Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Jak w tytule, najlepiej z instrukcja :D z góry dzięki jak się uda coś znaleźć.
 3. Cześć, czy istnieje mod, który umożliwi sprzedawanie itemów wszędzie, bez wracania do miasta i sprzedawania u handlarzy?
 4. Zapraszam do gry, już jutro o 18:00! Wydarzenie Wielkanocne: https://forum.restivia.eu/index.php?/topic/42-wydarzenie-wielkanocne/
 5. Wczoraj
 6. Zwykły syf, bo najważniejszy item w grze >zmianki i dodania bonów< na tym serwie wypadają losowo z skrzynek bosów zamiast wypadać np z metinów czy prosto z tych bosów jak na innych lepszych serwerach np rubinum czy aeldra. Nie mówiąc już o tym, że w IS one będą do kupienia za realny hajs, co jest według mnie zwykłym money grabem i tyle https://wiki.wom3.org/wiki/Item_Shop Nie tylko zmianki i dodania, ale też zwoje egzo, poradniki (które są wyłącznie w IS...) i etc rzeczy, są w IS i ich drop jest równie ograniczony do skrzynek bosów w grze. Także życzę powodzenia komukolwiek, kto będzie chciał sobie wybonować EQ na tym serwerze i wbić skille na P, 99% serwera będzie z timerami i botami oblegało bosy 24/7. Albo możecie ubić ileś tam metinów, wydropić kryształy, zcrafcić jakiś syf co przywołuje "chaos metina" i potem mieć szanse na wydropienie jednej rzeczy... tylko tutaj jest myk, bo kryształy dropią losowo i nie z każdego metina. Nawet drop zwojów błogo jest ograniczony do tego stopnia, że nie wypada ani z metinów ani z bosów ani nawet z ich szkat. Wszystkie bosy i ich skrzynki do rippera nie mają żadnej szansy na drop zwoju. Wypada jedynie z szkaty bosa w lesie i tyle, jest w "alternatywnych dropach" czyli tak jak na plu może wam raz na ruski rok wypaść z moba, oprócz tego są oczywiście w IS, tylko równica w tym wydaję mi się, że takiego czegoś nawet na PLu nie ma, taki zwój błogo wypada z wszystkich bosów i metinów 85+, drop słabszy niż na globalu? huh? Jakbym chciał pograć na globalu, to bym pograł na globalu a nie na tym, jaki jest sens w potęgowaniu pay2win mechaniki tej gry? Ja nie widzę żadnego, pay2win gówno i to takie perfidne, bo przemyślane a tu lvl wleci, a tu trochę z questa sypną a koniec końców jak będziesz chciał/chciała rywalizować z innymi to jesteś w gorszej pozycji niż na globalu bez ładowania kasy w IS. Także sorry, im not into this piece of shait.
 7. we have updated for you the jewel of life upgrade rate to 55% also Blood Castle event's only drop +3+4+5 Boxes only. Party members on Blood Castle also get rewarded ..:) Enjoy MuRPG ™
 8. Okej, ktoś jeszcze ma jakieś stronki?
 9. Serwerek zapowiada się super, mam nadzieję, że wypali! Zapraszam na forum, super atmosfera i ludzie ;) Pozdrawiam
 10. Tak dobrze rozbudowanej nie ma.
 11. Jakaś wersja Polska istnieje może?
 12. https://www.spigotmc.org
 13. Cześć, znajdę może jakąś stronkę na której znajdują się różne pluginy do gry czy taka nie istnieje? Z góry dziękuję za pomoc.
 14. Cześć, szukasz może Skin Changera do tejże jakże wspaniałej gry? Nudzi Ci się już gra na podstawowych skinach i chciałbyś widzieć swojego ulubionego championa w innej skórce? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. LOL PRO to szybki i dobry w obsłudze Skin Changer, który jest na bieżąco aktualizowany wraz z postępem gry. Osobiście używam go już prawie rok i nie narzekam. Skąd go pobrać?: 1. Wchodzimy na stronę - http://leagueskin.net/p/download-mod-skin-lol-pro-2016-chn 2. Zjeżdżamy na dół i wyszukujemy czarny napis w żółtym obramowaniu, tj. DOWNLOAD LOL PRO 9.8 here oraz klikamy na niego, żeby pobrać plik. 3. Pobrany plik wypakowujemy na pulpit bądź inny wskazany przez Ciebie folder - jest to obojętne. 4. Odpalamy grę, logujemy się do gry a następnie odpalamy plik - LOL PRO 9.8 5. Otwiera nam się menu championów, po kliknięciu na danej championa jest lista obecnych skinów to tejże postaci, wybieramy skina i zatwierdzamy go. UWAGA! - Najczęściej zadawane pytania: <Czy grając na Skin Changerze dostanę bana na konto? - Nie, Skin Changer jest w zupełności bezpieczny.> <Czy Skin Changer po wyłączeniu i włączenia komputera nadal jest aktywny? - Nie, za każdym razem musisz odpalać grę a potem plik. Lecz wszystkie wybrane skiny w Skin Changerze się zapisują.>
 15. Podaj resztę swoich pluginów, ale wydaje mi się, że to wina funnyguilds.
 16. Szukam ikonki do gier: Margonem, Drakensang Online, Shakes and Fidget, Metin2, Gta San Andreas (MTA, SAMP takie sprawy) i GTA 5 oraz ikonkę Steam.
 17. Wie ktoś może jak w tym skrycie dodać wyłączanie i włączanie wszystkich dropów na raz. Tu taj macie link to kodu. https://pastebin.com/x4Ss7f38
 18. Trochę wizytówkowy bałagan oraz dziwne podejście administracji, ale na s1 grało się całkiem przyjemnie. Grunt by mieć fajnych ziomków do gry :D Dla osób, które mają wywalone i chcą tylko poklikać, mogę polecić. Dla osób, które chcą się angażować oraz oczekują chociażby pewnych norm - odradzam. Powodzenia :)
 19. Nie myślałeś czasem o serwerze pokroju MineZ? Myślę, że mógłby być to dobry dla Ciebie pomysł ale oczywiście dużo pracy by było przy takim serwerze i tworzenie takiego serwera zajęłoby mnóstwo czasu. Walka o przetrwanie w świecie zdominowanym przez epidemię w której ludzie przemieniają się w żywe trupy tj. zombie. Otwarty świat, w którym musisz przetrwać sam lub z sojusznikami, zombie czają się na każdym kroku. Dawno nie grałem na dobrym serwerze pokroju MineZ, w Polsce chyba takich nie ma bądź są słabo rozwinięte - jeśli się mylę proszę o poprawienie. Serwer oczywiście inspirowany słynnym na całym świecie "The Walking Dead". Taki serwer to duża frajda i na pewno przy nie wielkiej reklamacji mógłbyś nieźle się na robić. Walka z innymi graczami i zombie, gdzie przy okazji liczy się przede wszystkim zbieranie jedzenia i odpowiedniego ekwipunku. Oczywiście można by było dodać jakiś system rozwoju postaci czy wybranie klas, wszystko w geście Zarządcy.
 20. Witam Poszukuje osób/osoby do stworzenia sieci serwerów cs 1.6/CSGO. Więcej informacji na GG:56876279
 1. Załaduj więcej aktywności

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...