Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Dopke

[Szukam]Plugin na sektory

17 postów w tym temacie

Cześć,poszukuje plugina na sektory w podstawowej grupie będzie grupa A a gdy napisze /sektor to weźmie mi daną sumę pieniędzy to przejdę do następnej  grupy czyli B i chce coś takiego najlepiej żebym mugł sam też dodawać grupy czyli sektor c-d-e-f-g-h-i-j-k-l-m-n itp. Będe wdzięczy za napisanie takiego pluginu lub napisanie strony do takiego pluginu . Dziękuje 

Za darmo tak skomplikowanego pluginu nikt Ci nie napisze. 

Sektory możesz z prawami ustawić sobie w PermissionsEx, a komendę z pluginu ustawić za pomocą MyCommand

Szkoda to muszę się nauczyć języka i sam napisać

Nie trzeba umieć nawet pisać pluginó trzeba być pomysłowym i wiedzieć jakie pluginy można wykorzystać jakie już są powiem ci że można to zrobić w skript

w worldedicie masz taka opcje. jak znajde tut to dam link.

pobierac kase moze przez np. to ze robisz warpy tylko na tabliczkach a komende blokujesz i piszesz na tabliczce:

[spoiler]&1[Warp]
nazwa_warpa
cena[/spoiler]

Przyklad:

[spoiler]&1[Warp]
nether
500$[/spoiler]

pomoglem? Daj "+"!

1 osoba lubi to

@Up2

Wiem poszperałem w azranku i widziałem że mogę dodać lub już jest dodane komenda /rank up albo napisać

@Up To jest nie potrzebne bo ludzie by musieli co chwile kasę mieć a jeden zapomni tam czegoś itp

Ale mam pytanie jak zrobić żeby za daną Komedę wpisaną pobierało kasę np /rank up/b i brało mi kasę np 200 ale jeśli napisze to drugi raz /rank up to wezmie 500.

I czy właśnie mógł by ktoś napisać taki skrypt?

Dopke pisz na GG: 33556005 lub Skype: kamilkamil5824

Napisze ci ten plugin albo skombinuje zamienniki :)

Pisz na pw, napiszę Ci plugin ;)

Mam pytanie czy za ktoś plugin na bossy ?

Czy da się dać że na danym terenie będzie inny poziom trudności?

Jaki plugin jest na teleporty ?

To ja wiem tylko podajcie mi te pluginy które są @up2l

Odświeżam

mógł by ktoś napisać stronke do pluginu ToggleDificulty czy jakos tak

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0