Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Atoris

Debiutant
Members

Zawartość

100

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutralny

O Atoris

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny
 1. @Shadow666 Fake GPS Go, któreho już nie ma na sklepie Play, ale gdzieś na pewno można go znaleźć, działa według mnie najlepiej.
 2. Wydaje mi się że na 99% jest bezpieczny, nawet jeśli tepniesz się raz na jakiś czas na większą odległość.(co najwyżej softbana) Niantic nie sprawdza przecież skąd masz pokemony tylko Api, którego używamy. Najnowsze Api, z tego co ja widziałem, jest tylko w płatnych botach a czy Ty za nie zapłacisz to już inna sprawa ;) Nie polecam aplikacji PokeGoHelper, która używa starego Api. (z wersji 0.45.0) czytałem komentarze o niej i dobrze, że założyłem nowe konto by stestowac ją, ban na 2 kontach po około tygodniu gry

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0