Skocz do zawartości
 • wpis
  1
 • komentarzy
  0
 • wyświetleń
  69

Jak dbać o swoją tarczę do rzutek z włosia

72 wyświetleń

Od bycia rzeczą, aby zabić czas dla żołnierzy na wojnie, aby stać się pełnoprawnym sportem, gra w rzutki przyszedł długą drogę. A dzisiejsza gra w rzutki jest bardzo rozwinięty z takich wymyślnych dartboards i różnych rodzajów lotów dart itp. Ale te fantazyjne urządzenia pochodzą z niektórych wytycznych dotyczących konserwacji, które muszą być przestrzegane, aby uczynić je ostatni. Poniższa lista wskazówek i wytycznych dotyczących konserwacji są przeznaczone dla twojej szczeciny dartboard.

 

Sposoby dbania o twoją rzutkę z włosia:

 

 • Obróć tablicę

Obracanie lotki oznacza, że nie zużywa się ona szybko. Istnieją pewne regiony tablicy, który uzyskuje największą ilość uszkodzeń z powodu ciągłych trafień z rzutkami. Podczas obracania tablicy jesteś przełączania miejsca uszkodzenia, co pomaga zwiększyć żywotność rzutki.

 

 • Do czyszczenia należy używać niewielkiej ilości wody

Najlepszym sposobem, aby oczyścić swój dartboard jest spryskanie go odrobiną wody. Miejsce, w którym mieszkasz, również ma znaczenie. Jeśli mieszkasz w pobliżu zbiornika wodnego lub morza, nie czyścić wodą, zamiast wytrzeć go, aby utrzymać go w czystości.

 

 • Używaj go tylko w pomieszczeniach zamkniętych

A dartboard jest zaprojektowany specjalnie dla wewnątrz i na zewnątrz. Trzymanie lub używanie jej na zewnątrz mieszkania na otwartym powietrzu spowoduje jej uszkodzenie. Nadmierna wilgoć i światło słoneczne będą niezwykle szkodliwe, ponieważ wpłynie na włókna lotki i spowoduje blaknięcie koloru z czasem. Światło z czasem może również spowodować, że włókna kruche i dartboard wytrzyma pęknięcia i złamania.

 

 • Poznaj pojemność swojej rzutki

Każdy dartboard jest przeznaczony dla określonej liczby graczy. Musisz wiedzieć, ile graczy może obsługiwać twoja szczecina deska. Jeśli więcej graczy grać, plansza otrzyma wyższe szkody w krótkim czasie.

 

Jak zabawne, jak to jest grać w rzutki, nie zapomnij o tym dbać i utrzymać go w dobrym zdrowiu.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...