Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[TuT]Jak usunąć delta-homes.com!

delta homes remove usuń delta home chogle chrome explorer mozilla delta home

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

NeqGPlay

NeqGPlay

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1312 postów
  • Lokacja:Oslo Norwegia
  • Hobby:.
    Programowanie

Witam w tym poradniku chcę wam pokazać jak odinstalować delta-homes.com z waszego komputera!

pierwsze co to trzeba ściągnąć

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

(upload nie mój!)

poczym ściągamy programik i odpalamy! klikamy szukaj oraz czekamy aż przeskanuje nam pc aby znaleść robaki itp

jeżeli już program przestał pracować powinien otworzyć się nam notatnik w którym będziemy mieli dokładny wypis wszystkiego co przeskanował ten program!

jeżeli napotkamy folder o nazwie eSafe to właśnie on jest przycznyną tego problemu i czytamy dalej to co pisze w notatniku

jeżeli wyczytamy iż ten folder z plikiem .exe został usunięty mamy z głowy problem lecz jeżeli w dalszym ciągu się nie usunął to powtarzamy sytuację aż do skutku!

to tyle z całości ;)

jeżeli mamy dalej problem z tym że w przeglądarce mamy dalej ich stronę jako główną musimy zrobić tak

tutaj macie opis :)

może trochę chaotycznie i z błędami ort ale jest godz, 02:23 w nocy jak to pisze :).

███████████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

ujmnji

ujmnji

24h with MPC

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3082 postów
  • Lokacja:Fajna
    WarRock

A nie lepiej otworzyć właściwości skrótu przeglądarki i w "Element docelowy" usunąć tą głupią stronę? To jesty chyba szybszy i lepszy sposób ...

Btw. Jestem ciekaw skąd się to bierze :D Któregoś dnia włączam kompa i chroma, a tam ten shit >.>

NeqGPlay

NeqGPlay

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1312 postów
    Programowanie

A nie lepiej otworzyć właściwości skrótu przeglądarki i w "Element docelowy" usunąć tą głupią stronę? To jesty chyba szybszy i lepszy sposób ...

Btw. Jestem ciekaw skąd się to bierze :D Któregoś dnia włączam kompa i chroma, a tam ten shit >.>

Tak ale jak zrobisz w ten sposóc co ty to ich aplikacja zostanie dalej na twoim pc a tu chodzi o to aby to wywalić :).

███████████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

Dektored

Dektored

­

• GM Koordynator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10733 postów
  • Lokacja:Warszawa

Był już podobny poradnik :P On działa na wszystkie tego typu śmieciowe stronki.

Zazwyczaj jak pobierasz jakieś pliki z dobreprogramy itp pyta się czy zainstalować pasek delta toolbar. Pewnie tego nie odznaczasz dlatego takie coś masz :P Ja już tak miałem z 10 razy i tylko ten programik pomaga.

ujmnji

ujmnji

24h with MPC

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3082 postów
  • Lokacja:Fajna
    WarRock

JA dokładnie wiem na czym to polega xD Czasem jednak takie odznaczenie nie działa -.- Jak w przypadku sławnego v9. Zainstalował się mimo co. Ale ten delta u mnie był znikąd mimo, że nic nie pobierałem (chyba, że gry na Steam :P). A pobierając z dobre programy i innych stron tego typu trzeba zaznaczać, że pobiera się plik centralnie, a nie przez jakiś "downloader" ... Ale to internet, więc tu robią wszystko, by zarobić :/

NeqGPlay

NeqGPlay

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1312 postów
    Programowanie

JA dokładnie wiem na czym to polega xD Czasem jednak takie odznaczenie nie działa -.- Jak w przypadku sławnego v9. Zainstalował się mimo co. Ale ten delta u mnie był znikąd mimo, że nic nie pobierałem (chyba, że gry na Steam :P). A pobierając z dobre programy i innych stron tego typu trzeba zaznaczać, że pobiera się plik centralnie, a nie przez jakiś "downloader" ... Ale to internet, więc tu robią wszystko, by zarobić :/

Miałem tak samo :) tylko nie sćiągałem nic tylko surfowałem po sieci :D a tu bum i nagle jest =.=''

███████████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

OxOs

OxOs

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Fajnie

j.malecka

j.malecka

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Wejście w "element docelowy" nie pomaga; nie pomaga też zmiana adresu strony w "Opcjach internetowych", wyłączenie podejrzanych dodatków w "Zarządzaniu dodatkami", skanowanie adwcleanerem, norton internet security, avast-browser-cleanup. Nie pomaga też skanowanie ww programami przy uruchomieniu w trybie awaryjnym. Oczywiście z dysku twardego trzeba odinstalować dwa programy tej cholernej delty-home, to pierwszy krok, ale ten złośliwy program pojawił się po raz pierwszy 5 lipca br. i wszystkie sposoby wymieniane na forach są nieskuteczne, bo dotyczą starszej wersji programu delta-search.

Aqas1

Aqas1

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 149 postów

Przydatny tutorial.

sygna.jpg

JesteUsere

JesteUsere

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Lokacja:Olsztyn
  • Hobby:AutoIT/HTML/CSS/PHP/Java/JQuery

Nie lepiej uzyc AdwCleaner'a ?

NeqGPlay

NeqGPlay

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1312 postów
    Programowanie

Nie lepiej uzyc AdwCleaner'a ?

W temacie jest link do niego ..

███████████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

xxxEmcia

xxxEmcia

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Szukam już od dwóch dni pomocy i nic z tego. Mam nadzieję, że fakt, że się tutaj zalogowałam świadczy, że naprawdę na was liczę. Mnie też się trafił kochany www.delta-homes.com i nie mogę się go pozbyć. Żeby było śmieszniej to robiłam już wszystko włącznie z forami polskimi, angielskimi i youtube.

Kochani zrobiłam następujące czynności, a to badziewie nadal jest przy odpaleniu mozilla:

- W panelu sterowania i programach, żadnego pliku pod nazwą delta nie ma, a ni żaden plik który mogłabym podejrzewać więc nie mam co usówać. Włacznie z wszystkimi dyskami na moim komputerze. Nawet pod nazwą "delta" nic mi się nie pojawia.
- Ustawiłam w Mozilla w Narzędziach -> Ustawienia stronę startową www.google.pl . Nie działa.
- Nie ma takiego pliku w Dodatkach również.
- Zainstalowałam ADWCLEANER jedyne co usunął to plik o nazwie "esafe", ale delta homes nadal jest.
- Poszłam w wklepanie w pasku adresu internetowego browse bla bla i próbowałam zresetować, gdzieś to na forum wyczytałam i jeszcze bardziej namieszałam. Dlatego, że teraz moją stroną startową jest www.delta-homes.com, ale na środku widnieje wyszukiwarka google, a jak otwieram nową kartę pojawia mi się

- Znalazłam też podpowiedź, że wystarczy pujść w dysk C / Program File/ ustawienia mozilli  i zmienić "start page" na tą jaką się chcę, ale za chrupka nie mogę tego znaleźć dlatego, że podwiedzi są na Internet Explorer.

Proszę pomóżcie mi bo zwariuje.

xxx Emilia

Edytowany przez xxxEmcia, 20 lipiec 2013 - 16:53.

NeqGPlay

NeqGPlay

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1312 postów
    Programowanie

Szukam już od dwóch dni pomocy i nic z tego. Mam nadzieję, że fakt, że się tutaj zalogowałam świadczy, że naprawdę na was liczę. Mnie też się trafił kochany www.delta-homes.com i nie mogę się go pozbyć. Żeby było śmieszniej to robiłam już wszystko włącznie z forami polskimi, angielskimi i youtube.

Kochani zrobiłam następujące czynności, a to badziewie nadal jest przy odpaleniu mozilla:

- W panelu sterowania i programach, żadnego pliku pod nazwą delta nie ma, a ni żaden plik który mogłabym podejrzewać więc nie mam co usówać. Włacznie z wszystkimi dyskami na moim komputerze. Nawet pod nazwą "delta" nic mi się nie pojawia.
- Ustawiłam w Mozilla w Narzędziach -> Ustawienia stronę startową www.google.pl . Nie działa.
- Nie ma takiego pliku w Dodatkach również.
- Zainstalowałam ADWCLEANER jedyne co usunął to plik o nazwie "esafe", ale delta homes nadal jest.
- Poszłam w wklepanie w pasku adresu internetowego browse bla bla i próbowałam zresetować, gdzieś to na forum wyczytałam i jeszcze bardziej namieszałam. Dlatego, że teraz moją stroną startową jest www.delta-homes.com, ale na środku widnieje wyszukiwarka google, a jak otwieram nową kartę pojawia mi się

- Znalazłam też podpowiedź, że wystarczy pujść w dysk C / Program File/ ustawienia mozilli  i zmienić "start page" na tą jaką się chcę, ale za chrupka nie mogę tego znaleźć dlatego, że podwiedzi są na Internet Explorer.

Proszę pomóżcie mi bo zwariuje.

xxx Emilia

Kliknij prawym myszki na skrót przeglądarki internetowej oraz znajdź tam coś takiego jak "Element docelowy" potem powinno ci pisać coś taiego "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" a jeżeli masz to z dopiskiem www.delta-homes.com i tak dalej usuń sam ciąg liter zaczynający się od www.delta-homes.com

Edytowany przez NeqGPlay, 25 lipiec 2013 - 00:46.

███████████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

yoostee

yoostee

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Żaden z wymienionych przez Was sposobów nie działa... Jak się pozbyć tego badziewia?

marcin0218

marcin0218

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Ja tez zrobiłem wszystko i nie pomaga. Katalogu tego esafe nie mogę usunac. Adwcleaner niby usuwa ale i tak delta homes jest nadal. Avast nie pomogl. Anti-malware nie pomogl. CCcleaner nie pomogl. Ja pierdziu!!!! Jak cos instaluje z dobreprogramy itp to odznaczam te cholerne toolbary. CO ROBIC????????????

NeqGPlay

NeqGPlay

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1312 postów
    Programowanie

Ja tez zrobiłem wszystko i nie pomaga. Katalogu tego esafe nie mogę usunac. Adwcleaner niby usuwa ale i tak delta homes jest nadal. Avast nie pomogl. Anti-malware nie pomogl. CCcleaner nie pomogl. Ja pierdziu!!!! Jak cos instaluje z dobreprogramy itp to odznaczam te cholerne toolbary. CO ROBIC????????????

Spróbuj usunąć skróty przeglądarek i zrób nowe ;).

███████████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

Franko_1998

Franko_1998

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1398 postów
Na taty koncie to jest i strasznie go to wkurza, a na moim nie ma O.o. Skanowałem Adwcleanerem z 5 razy i nie pomaga. Może kiedyś ten sposób działał, ale teraz mój tata musi się z tym pogodzić.

1385238965-U318180.jpg

Sygnaturę wykonał dla mnie feesee213, za co mu bardzo dziękuję :)

Gość_VeneticMT2_*

Gość_VeneticMT2_*
  • Gość

Tez mialem problem z tym gownem, pierw nalezy usunac z wszelkich dodtkow, zmienic link na np gooogle i u mnie akurat zainstalowane bylo to razem z dyskiem google.LoL?

wodzu1992

wodzu1992

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 129 postów
  • Lokacja:Haverhill
  • Hobby:Metin2, Tibia, Muzyka, Kobiety.

No kurde dzięki wielkie! Nareszcie spokój. Jak można na siłę wciskać ludziom takie ścierwo! Oczywiście Like dla Ciebie  :)

Edytowany przez wodzu1992, 20 sierpień 2013 - 13:37.

scarletnx.png

l) /-\ ._l l_ /-\ ._l l< /-\

pJonA!

Olo521

Olo521

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
jesteś moim zbawicielem

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: delta homes, remove, usuń, delta home, chogle chrome, explorer, mozilla, delta, home

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników