Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Można zdać gimnazjum z jedną jedynką?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
29 odpowiedzi na ten temat

Loocker

Loocker

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów
  • Lokacja:Wrocław
  • Hobby:Siedzenie na MPC, co innego? ;P

Siemanko. Mam banie z niemca ( do poprawy 6 jedynek ;p). I moje pytanie brzmi czy można zdać bez pisania na koniec roku tego komisu? Niemieckego ucze się od 1 klasy gimnazjum, słyszałem cos o tym, że jest to przedmiot dodatkowy i mogę normalnie zdać, to prawda? 

Drugie pytanie:

Chcę do technikum informatycznego. I czy tam biorą pod uwagę tylko te przedmioty:

-Polski

-Matematyka

-Informatyka

-Angielski

Wiecie, za 2 jest 0 pkt za 3, 4 pkt itp. 

Są brane pod uwagę do tego technikum tylko te przedmioty czy wszystkie? 

Dodany obrazek

Miyoshi

Miyoshi

The future starts now.

•  MPC News
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8567 postów
  • Gadu Gadu:4118581

Z tego, co wiem to do technikum liczy się po prostu ogół punktów. Mają swój próg i jeżeli go przekraczasz to wezmą Cię na ucznia. ;)

Co do jedynki z niemieckiego - szczerze to wątpię, że Cię przepuszczą. Wiem, że jest zasada przejścia na warunkowym o ile dany przedmiot jest kontynuowany w kolejnej klasie. Ale Ty kończysz gimnazjum, więc chyba będziesz jednak musiał zaliczyć/pisać poprawkę. 

And remember, beIieve in today, believe in tomorrow, believe in yourself and whatever happens... don't jump.

Lord Józef

Lord Józef

Użytkownik nr 800 000

• Gold Member
  • PipPip
  • 127 postów
  • Gadu Gadu:bmllIG1hbQ==
  • Hobby:SW5mb3JtYXR5a2E=

Dasz rade.

Jesteś dzielnym mężczyzną.

Musisz zdać.

1372279499-U440545.png

Loocker

Loocker

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Dasz rade.

Jesteś dzielnym mężczyzną.

Musisz zdać.

Baa. Dziękuję za słowa otuchy ^^. Biorę się za uczenie, może jakos jak poprawie przynajmniej 3 to da radę jakos ją przekonać. 

Dodany obrazek

Ultimate7

Ultimate7

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Lokacja:Gdzieś ;p

Co to za problem? Jeżeli nie masz ważonej to zdasz lekko. Ja miałem 5 jedynek z niemca i poprawiłem na luzie, ale to zależy od nauczyciela. 

Teraz 2 jest od 1,5; więc (6*1+a):7=1,5  6+a=10,5   a=4,5; czyli musisz dostać piątkę (lub 4+) żeby zdać. Gorzej jak masz ważoną, choć wątpię.

dapng_nwhxwwq.png

OtherWorld

OtherWorld

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu Gadu:24896131 - jeśli piszesz, to napisz na wstępie o co chodzi i przedstaw się.
  • Lokacja:Warszawa.
  • Hobby:Komputery, muzyka, grafika (newbie), Last Chaos, boce seriale, takie jak TWD i SN.
Do sql inf brane pod uwage sa matma, infa, fiza i ang :)

0430b-a61efc84-14b9-43d4-bc19-d22deaed8e

Loocker

Loocker

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Co to za problem? Jeżeli nie masz ważonej to zdasz lekko. Ja miałem 5 jedynek z niemca i poprawiłem na luzie, ale to zależy od nauczyciela. 

Teraz 2 jest od 1,5; więc (6*1+a):7=1,5  6+a=10,5   a=4,5; czyli musisz dostać piątkę (lub 4+) żeby zdać. Gorzej jak masz ważoną, choć wątpię.

co to znaczy, że ważona? 

Dodany obrazek

DatCasa

DatCasa

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 26 postów

co to znaczy, że ważona? 

Srednia wazona to taka gdzie kazdej ocenie przypisuje sie inna wartosc np ocenie ze spraedzianu wartosci 3 a z odpowiedzi czy pracy domowej 1 

Edytowany przez DatCasa, 23 maj 2013 - 22:23.

RiduŚ

RiduŚ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 568 postów
  • Gadu Gadu:47323898, ale nie SPAMUJ.
  • Lokacja:Zgierz (woj.łódzkie)
  • Hobby:٭ Metin2
    ٭ Counter-Strike 1.6
    ٭ Piłka Nożna

Więc tak, też miałem niemca od 1 klasy gim. i trzeba było normalnie zdawać.

Nie jest to dodatkowy tylko po prostu od Podstaw.

Druga sprawa jak chcesz się dostać do dobrej szkoł pogimnazjalnej to raczej nie mozesz mieć gołej jedyny na koniec ;)

Lepiej poprawiaj.

Ja mam z niemca 3 a mialem 1 :>

Mówcie mi ProRiduŚ.

xD

Loocker

Loocker

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

U mnie jest taka sprawa, że mielismy raz na tydzień 1 kartkówkę i tak przez 5 tygodni. wszystko ze słówek. Słówka mi nie wchodzą do głowy w ogóle no i dostałem te 5 jedynek, mam z 3 oceny pozytywne (dwóje) i 5 jedynek z tych kartkówek. 

Dodany obrazek

DatCasa

DatCasa

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Więc tak, też miałem niemca od 1 klasy gim. i trzeba było normalnie zdawać.

Nie jest to dodatkowy tylko po prostu od Podstaw.

Druga sprawa jak chcesz się dostać do dobrej szkoł pogimnazjalnej to raczej nie mozesz mieć gołej jedyny na koniec ;)

Lepiej poprawiaj.

Ja mam z niemca 3 a mialem 1 :>

Japierdole przeciez niemiec sie nie liczy do punktow podczas rekrutacji...

Loocker

Loocker

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Japierdole przeciez niemiec sie nie liczy do punktow podczas rekrutacji...

Własnie też tak słyszałem. Że niemiec i religia się nie liczą. Jak z tym jest? Ale to że się nie liczy to itak pewnie nie znaczy, że można zdać z 1 . 

Dodany obrazek

RiduŚ

RiduŚ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 568 postów
  • Gadu Gadu:47323898, ale nie SPAMUJ.
  • Lokacja:Zgierz (woj.łódzkie)
  • Hobby:٭ Metin2
    ٭ Counter-Strike 1.6
    ٭ Piłka Nożna

Własnie też tak słyszałem. Że niemiec i religia się nie liczą. Jak z tym jest? Ale to że się nie liczy to itak pewnie nie znaczy, że można zdać z 1 . 

Nie liczą się, ale z tego i tak mozna nie zdac. ;)

tzn. zdac to zdasz, ale bedzie ci trudno sie dostac do dobrej szkoly

Edytowany przez RiduŚ, 23 maj 2013 - 22:32.

Mówcie mi ProRiduŚ.

xD

matheeo1337

matheeo1337

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2396 postów

co to znaczy, że ważona? 

średnia ważona, czyli np. ocena ze sprawdzianu to 70% oceny ogólnej oceny, a z kartkówki to np. 50%. Coś tego typu liczy się ją podobnie jak normalną średnią tylko że każdą ocenę się pierwsze mnoży przez %, dodaje do siebie i dopiero dzieli. Więcej o tym w necie...

No co z tego że się nie liczy jak chcesz do dobrej szkoły się dostać to i tak będą patrzyć (w jakimś tam małym stopniu) na świadectwo, załóżmy że jest taka sytuacja że jest druga osoba mająca podobne oceny, ale z niemca miała 2 albo 3, to chyba oczywiste że wolą taką osobę. Sytuacja hipotetyczna bo oprócz tego jest jeszcze ten cały test... ale i tak staraj się to po prostu poprawić bo te 6 lag to "małe piwo" ludzie nie raz mają po 5 zagrożeń z przedmiotu 2 tygodnie do końca i poprawiają więc zepnij dupę to dasz radę, jak się będziesz coś starać i to jest twoja jedyna pała to na dopalacza się załapiesz.

Tak po za tym to mimo tej lagi i tak powinieneś przejść ale nie mam pewności czy to tak działa, a jak nie to sierpień xD.

encoreeFTW

encoreeFTW

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 855 postów
  • Gadu Gadu:10101010111100000010111010
  • Steam:winning style
  • Hobby:mam
ja pierdole jak wy wymyslacie ;x przeciez jak do szkoly trzeba miec ang, polski, inf i powiedzmy matematyke, kto bedzie mial wieksze szanse, oslba 6 ang 6 polski 6 inf 6 matematyka i reszta dwa czy koles wszystko 4?oczywiacie, ze ten 1, teraz o miejscach decyduja kompy ...

Gość_Mission_*

Gość_Mission_*
  • Gość

Teoretycznie, z jedynką powinieneś powtarzać klasę, ale w praktyce możesz porozmawiać z nauczycielką, poprawić kilka ocen i wytłumaczyć, że ten język Ci po prostu nie wchodzi, chociaż próbujesz się go uczyć. Możesz powiedzieć też np.: "Bardzo dobrze Pani uczy i podobają mi się takie lekcje, ale po prostu niektórzy mają głowę do angielskiego i hiszpańskiego, a niektórzy do niemieckiego i rosyjskiego." Uda Ci się ją przekonać, po prostu staraj się być sobą przy rozmowie. ;-)

pomidorek5

pomidorek5

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Z jedynką na koniec szkoły to chyba nawet poprawki nie będzie miał
Zwyczajnie będzie kiblował

Loocker

Loocker

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Ech. Trzeba poprawiać :/ 

Ale te słówka są takie głupie że głupszych nie da się już mieć, nic nie wchodzi. 20 minut uczenia i znam tylko 3... Bo to są w jakims tam czasie, dodaje się "ge" itp. 

Dodany obrazek

Brudny Jeleń

Brudny Jeleń

MPC Popular User II

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2059 postów

Ech. Trzeba poprawiać :/ 

Ale te słówka są takie głupie że głupszych nie da się już mieć, nic nie wchodzi. 20 minut uczenia i znam tylko 3... Bo to są w jakims tam czasie, dodaje się "ge" itp. 

ICH MAG DIE WURST- jedyne zdanie które umiem po niemiecku, a uczę się 2 lata. Teraz też mam jedynkę z niemca ale poprawie wszystko na ściagach. Gorzej z chemia jak to jest jak mam jedynkę przychodzę i piszę semestralny ? bo na tamten semestr miałem 2

-Wojciech

-Wojciech

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Gadu Gadu:17602311
  • Hobby:Hejty i trooling oraz cięta riposta

w  gimnazjum możeswz przejść z jedną oceną ndst

Trolling , hejty i wiele więcej !

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników