Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Atoris

Zdjęcie

Atoris

Użytkownik od 16 sty 2014
Offline Ostatnio aktywny wczoraj, 22:39
-----

W temacie:Szansa na bana przy używaniu Fake GPSa

15 marzec 2017 - 21:28

Wydaje mi się że na 99% jest bezpieczny, nawet jeśli tepniesz się raz na jakiś czas na większą odległość.(co najwyżej softbana)
Niantic nie sprawdza przecież skąd masz pokemony tylko Api, którego używamy. Najnowsze Api, z tego co ja widziałem, jest tylko w płatnych botach a czy Ty za nie zapłacisz to już inna sprawa ;)
Nie polecam aplikacji PokeGoHelper, która używa starego Api. (z wersji 0.45.0) czytałem komentarze o niej i dobrze, że założyłem nowe konto by stestowac ją, ban na 2 kontach po około tygodniu gry

W temacie:Pokemon GO - joystick na fake GPS się wyłącza

31 styczeń 2017 - 11:22

To raczej wina samego joysticka. Fałszuje on lokalizację Twojego telefonu czyli tak bezpośrednio z pokemknami nie robi nic, więc żadne zabezpieczenia chyba nic tu nie zadziałają.

W temacie:Jaki Fake GPS na telefon?

21 styczeń 2017 - 01:39

Tylko ze w to gra mój 7 letni brat, więc odpada.


No to PokeGoHelper, zobacz sobie w Google jak to wygląda. Dla mnie całkiem ciekawie

W temacie:Failed to login, nie można się zalogować

21 styczeń 2017 - 01:37

Problemy z logowaniem są odkąd powstała gra. Mnie to denerwowało na tyle że zakończyłem na 20lvl, bo jak już znalazłem chwilę to wiecznie był problem.


Chyba tylko u Ciebie były problemy z logowaniem od początku. Ja jeszcze nigdy nie miałem z tym zadnego probkemu

W temacie:Jaki Fake GPS na telefon?

18 styczeń 2017 - 12:50

@KoxowyWoj a jakiś bot na androida jest? Ja mam PokeGoHelper, ale w nim i tak prawie wszystko trzeba robić ręcznie, a wolałbym coś bardziej automatycznego