Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 22.06.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  A to przepraszam :-) Pod tyloma nickami dziś ta osoba się pojawiła, że trudno już dociec kto jest kto, a styl wypowiedzi mniej więcej ten sam ;-). A korzystając z okazji: Mógłbym prosić o rozwinięcie? Czy to tak tylko rzucone słowa na wiatr w ramach jakiegoś żalu, zazdrości czy co? Pozdrawiam.
 2. 1 punkt
  Ephrio

  Jak kontrolować falę stworów?

  Sprawdź w którą stronę kierować się będzie fala stworów. Naucz się tworzyć fale, które są w stanie same zniszczyć wieżę przed inhibitorem.
 3. 1 punkt
  badkiller685

  Ts-Polish.pl - Oficjalny Polski Serwer

  Ilość Slotów: 256 Lokalizacja została zmieniona na Polskę oraz Serwer został zmieniony na Net-Speak'a.
 4. 1 punkt
  Aive

  [Zakończona]Margonem Sprzedam Legendy

  Dodaj konkretną metodę kontaktu, 12h.
 5. 1 punkt
  brokieb

  Technik, lub Pomocnik #Catha

  Kolega odpowiedzialnie podszedł do tematu konfiguracji serwera. Rozwiązuje nawet najmniejszy problem żeby wszystko wyglądało jak najbardziej profesjonalnie i działało w 100% . Polecam
 6. 1 punkt
  "Nasz serwer znajduje się w Francji, co gwarantuje niskie pingi" "Posiadamy silną i stabilną maszynę z OVH GAME" W prezentacji wdarł się prawdopodobnie błąd dotyczący lokalizacji serwera, który znajduje się w Polsce [Hosteam] a nie we Francji [OVH]
 7. 1 punkt
  Qmis

  Ts-Polish.pl - Oficjalny Polski Serwer

  Polecam stabilna lokalizacja
 8. 1 punkt
  Velociraptorus

  komputer ok 3500

  Zestaw http://www.morele.net/inventory/info/c5cd9a68/ Monitor https://www.morele.net/monitor-lg-24mp59g-p-1227351/ System https://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-10-home-pl-64-bit-oem-761042/
 9. 1 punkt
  zmechu

  Ts-Polish.pl - Oficjalny Polski Serwer

  Temat ląduje w koszu za 3... 2... 1... :-)
 10. 1 punkt
  rafaeru

  Dragon Ball War | START 23 Czer.

  To też jest dobre, "Codziennie o 19:00 Wary!". Ale kto się będzie tam warował, moby ? Może coś się zmieniło teraz bo kiedy ja grałem to gracze ustalali kiedy są wary
 11. 1 punkt
  Laitowy

  Korzystanie z m2boba na 2 IP

  Ja używałem boba z kolegą w tym samym czasie na 2 innych ip i komputerach, nie było żadnych problemów Pozdrawiam.
 12. 1 punkt
  Dexotti

  Jak kontrolować falę stworów?

  Plusik dla ciebie !
 13. 1 punkt
  Dexotti

  Niszczenie wież

  Przydatne Dzieki!
 14. 1 punkt
  Dexotti

  Zagrałbyś na takim serwerze?

  Pewnie!
 15. 1 punkt
  Dexotti

  <BluePower> POWRACA !!! (GHOSTmode)

  Polecam!
 16. 1 punkt
  tofulover

  Szukam beta-testerów do bota + ankieta

  Witam, projekt jest sukcesywnie rozwijany.
 17. 1 punkt
  bomba31342

  DiamondMT2 [Dedyk][Medium]

  Polecam gorąco. Serwer bez jakichkolwiek bugów jak dotychczas(tydzień po starcie). A chłopaczki z .net nie wróżę wam dobrego serwera jak tak nisko upadacie do takich komentarzy ;>
 18. 1 punkt
  Warszawa1

  Szukam botów, cheatów lub dodatków

  Z publicznych to nie ma nic aktualnie. Na pewno są prywatne ale ich nie udostępnią(nawet za pieniądze), ponieważ bardziej im się opłaca sprzedawać złoto za looty. Sam ostatnio szukałem i nic nie znalazłem w większości przypadków są to oszustwa.
 19. 1 punkt
  ανєχυ

  Entrone.pl - Publiczny Serwer

  Zamknąć ≠ zawiesić. Zapamiętaj to. Pozdrawiam. I nie chcę więcej udzielać się w tym temacie.
 20. 1 punkt
  ανєχυ

  Entrone.pl - Publiczny Serwer

  Skoro brakuje Ci argumentów to najprościej zakończyć dyskusję. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy więcej u mnie na serwerze i da Ci do myślenia ta dyskusja. I również życzę miłego dnia.
 21. 1 punkt
  ανєχυ

  Entrone.pl - Publiczny Serwer

  Nie wiem czy masz problemy z widzeniem, ale nigdzie nie jest napisane, że "zakończył swoją działalność". Dalej w swoim domniemaniu myślisz, że nie jest to nic złego.
 22. 1 punkt
  ανєχυ

  Entrone.pl - Publiczny Serwer

  Nie mam problemów ze zrozumieniem, lecz dalej wmawiasz mi, że mój serwer "zakończył swoją działalność" i reklamowanie nie jest dla Ciebie niczym nowym i robisz to na porządku dziennym. Jednym słowem z Twojej strony jesteś w stanie zakończyć tą dyskusję, ale najwidoczniej nie jest to Ci na rękę.
 23. 1 punkt
  ανєχυ

  Entrone.pl - Publiczny Serwer

  "to mam prawo do reklamy" jest to tylko i wyłącznie Twoje przyzwolenie. W regulaminie wyraźnie jest napisane "§3. Zabronione jest reklamowanie innych serwerów głosowych, serwerów gier, stron internetowych, for, itd." oraz "§1. Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin, nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania!". "Gdzieś trzeba się reklamować, aby inni usłyszeli o Twoim serwerze." nie wiem jak jest u Ciebie, ale bez reklamowania da się stworzyć serwer, na którym będzie spokojnie ok. 200 osób online. Tylko do tego trzeba czasu, a Ty chcesz mieć w tydzień 300 osób i dlatego się reklamujesz.
 24. 1 punkt
  ανєχυ

  Entrone.pl - Publiczny Serwer

  Zawieszenie działalności – status określenia czynności wstrzymania prowadzenia działalności na określony czas. Sam stwierdziłeś, że "serwer nie będzie już w żaden sposób rozwijany", gdzie wyraźnie masz napisane "Działalność serwera zawieszona" - definicja wyżej. Po drugie nie miałeś takiego nicku przez kilka godzin, specjalnie sprawdziłem w logach czy Cię nie było wcześniej. Dokładnie o godzinie 14:35:28 ustawiłeś sobie nick "NOWE IP: Entrone.pl", gdzie o godzinie 14:35:44 dostałeś bana, więc czemu mówisz tu o kilku godzinach i twierdzisz, że na serwerze nie ma administracji. To, że bot nie pokazuje statusów administracji to nie znaczy, że nas tam nie ma. I po trzecie "prowokujesz do kłótni w mojej prezentacji oraz stawiasz mnie w takim świetle?" ja cię nie prowokuję, tylko uważam że takie zachowanie z Twojej strony nie powinno mieć miejsca oraz próbujesz mi dalej wmówić, że nic się nie stało.
 25. 1 punkt
  Lajk™

  DiamondMT2 [Dedyk][Medium]

  Zaraz przy starcie DiamondMt2.net

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...