Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Atoris

Zdjęcie

Atoris

Użytkownik od 16 sty 2014
Offline Ostatnio aktywny 27 mar 2017 05:42
-----

#13459418 IV pokemonów - jak liczyć, na co patrzyć?

Napisany przez Atoris na 10 styczeń 2017 - 22:36

Używam Androida ale czy to coś zmienia?

Koleżance chyba chodziło o to, że na
iOS i Androida są inne apki do sprawdzenia ataków i iv. Ja używam "IV & ToolKit for Pokemkn Go". Minusem jest to, że niektóre funkcje są płatne(jak np. sprawdzenie najlepszych ataków i chyba coś jeszcze), ale to nie kosztuje nawet dychy a aktualizacje są na bieżąco, według mnie opłaca się ;)

EDIT: Ostatnio pobrałem aplikację PokeEASY, dopiero ją ogarniam ale wygląda ciekawie. Można ulepszać, ewoluować i transferować pokemony. Pokazane jest od razu IV pokemonów, CP po ewolucji i max CP. Brakuje tylko najlepszych ataków.


#13459071 IV pokemonów - jak liczyć, na co patrzyć?

Napisany przez Atoris na 10 styczeń 2017 - 18:45

Czy jest ktoś w stanie prosto wyjaśnić jak to liczyć, co to jest i na co patrzeć żeby to rozpoznać lub dać jakiś link do poradnika? Niedawno zacząłem grać w Pokemon GO i chciałbym mniej więcej się dowiedzieć na co zwracać uwagę przy łapaniu pokemonów. Przy okazji też chciałbym prosić o wyjaśnienie co do ataków pokemonów jak duże ma to znaczenie np. w przejmowaniu gymów.

IV Pokemona możesz sprawdzić dopiero po złapaniu, więc tak, czy inaczej łapać musisz. Najlepiej jest robić to poprzez aplikacje na telefony, bo te przeglądarkowe kalkulatory raczej nie są zbyt wiarygodne. Używasz Androida, czy iOS?
Co do ataków - wiadomo, im wyższy DMG tym lepszy atak. Aczkolwiek tutaj ważne jest też dobranie rodzajów Pokemonów, np. wodny pokemon z łatwością wygra z ognistym. Jednak na całą efektywność walki w gymie składają się wszystkie czynniki, czyli właśnie to IV Pokemona.

Iv pokemona można sprawdzić przed złapaniem, oferują to skanery. I DMG nie jest najwazniejsze, jest ważne ale nie najważniejsze, liczy się też DPS i zgodność rodzaju ataku z rodzajem pokemona.


#12724113 Problem ze znikającymi aplikacjami.

Napisany przez Atoris na 07 styczeń 2016 - 06:14

Ok, tak zrobie ;)
Ale to nie zmienia faktu że po zresetowaniu telefonu miałem taką sama wersje androida jak teraz a jednak nie mam dostępu do tych aplikacji.


#10908732 Apka do pobierania filmów z YT

Napisany przez Atoris na 27 sierpień 2014 - 18:50

W przegladarce opera jest opcja pobierania filmów nie tylko z youtube.


Tak wiem, można pobierać z wszystkich stron, ale z Youtube jakś nie moge.

Przetestowałem TUBEMATE i Easy Tube 3.0 i obie aplikacje działają bez zarzutu. ;)


#10710795 Gry na android

Napisany przez Atoris na 24 lipiec 2014 - 23:57

Townsmen - budujesz swoje miasto w (chyba) średniowieczu. Bardzo fajna ale brakuje mi w niej walki.
MAJEST - dla mnie bardzo fajna. na kazdej planszy masz zadanie by zabić wszystkie stworki. Buduje się np. gildie wojowników, a w niej tworzy naszych zolnierzy.