Skocz do zawartości

Da̷m̷i̷a̷n̷ - Blog

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    3
  • komentarzy
    6
  • wyświetleń
    1948

Wpisy w tym blogu

Damian

Screenshot_1.png

Cloudflare uruchamia własną usługę DNS dla klientów konsumenckich. Według zapowiedzi firmy nowy adres DNS jest szybszy i bezpieczniejszy od konkurencji co ma się przełożyć na bardziej komfortowe korzystanie z internetu. Cloudflare zapowiada, że głównie skupia się na prywatności co ma się objawiać usuwaniem wszystkich logów zapytań już po 24 godzinach. 

Cytat

Niestety, domyślnie DNS jest zwykle powolny i niezabezpieczony. Twój usługodawca internetowy i każda inna osoba korzystająca z Internetu może zobaczyć każdą odwiedzaną witrynę i każdą aplikację, z której korzystasz - nawet jeśli ich zawartość jest zaszyfrowana. To przeżerające, niektórzy dostawcy DNS sprzedają dane dotyczące Twojej aktywności w Internecie lub wykorzystują je do kierowania reklamami.

Uważamy, że jest to  obrzydliwe. Jeśli również też tak uważasz, teraz jest alternatywa: 1.1.1.1

Cloudflare zapewnia, że nigdy nie będzie rejestrować naszego adresu IP i publikuje porównanie swojego DNS'a z innymi tego typu usługami konkurencji.

pobrany plik.png

Cytat

Stworzyliśmy 1.1.1.1, aby był najszybszym adresem DNS w Internecie. Nie wierz nam na słowo. Niezależny ośrodek badawczy DNS DNSPerf plasuje 1.1.1.1 jako najszybszą usługę DNS na świecie. Ponieważ prawie wszystko, co robisz w internecie, zaczyna się od żądania DNS, wybór najszybszego adresu DNS na wszystkich Twoich urządzeniach przyspiesza prawie wszystko, co robisz online.

Usługa powstała we współpracy Cloudflare oraz APNIC. Jak zacząć korzystać z usługi? Pełną instrukcje znajdziesz na: https://1.1.1.1
Czy nowy adres przyczyni się do zwiększenia naszej prywatności w internecie i przełoży się na lepszy komfort użytkowania? Czas pokaże, co o tym sądzicie?

Źródło: https://1.1.1.1

Damian

597727515.jpg

 

Polska data premiery SimCity to 7 marca 2013 roku – podała ją firma Electronic Arts Polska. Produkcja studia Maxis o budowaniu miast będzie dostępna w języku polskim. Zamówienia na nią można składać już teraz w wybranych sklepach.

 

To będzie z pewnością hit, nowa odsłona gry EA ukażę się 7 marca to już nie długo. Zapewni nam godziny dobrej zabawy z szczegółową grafiką, będziemy mogli zaplanować każdy skrawek swojego miasta.

 

338407609.jpg

 

sim-city-data-premiery.jpg

 

To już piąta odsłona gry. Budowanie miasta umili nam wygodny interfejs oraz nowe obiekty.

Gra nie pojawi się na konsolach będzie można w nią grac tylko na komputerach.

Czekamy niecierpliwie ! :]

Damian

The Sims 3 Cztery Pory Roku

1715198437.jpg

 

 

 

Witam, tym razem EA zachwyci swoich wiernych fanów najpopularniejszej symulacji życia The Sims

nowym dodatkiem do trzeciej odsłony tej gry "The Sims 3 Cztery Pory Roku".

 

 

The Sims 3: Seasons. Dodatek do The Sims 3, który wprowadza zmieniające się pory roku i związane z tym konsekwencje. Dzięki niemu Simowie mogą uczestniczyć w festiwalach sezonowych oraz korzystać z atrakcji, jakie oferują lato, jesień, zima i wiosna. Wśród nowych atrakcji jest jeżdżenie na snowboardzie, budowanie iglo, czy możliwość wyposażenia domu w lodowe meble.

 

 

The Sims 3: Cztery pory roku to kolejne rozszerzenie do popularnego „symulatora życia” The Sims 3. Produkcja została przygotowana przez ekipę z The Sims Studio, zajmującą się rozwijaniem serii wykreowanej przez Maxis.

Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie skupia się na motywie zmieniających się pór roku w świecie Simów. Każda z nich determinuje nastroje i pragnienia bohaterów oraz relacje między nimi. To z kolei otwiera niedostępne wcześniej możliwości. Simowie mogą hasać wśród jesiennych liści, jeździć na snowboardzie zimą, puszczać fajerwerki, budować iglo lub spacerować w deszczu na wiosnę. Do gry dodano też takie nowe zajęcia jak gra w futbol oraz święta. Pozwalają one celebrować pory roku – na festiwalu wiosny, czy Halloween.

 

Oprócz powyższych atrakcji, rozszerzenie wprowadza wiele nowych przedmiotów sezonowych (np. peleryny, kolorowe parasole, kombinezony śniegowe), obiektów dekoracyjnych i spożywczych (placek z dyni, ozdoby świąteczne), efektów pogodowych (deszcz, śnieg, możliwość opalania się) oraz tajemniczych gości (przybysz z kosmosu). Do tego dochodzą dodatki dostępne w edycji specjalnej Cztery pory roku, czyli parcela Lodowy Klub oraz przedmioty z lodu (barek, krzesła i elementy architektoniczne).

 

1213050078.jpg

241919015.jpg

1213049093.jpg

 

Źródło: http://www.gry-online.pl

 

Cały dodatek moim zdaniem zapowiada się bardzo ciekawie, premiera jest zaplanowana na 15 listopada (Polska).

 

EA Games producent

Electronic Arts Inc. wydawca

Electronic Arts Polska wydawca PL

Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1

Zaloguj się, aby obserwować  

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...