Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Lord Makin

Zdjęcie

Lord Makin

Użytkownik od 19 wrz 2007
Online Ostatnio aktywny minutę temu
****-

W temacie:Pomagamy :)

Wczoraj, 21:40

 

Po kiego z fajnej akcji robicie gównoburze?

Jak to po kiego? Głupie pytanie zadajesz, Kubeczku. Po to żeby się pokazać jakim to się nie jest super elo.

Mam nadzieje, że tych wszystkich kozaków, którzy potrafią wpakować 1000 zł w lepkie łapska surka na kolejne gówno-serwery a nie stać ich na wpłacenie chociażby symbolicznej złotówki na pomoc dla poszkodowanych spotka coś niedobrego i ludzie też się na nich wypną. Wtedy będzie płacz, ból i rozpacz.

Wpłacone ostatnie 20 zł z konta. (: 

 

 

Wpisać panią na listę? ;)


W temacie:Pomagamy :)

Wczoraj, 17:21

Ja dla makina kasy wysyłać nie będę

 

Proponuję poczytać temat :)


W temacie:Pomagamy :)

25 kwiecień 2017 - 22:03

Pewnie mnie zjecie, ale imo @SebuśPL ma trochę racji. Czemu mamy pomagać? Żeby to był jeden z użytkowników forumka, to bym zrozumiał. Ale teraz to po prostu jedna z wielu osób, które potrzebują pomocy.

 

Ale pomaga społeczność MPCforum drugiemu człowiekowi, nie musi być koniecznie użytkownikiem forum, żeby zasługiwał na pomoc :)


W temacie:Pomagamy :)

25 kwiecień 2017 - 20:30

@SebuśPL napisałem, że pomoc jest dobrowolna, oferujemy też "bonus", jeśli ktoś jest bardziej interesowny niż chce pomagać z dobroci serca. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem też wyraźnie, że umieszczamy oficjalny numer konta Urzędu Gminy, która zajmuje się zbiórką, żeby nie było domysłów, że coś złego stanie się ze zbiórką. Jak widać albo nie czytałeś tematu wcale albo sam już nie wiem co.

 

 

I tak, osób potrzebujących jest sporo, ale taka wspólna akcja ma pokazać, że w grupie jest siła i można pomóc dokładając nawet małe cegiełki :)


W temacie:Pomagamy :)

25 kwiecień 2017 - 19:53

Ja to bym wziął odpowiedzialność  :yay: Szkoda, że nie ma możliwości przekazania np. ubrań bo miałbym trochę sztuk bluz, bluzek, etc. których nie noszę, a komuś by się przydało bo $ nie mam jak wpłacić z braku środków. Ale akcję popieram, nawet Metinowcy się zrzucają, chłopak był podobno graczem na Samii i Hooltras z ekipą się rzucili.

 

Co do takiej pomocy materialnej, to w artykule z informacjami jest numer do Urzędu Gminy, możesz zadzwonić i zapytać, czy taką pomoc też przyjmują. Jak coś, to ja jutro do południa zadzwonię i sam zapytam o taką formę pomocy.