Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzisiaj
 3. xyz

  Zakaz reklamowania swoich stron w taki sposób, dodatkowo forum nie wspiera piractwa, a na Waszej stronie jest możliwość pobrania klienta Non-Steam.
 4. Wczoraj
 5. Wiesz co fajnie ze pomoc chcesz ale jakos bez spolszczenia nawet na jezyk angielski nie widzi mi sie granie :)
 6. Pod ten zestaw nvidia msi geforce rtx 2070 ventus będzie bardzo dobrym wyborem.
 7. Strona nie działa, serwer z tego co widziałem został zamknięty. Jeśli się mylę, proszę o informację na PW bądź raport. Zamykam i przenoszę do archiwum.
 8. 7. Publikacje nieaktywne przez okres 28 dni zostaną zamknięte i przeniesione do kosza.
 9. Eeeeeeeee, oddajcie dział IP.Board. Zbuje i złodzieje.

 10. BotHack v8 2019

  A z tym się akurat zgodzę, to widać od razu ;-) Wystarczyłoby zgłosić post, żebym spojrzała na niego jeszcze raz i przeanalizowała go sensowniej. Mając większość działów do przeglądania, zdarza się coś przeoczyć lub zadziałać mechanicznie. Jestem tylko człowiekiem, nie uważam i nigdy nie uważałam się za nieomylną, ba - nawet ja czasem popełnię błąd. Niestety jak sam widzisz obecnie nie ma sensownych kandydatów w rekrutacji do tego działu, bowiem w ostatnim czasie byłeś tylko ty. W związku z tym, że plik może być szkodliwy - kosz.
 11. Witajcie, Sprzedam konto na platformie Social Club wraz z grą Grand Theft Auto V. Konto nie było modowane,banowane itp. Cena: 32,99zł Allegro: https://allegro.pl/oferta/grand-theft-auto-v-gta-v-social-club-pl-8025720767 Kontakt: PW, https://steamcommunity.com/id/matix8981/ Możliwa płatność w wielu formach płatności: Przelew Paypal Paysafecard (+19% do ceny z względu na prowizje PaySafeCard na wypłate) Allegro
 12. Witajcie, Sprzedam modowane konto do Grand Theft Auto V na plaformie Social Club w wersji PC, brak żadnych banów itp., możliwość zmiany adresu email oraz hasła. (ps. nick'i zostały zakryte w celu ochrony). Kontakt: PW, https://steamcommunity.com/id/matix8981/ Cena: 55zł do negocjacji Konto posiada: Wszystko odblokowane Statystyki max. 178,3 MLN w gotówce! 201 LVL oraz inne... Możliwa płatność w wielu formach płatności: Przelew Paypal Paysafecard (+19% do ceny z względu na prowizje PaySafeCard na wypłate) Allegro
 13. Lata lecą, a ty dalej jaki byłeś taki jesteś. Jak nie kopiowanie wszystkiego z balantii to potem z Vesterisu. Kradzież tekstur, systemów, rozwiązań w rozgrywce, a teraz nawet gifów w prezentacjach wydarzenia?
 14. Decyzja podjęta wybrałem Samsung Galaxy A50 Dziękuję @Arczevski @carbonx @fm_master @lukasz7689 za odpowiedź. Temat do zamknięcia :D.
 15. Najprosciej to przy uzyciu hotkeyset - > https://www.autoitscript.com/autoit3/docs/functions/HotKeySet.htm
 16. Hasło

  Napisz do administracji serwera, tutaj niestety Ci nie pomożemy.
 17. Gierka ostatnio przeszła na model free 2 play i serwery pękają we szwach jednakże na forum praktycznie zero tematów związanych z grą, więc póki co wstrzymałbym się z dodawaniem działu dopóki nie zaczną się pojawiać tematy związane z grą w dziale Inne MMO.
 18. Ja w www.airhack.pl a jakis czas temu w plemiona gralem
 19. Chodzi mi o to żeby mi się telefony przełączały na router z którego sygnał jest silniejszy jak chodzę po domu. a jakbym nie miał problemów z odbiorem sygnału wifi z jednego routera to nie miałbym ich dwóch ;)
 1. Załaduj więcej aktywności

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...