Skocz do zawartości

badkiller685

Members
 • Zawartość

  352
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O badkiller685

 • Ranga
  Początkujący II

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1225 wyświetleń profilu
 1. Jasne że daje radę tj. OVH Game i jak już by ktoś chciał brać serwer na DE czyli Niemcy to odradzam bo co jakiś czas są problemy, więc odrazu radziłbym brać FR czyli Francje oraz w profilu posiadasz firewall przez co dopuszczasz sobie porty do połączenia.
 2. Polecam od siebie i najlepszy hosting tj. BungeeCloud.org i korzystają z Ochrony OVH GAME z zaawansowanymi Filtrami L4/L7, korzystają z 2 lokalizacji czyli: DE/FR. na luzie ci pod boty wystarczy 1 GB pod boty muzyczne i pod XBOT'a.
 3. Witam Serdecznie, Bardzo chciałbym polecić usługi od strony BungeeCloud.org. Korzystam już u nich rok czasu i żadnych problemów ze serwerami, a jak dzieje się problem to bardzo szybko i sprawnie ci pomoże właściciel Hostingu bądź Supporter. Jeżeli chciałby ktoś przetestować usługę Cloud VPS to można się zgłaszać po kod rabatowy w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam z Uszanowaniem Patryk.
 4. jest przecież w screenshocie załączony to nie wiem co chcesz pokazać, chyba swój poziom inteligencji jedynie. ściemy? chyba prawdę jak chciałeś mi sprzedać licencje NPL a jest zabroniona sprzedaż. naprawde zacofany jesteś w serwerze głosowym, jest taka opcja jak: Panel Sterowania < Programy < Odinstaluj < TS3 ostatni post bo szkoda z tumanem pisać. Koleś myśli że bogiem jest i chce się ze mną porozumieć ale no sorry memory człowieku: <15:03:22> "*мιś уσgι™ ツ": unmute <15:03:23> "*мιś уσgι™ ツ": :d <15:05:39> "*мιś уσgι™ ツ": UNMUTE <15:05:44> "*мιś уσgι™ ツ": KOLEGO powód bana musi oczywiście dobry jak dla gimbazy: <15:11:06> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "[*мιś уσgι™ ツ] *мιś уσgι™ ツ" (JAK to lecialo ? (Dla takkich jak ty nie ma tu miejsca) FARMAZON <3)
 5. no to ciekawie i popraw pisownię, nie kupował sponsor licencji AAL więc tym się nie interesuj. zapytałem się kulturalnie, a nie to co ty rozsyłam adresy użytkownikom i się pruje. Znikaj ze sceny bo robisz się śmieszny, Bay.
 6. po 1 nie reklamuję się po serwerach głosowych, a jeżeli reklamuję się i grożę atakami to udowodnij :) po 2 nie mam takiego wieku jak napisałeś to jesteś w błędzie ale mniejsza o to, i to jest licencja AAL a nie sponsorowana więc jak nie wiesz to nie wypowiadaj się na mój temat bo jesteś wstecz i to hoho, jak ty to nazwałeś "BOGACZEM" dla twojej świadomości żadnej nie jestem więc wypraszam sobie. + każdy tumanie pisał że jest potrzebne forum do licencji NPL ale jak widać olane było to w końcu czas zgłaszać.
 7. ja się tutaj wypowiem troszeczkę bo widać osoby które prowadzą serwer nie są na poziomie, po czym co udostępniony był mój adres sieciowy na tsie, a więc dam tutaj troszeczkę screenów oraz rozmów bo osoba z owego serwera sprzedawała mi licencje NPL po czym co zostali zgłoszeni do teamspeak.com i zaczęli się przemądrzać, podsyłam tutaj screeny rozmów i jeżeli bd potrzeba to nawet udostępnię nagranie. wchodząc na serwer widać że to jest NPL więc nikogo z durnia nie zrobisz, Miłego Czytania życzę :P.
 8. Witam, tak jak w temaciku poszukuję Sponsora który by wspomógł serwer głosowy. Czego Oczekuję?: - długotrwałej współpracy. - wsparcia finansowego min. 20 zł miesięcznie. - doświadczenia. - wysoką aktywność. Formy Kontaktu: - GG: 66756266 - Wiadomość Prywatna Pozdrawiam z Uszanowaniem Patryk.
 9. Następny projekt stworzyłeś który będzie dostępny parę dni i serwer upadnie bo nie będziesz miał ludzi na serwerze i zaczniesz banować serwery jak to było w starych czasach lub właściciel zacznie atakować w internet z agresji, nie polecam i trzymać się od niego z daleka. Pozdrawiam z uszanowaniem Patryk.
 10. Nie polecam tego dziadostwa nikomu brać iż to stoi nielegalnie i brać tylko i wyłącznie od znanych usługodawców i chciałbym zaznaczyć iż osoba która prowadzi owy Ala-Hosting tj. RoKaT i ogólnie tylko pozostawiam to tylko co dzisiaj otrzymałem od mojego znajomego: https://i.imgur.com/a/Ty4eThR.png Pozdrawiam z uszanowaniem Patryk.
 11. Nie polecam, osobnik który kiedyś bawił się w sprzedaż licek sponsorowanych i wyłudzał pieniądze od osób w każdym bądź razie nie polecam z osobą brać jakichkolwiek współprac iż kiedyś sami zobaczycie jaka ta osoba jest. Pozdrawiam z uszanowaniem Patryk.
 12. Witaj, Gościu to że ty robisz coś za plecami czego ja nie wiem to sorry kumpel ale nie będę zżerać nerwów na taką osobę, leć i truj dupę hostingom aby Dedyka ci za sponsorowali w którym nie masz dostępu do panelu itd, dziękuję za szczerą opinię.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...