Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Nieokreślone miejsce (np. profil użytkownika) Notatka dla użytkownika Reflink w sygnaturze.
 3. Wczoraj
 4. Na sam początek z pewnością wystarczy. Jednak pamiętaj, że jeżeli chcesz założyć dobrą sieć serwerów, to musisz mieć świadomość, że pieniądze na zakup maszyny to nie wszystko.
 5. Ha ha ha. . . Tyle szukanie, tyle męczenia się co jest nie tak, aż ZOBACZYŁEM TO !!! Trochę do myślenia dla Ciebie co było nie tak. (Parz na swój screen) A teraz rozwiązanie: Przepisz od nowa kod. on break iron ore: - - - - send Jak Ci się nie chce to łap: on break iron ore: if {stone.%player%} is less than 5: cancel event send "&7&lAby Odblokowac Te Funkcje Muszisz Wykopac Jeszcze &8&l%{wiadomosc::%player%}% &7&lStone" to player PS
 6. Witam, zacząłem pracować nad taką mini siecią serwerów minecraft gdzie będzie bungeecord i jakieś gierki typu UHC, SkyWars, SkyBlock i czy oferta z OVH ( ta ) będzie dobra by utrzymać chociaż te 50-70 osób?
 7. Aive

  zx

  Skoro nie szukasz darmowych stron, to niestety muszę Cię zmartwić - poza giełdą na forum obowiązuje zakaz handlu. Jeśli więc chcesz zakupić stronę, styl, czy cokolwiek innego - skieruj się na forumową giełdę.
 8. 7. Publikacje nieaktywne przez okres 28 dni zostaną zamknięte i przeniesione do kosza.
 9. Tematy nieaktywne przez miesiąc zostają przenoszone do archiwum.
 10. Tematy nieaktywne przez miesiąc zostają przenoszone do archiwum.
 11. O jak ładnie się tutaj pozmieniało :o

 12. Well, mam zaufanie do tego forum. Jakoś kilka razy dostawalem różne linki do różnych programów przez różne osoby i zawsze byłem zadowolony. A co do tego keyloggera, to jedna rzecz którą mógłby mi ukraść/zabrać to chyba konto na plemionach z 3k pktami XD
 13. Siema polaki. Szukam jakiejś żywej stronki z aktywnym community (zagraniczne community ofc) w którym ludzie dyskutuja sobie jako tako o skryptach/crackach itp, wszystko zwiazane z ligą, cos troche jak Nulled kiedys. Pozdro.
 14. ogolnie skladaja sie z tego moje 2 skrypty zaraz Ci wysle. 1. Pierwszy Skrypt: on break Iron Ore: if {kopanie-stone.%player%} is less than 5: cancel event send "&7&lAby Odblokowac Te Funkcje Muszisz Wykopac Jeszcze &8&l%{iron-wiadomosc::%player%}% &7&lStone" to player command /kopanie-stone: trigger: set {kopanie-stone.%player%} to 0 command /iron-reset-wiadomosc: trigger: set {iron-wiadomosc::%player%} to 5 2. Drugi Skrypt: on break stone: add 1 to {kopanie-stone.%player%} remove 1 from {iron-wiadomosc::%player%} stop
 15. Lalaker działa free wersja, tylko, że łatwo na nim bana wyłapać 🙂
 16. Nie przyszło Ci do głowy, że to może być keylogger ? 😄
 17. Magu44 Nie mi się wypowiadać , za coś w czym nie uczestniczyłem , i nie miałem okazji pomóc , od kiedy jestem Jednym z Administratorów UG , mogę się wypowiadać. Ponieśliśmy porażkę , lecz mimo tego podnieśliśmy się i obecnie S14 działa dobrze . Gram w MU od 2011roku i wiem jedno , nigdy żaden server nie był idealny i nie będzie 🙂 W tych czasach 75% gier jest płatnych , co przekłada sie na lepsze funkcjonowanie gier . Nasz server jest bez płatny , każdy może zagrać , zhejtować , ale są też tacy którzy są u nas od niedawna i chwalą sobie 🙂 Bo jest stabilnie !
 18. Witam, mój problem jest następujacy , stworzyłem serwer (vps) na plikach Terenzo, mam gm'a na postaci a jednak nie jestem w stanie używac komendy "/item ", czy ktoś wie co mogło pójść nie tak?
 19. A, w sensie Stray. Podaj listę pluginów i spróbuj postawić spawner na śnieżnym biomie.
 1. Załaduj więcej aktywności

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...