Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Nie mam zaznaczonego pojedynczego klikania,dodam że nie każde moje klikniecie jest podwojone,dzieje się to sporadycznie co 1-2 kliki czasem jest seria podwójnych kliknięć.Z programów poza systemowych to włącza mi się tylko ccleaner i antywirus ESET
 3. nie każdy szyfr da się rozkodować tak sobie, wpisałam tu i nie rozpoznało jaki to: https://crackstation.net/ wiesz chociaż jaki to szyfr?
 4. Dzisiaj
 5. Siemanko mam pytanie dotyczace pluginu mysterybox (https://www.spigotmc.org/resources/mysteryboxes-lootboxes-open-boxes-for-a-random-reward.12330/) Jak stworzyć wyznaczona skrzynkę prze zemnie na Spawnie tak ze gracz będą mieli na sprawnie 5 rożnych legendarna, epic itp itd?
 6. jest możne gotowa lista do funnyguilds zęby tnt rozwalało każdy materiał?
 7. Bedzie to klient więc bedzie darmowy jak klient TS3.
 8. TNT niszczy wszystko, oprócz wody, obsydianu, ale plugin FunnyGuilds pozwala TNT niszczyć wszystko, co nadpiszesz w konfiguracji. Możliwe, że jeszcze jakichś bloków TNT nie rozwala, dlatego wiedz, że w konfiguracji pluginu znajdziesz coś takiego: # Jaki ma byc zasieg pobieranych przedmiotow po wybuchu (jezeli chcesz wylaczyc, wpisz 0) explode-radius: 3 # Jakie materialy i z jaka szansa maja byc niszczone po wybuchu # <material>: <szansa (w %) explode-materials: obsidian: 20 water: 33 lava: 33 Nad wszystkim, co zmienne, masz informacje po polsku. Chcesz ustawić niszczenie obsydianu i wody przez TNT tylko na terenie gildii? To bezsens i jest niemożliwe. Po pierwsze, gracze mogą się obudowywać poza terenem gildii, a wtedy obsydian nie byłby do zniszczenia. Po drugie zaś, plugin FunnyGuilds nie pozwala na taką możliwość, bo to sprzeczne z izihace. Co do armaty, armata to obiekt budowany z paru, parunastu różnych bloków, może być handówka, czy inne, ale plugin musiałby mieć funkcję, która wyłapuje lokacje bloków, czy coś, musiałbyś robić swoje armatki według schematów podanych przez serwer, a to bezsensowne. Nie jest to możliwe.
 9. Na poprzednim pc nie miałem żadnego problemu z tym, w monitorze nic nie zmieniałem, w piątek przyszedł mi pc, poistalowałem wszystko co potrzebne, popodłączałem. Wczoraj chciałem pograć ze znajomymi w csgo i takie coś zauważyłem, jest to dość irytujące przy mniejszych rozdzielczościach(przy natywnej 1920x1080 problem istnieje, lecz jest bardzo mało widoczny), z tego względu że 'obramówka' pojawia się również przy celowniku(co ciekawe oprócz celownika i nazw przeciwników problem nie występuję przy innych obiektach, modelach itp.). Przed chwilą zainstalowałem najnowsze sterowniki i problem jest nadal. Najśmieszniejsze jest to, że po zrobieniu screenshoota i wklejeniu do painta problem znika. Również podłączyłem monitor pod laptopa i jak gdyby nic problem znikł. Oprócz amd, vibrancegui i software od monitora nic więcej nie instalowałem do 'boostowania' bądź edycji monitora. Problem rozwiązany, wyłączenie opcji Radeon Image Sharpening rozwiązał problem. Dzięki @N3ST0 i @Anhin za zainteresowanie moim problemem.
 10. Miałeś już zainstalowanego csa, grałeś w niego i ten problem pojawił się nagle, czy może teraz to pobrałeś i od razu tak było?
 11. Czas do 21:00 na zastosowanie się do wzoru publikowania postów obowiązującego w dziale.
 12. Wczoraj
 13. Co to za 1 punkt ostrzezen, proszę to usunac

 14. Mam problem z rozkodowaniem tego hasła: $1$OU2ZXuBs$ONXGpAteU1/Pn0Eyz/CsX1
 15. Cześć, chciałbym Was zaprosić na serwer COD MOD 201 leveli, na którym posiadamy około 35 klas i 100 itemów. Honor to Nasza waluta serwerowa, za którą mozecie kupować skiny do broni lub ulepszać swój klan. A skoro mowa o klanach to możecie również wypowiadać wojnę innym klanom i zdobywać KASKĘ. Posiadamy wiele wiele innych funkcji, co tydzień eventy (coś w stylu tego na załączonym wyżej filmiku w spoilerze), przekonaj się SAM I ZOBACZ! IP: 145.239.237.104:27120
 16. Jakieś błędy? Wpisz /sk reload <nazwa>.sk bo niestety, ale błędu to nie widzę ;/
 17. Jakieś błędy? Wpisz /sk reload <nazwa>.sk i wyślij tutaj screena.
 18. Polska język trudna języka .... napisz dokładnie o co chodzi bo aktualnie stwierdzam, że to tylko przeplatanka słów ;-; opisz dokładnie co potrzeba....
 19. Jak napisać skrypt, żeby się przez hoopera czyli 4 kratki.
 20. 1. Została dodana aktualizacja klienta która zawierała (głównie zmiany kosmetyczne tj. zmiana ekranu logowania, interfejsu gry oraz nową Lorencie) 2. Nowa inwazja - Iron Dinosaur (Karutan 1)
 21. Siemaneczko mam taki mały problem mam zainstalowane funnyguilds na serwerze i tam jest możliwość rozwalania obsydianu,wody itp a da się ustawić w taki sposób zęby to działało tylko na terenie gildi a armaty nie rozwalało? I jeszcze jak ustawić w funnyguild zęby rozwalało każdy materiał a nie tylko obsydian i wodne. z góry dziękuje! 🙂
 22. Tak, po prostu będziesz mógł wejść na serwer z TS5 bądź z TS3 lecz wchodząc z TS3 nie będziesz miał nowych funkcji. Jeśli masz najnowszą wersję serwera to prześledź permisje, powinieneś znaleźć tam permisje dotyczącą banerów kanałów czego w TS3 nie ma.
 23. Czyli mam rozumieć że serwery które działają z ts3 będą funkcjonować z klientem ts5?
 24. @Doktorke292 TS5 będzie tylko klientem, nie będzie serwerów oddzielnych dla TS5.
 1. Załaduj więcej aktywności

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...