Skocz do zawartości

Myśli Rawerykowe

  • wpisy
    12
  • komentarzy
    9
  • wyświetleń
    167

Snapshot aktualizacji naprawczej do BetterMPC

66 wyświetleń

Hej, tak jak obiecałem - prezentuję aktualny postęp prac nad przywołaniem BetterMPC do porządku, o który się upominacie, ponieważ Waszym zdaniem kilka jego elementów nie wygląda dobrze. Wymienialiście tutaj przede wszystkim stopkę forum oraz odnośnik do oznaczania zawartości; w przeszłości pojawiały się także przesłanki, iż kolor tła profilu zbytnio odbiega od oryginalnego i całokształt tła jest po prostu nieciekawy.

 

Wobec tego:

Odnośnik do oznaczania zawartości zostanie częściowo cofnięty do stanu normalnego. Dalej będzie on szary, a jedynie będzie się zmieniał na czerwony po najechaniu (jako swoiste ostrzeżenie)

Spoiler

Widok standardowy:

image.png

Widok po najechaniu:

image.png

 

 

Poprawka w statystykach blogów powróci na dobre:

Spoiler

image.png

 

Kolor stopki forum będzie zmieniany, poniższa wersja nie jest finalna, jest to aktualna wersja testowa. Ten ciemny kolor wyżej to naturalnie tło forum, więc macie porównanie. Dodam, iż jest to ten sam kolor, co w profilach (jako tło statusów i aktualizacji wszelkiego rodzaju)

Spoiler

image.png

 

Zidentyfikowany został błąd z nawigacją forum (dzięki @Yaboku), który pojawia się przy niektórych konfiguracjach ekranów i przeglądarek; w konsekwencji tego elementy nawigacji zostaną lekko obniżone, a dla równowagi szukajka zostanie pomniejszona o około 4 pixele.

Spoiler

image.png

 

Zidentyfikowany został błąd z informacją o wpisach w wiadomości, został on już naprawiony (skrin ze statusu)

Spoiler

image.png

 

Zidentyfikowany został i naprawiony błąd powodujący, iż w niektórych rozdzielczościach ekranu gradient belki działowej był lekko rozpixelowany, poprawka niżej:

Spoiler

image.png

 

W odpowiedzi na odzew dot. jakości gradientu tła profilowego (był on co prawda dawno temu...), ten zostanie zmieniony - zmianie ulegnie zarówno sam gradient, jak i jego kolorystyka, która zostanie zbliżona do tej bez włączonego ,,ulepszacza''.

Spoiler

image.png

 

Zmiany wejdą w życie nie wcześniej niż pod koniec tego tygodnia!

 

Pozdrawiamy, BetterMPC Staff.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...