Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Jak grać Riven?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

TRV13E

TRV13E

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Witajcie, jestem aktualnie w bronz III, nie uważam się za słabego gracza, zawsze mam staty na +(moje ostatnie to 5/1, 10/1, 22/15). Gram na każdej z linii ale zdecydowanie najbardziej lubie Top'a, wiele osób mówiło mi że Riven miażdży topa. Niestety, mi się nie udaje zdominować topa, w teamfightach daje rady tylko jeśli będe miał lekkiego feeda(minimalnie 3 kille). Na top'ie przegrywam prawie z każdym, raz przegrałem nawet z nunu :/ Co składać? Jak grać? Proszę o pomoc! Dodam że gdy gram na topie jaxem lub garenem(ew. tryndą) to mam dobre staty i raczej nie przegrywam. Ale wiem jaki potencjał ma Riven i chce nią grać...

Wokoren™

Wokoren™

Ten z Norad.

• Best Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1995 postów
  • Gadu Gadu:10640222
  • Hobby:ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ RAISE UR DONGERSヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Czesto ogladaj tego ziomka (akutalnie streamuje). Prawie zawsze gra riven :)

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Dodany obrazek
Propsy dla Mijoszi za sygnature+avatar

BoltoS

BoltoS

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów
  • Lokacja:Olsztyn

Witajcie, jestem aktualnie w bronz III, nie uważam się za słabego gracza, zawsze mam staty na +(moje ostatnie to 5/1, 10/1, 22/15). Gram na każdej z linii ale zdecydowanie najbardziej lubie Top'a, wiele osób mówiło mi że Riven miażdży topa. Niestety, mi się nie udaje zdominować topa, w teamfightach daje rady tylko jeśli będe miał lekkiego feeda(minimalnie 3 kille). Na top'ie przegrywam prawie z każdym, raz przegrałem nawet z nunu :/ Co składać? Jak grać? Proszę o pomoc! Dodam że gdy gram na topie jaxem lub garenem(ew. tryndą) to mam dobre staty i raczej nie przegrywam. Ale wiem jaki potencjał ma Riven i chce nią grać...

Obejrz Best Riven NA streamuje na twichu.

Ogólnie nunu jest dobry na solo top szczególnie na linii.

Staraj się bić z przeciwnikiem jak masz przewagę minionów.

Graj ostrożnie i stawiaj warda na początku.

3 minuta wbija jungler na topa.

Riven to trudna postać. Zaczyna ją się ogarniać po około 50 grach.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

muzin19

muzin19

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 497 postów
  • Lokacja:Zabrze
  • Hobby:Football

Najpierw ogarnij pasywkę riven tzn. stun hit 1 q hit 2 q hit 3 q hit e hit to przepiekna pasywka 

Polecam mocno agresywne runy sam takimi gram i nie narzekam tzn. Pieczatki Armor Glify Magic resisty Esencje ad znaki Armor pene aktualnie jestem wolny więc możemy zagrać niestandardówke riven na riven mysle że dobrze gram to może się czegoś nauczysz ;]

oynk.png

Zomi

Zomi

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
[Pytanie]Jak grać Riven?

Grać dobrze.

Fighterminihack

Fighterminihack

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 91 postów
Jak gram riven to wystarczy żebym złapał killa z 1 gangu junglera kupuje czarny tasak i potem samo leci. Ja zawsze składam:
Buty merki lub tabi
Czarny tasak
Lodowy młot
Krwiopijce
Randuina
Oblicze ducha

Przy 2 itemach spokojnie powinieneś wygrać1vs1 a nawet 1vs2

arkadia44

arkadia44

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 912 postów

Rivenką gra się agresywnie, tym bardziej że oglądałem troche demek z bronzu jak tam jungle czyszczą, więc o ganki nie powinno  być problemu.

PS Topem trudno się carruje, szczerze mówiąc lepiej grać mid/jungle/adc a nie topa jeżeli z bronze chcesz wyjść.

Edytowany przez arkadia44, 13 czerwiec 2013 - 20:32.

League of Legends

Mekler

Mekler

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Hobby:Informatyka, muzyka, gry komputerowe

Rivenką gra się agresywnie, tym bardziej że oglądałem troche demek z bronzu jak tam jungle czyszczą, więc o ganki nie powinno  być problemu.

PS Topem trudno się carruje, szczerze mówiąc lepiej grać mid/jungle/adc a nie topa jeżeli z bronze chcesz wyjść.

W bronzie topem trudno carrować? Top zaraz po midzie najlepsza pozycja do carrowania, ale co ja się znam, może nie koniecznie Riven, ale ona też nie jest zła do tego celu.

Riven ma mocne early, dlatego należy nią grać agresywnie od samego początku, aby nie osłabnąć w późniejszych etapach gry. Z itemów to tasak, krwiopijec, słoneczna peleryna core według mnie, reszta sytuacyjnie.

lancuchk.jpg

Spoiler

Mateyo

Mateyo

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Riven można też grać w tylu oldschool, czyli stare buildy Shusheia jak jeszcze grał w Fnatic.

Merce>BT>GA>FM>BT>LW, ew. ten drugi BT na jakiś inny alternatywny item.

filipeku

filipeku

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 43 postów
Dlaczego na tym forum sa same brązy KURWA MAĆ. JAKBYŚ BYŁ DOBRYM GRACZEM TO BYŚ NIE BYŁ W BRĄZIE, DZIĘKUJE TYLE W TEMACIE.

opelit

opelit

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów
  • Hobby:mt2 , mpcforum ,
bo do brązu trafia się nawet jak ma się kurwa 1450elo na koniec 2sezonu , dupny system lig... Mam srebro ramke i weź jak to wygląda . Co do tematu.
Też próbuje ja ogarnąć , kupiłem niedawno. Myślę że warto kupić więcej ad na początek , i tak ma dużą wytrzymałość , zaś ad zwiększy tarcze i obrażenia które jak dla mnie ma lekko za niskie na początku jeśli nie mamy run na ad pene .

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy : O.o ktos jescze wydal na to 100k ip?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników