowolnym miejscu na mapie. Jesteśmy nastawieni na grę ze znajomymi i niewielką ingerencję ze strony administracji. Co oferujemy? ➤ System awansu przez kupowanie coraz to wyższych rang za walutę serwerową ➤ Regiony przyznawane przy użyciu jednej komendy (z możliwością rozszerzenia, dodawania znajomych) ➤ Możliwość zdobywania serwerowej waluty przez: kopanie, sprzedaż przedmiotów, handel z graczami i czas online na serwerze ➤ Naturalne wydobywanie surowców z rud ➤ PvP włączone poza spawnem i regionami graczy Garść podstawowych informacji: ➤ 80 slotów ➤ IP: ggmc.pl ➤ Hard ➤ Online-mode wyłączony (serwer "non-premium") Przyznawanie regionów Awanse - kupno rang przez walutę serwerową Wystawianie przedmiotów na sprzedaż Rangi VIP i ich funkcje (aktualnie niedostępne) Prezentacja z czasem będzie uzupełniana o nowe informacje, aż do startu. Bądźcie na bieżąco. ;)
 7. 4:00>idź 1.5km poza miasto ze statywem i aparatem, żeby sfotografować zaćmienie księżyca
  5:30>wróć chory do domu bez żadnego zdjęcia, bo chmury przysłoniły całe niebo (mazury)

  Uwielbiam pogodę w tym kraju, zaobserwowaliście cokolwiek?

   

  1. Maksasioros

   Maksasioros

   oprócz chmur, nie.

  2. Revayerq

   Revayerq

   A to dziś? Kurwa przespałem.

  3. Lord Makin

   Lord Makin

   @Revayerqtak, to było dziś xD

 8. Talk4Games

  Nie handlujemy na forum, wyjątkiem jest giełda.
 9. GOODRAM 480GB 2,5'' SSD MLC IRDM PRO (GEN2) Ostatnio dość popularny dysk ze względu na kości MLC (lepsza żywotność), 5 letnią gwarancje i przyzwoite osiągi. Moim zdaniem warto do niego dołożyć względem ADATY. btw. Samsungi EVO 960 chyba są dostępne tylko na m.2, a skoro masz Intel Optane, to ten port jest u Ciebie zajęty.
 10. Do września NVIDIA powinna zaprezentować nowe karty, miesiąc temu mówiono nawet o końcu lipca, ale chyba jednak przyjdzie nam poczekać trochę dłużej. Ja bym się chwilowo wstrzymał.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...