Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[SS] Takie tam z bronzu :)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

AveSay

AveSay

Debiutant III

• Oczekujący
  • PipPipPip
  • 271 postów
  • Hobby:Bonzo Hacker Team

Siema,  co jakiś czas będę wrzucać tu ssy z rankedów w bronzie.

Dodam od siebie, że chodzę teraz głównie na jungle, rzadko gdzie indziej.

Jestem pozytywnie nastawiony do wyjścia na gold :) Trzymajcie kciuki.

Mój lolking :

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Cheatek

Cheatek

Endymion, kochanek Selene

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4328 postów

Nie masz nawet ratio win/lose i pierdolisz smuty że idziesz do golda mając brąz 4.Po chuj zakłądacie te tematy?

termiator

termiator

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2266 postów
  • Gadu Gadu:V.I.P
  • Lokacja:I'm here!
  • Hobby:Słodycze

Człowieku, ranked win,lose,win,lose. Jak ty chceszz wyjść z brązu? Obecnie nie szykuje się abyś wyszedł do tego Golda.

@Edit dodatkowo 5 rankedów ostatni rozegranych to 3 lose i 2 winy. Aby coś zrobić to graj przynajmniej od 5 do 10+ rankedów dziennie.

A runy to masz słabe jak cholera. W ad polecam złożyć też troche mr i kryta bądz armor pene, a w AP wyjebać ad dmg i złożyć mr, magic pene i hp troche.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Vanosh.

Vanosh.

Resulting in our reattachment

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14743 postów
  • Lokacja:Germany
  • Hobby:Fitness, MMA, K1

z tymi runami trochę ciężko będzie wyjść do bronzu 3, ale jak uważasz. widzimy się za nie dlugo w platynie.

41348141460870924240.png

exMPC Media Team Lider || exModerator || exMentor || VIP

Netrodal

Netrodal

Supernatural <3

• Black Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6478 postów
  • Gadu Gadu:35209470
  • Lokacja:Łódż
  • Hobby:LeagueOfLegends

z tymi runami trochę ciężko będzie wyjść do bronzu 3, ale jak uważasz. widzimy się za nie dlugo w platynie.

E tam, z gorszymi runami wyszedlem z brazu 4 na gold 4 :) wiec tu bardziej chodzi o skilla.

A tak wgl patrzac na twoje ratio, nie masz szans wyjsc powyzej brazu jak narazie.

Dodany obrazek

WódkaUzdrawia

WódkaUzdrawia

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Hobby:brak

95%

Boze co za idioci pisza "bronzu", jak juz to z "bronze" albo BRAZU KURWA A NIE BRONZU

Powodzenia w wychodzeniu majac 11/2 na botach

lucyfer07

lucyfer07

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 832 postów
  • Gadu Gadu:10626105
  • Lokacja:Warmia
  • Hobby:LoL
    Smite
    Krav Maga
    Komputery

Takie tam nie znanie słownika ;s

Dobrze by było jak byś sobie zmajnował 2 linie na brązie. Bo tam ciężko grać na jednej bo wszystko zajmują odrazu..

Pomagam w sprawach komputerowych

BC'Seed

BC'Seed

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

Raczej nie mainowanie linii, tylko mainowanie jednej postaci która pasuje na kilka różnych linii, wtedy wybijesz się łatwiej ;)

AveSay

AveSay

Debiutant III

• Oczekujący
  • PipPipPip
  • 271 postów

Hej bajczysz ;3 Dla tych co nie wierzyli, że się nawet o dywizje nie wybije ;3

Spoiler

Nie było to jakoś specjalnie trudne, 4 winy pod rząd i się dało :)

Kasha.LoL

Kasha.LoL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 103 postów
  • Lokacja:C-nów

Hej bajczysz ;3 Dla tych co nie wierzyli, że się nawet o dywizje nie wybije ;3

Spoiler

Nie było to jakoś specjalnie trudne, 4 winy pod rząd i się dało :)

mając 8/15 na brązie musisz być naprawdę słaby, życzę powodzenia ale i tak nie wyjdziesz nawet na silver.

AveSay

AveSay

Debiutant III

• Oczekujący
  • PipPipPip
  • 271 postów

Sprawdź lolking i ostatnie 4 gry a potem mnie oceń. Poprostu słabszy mecz miałem ;-;

I w late padałem jak szmata do pewnego momentu.

Haters gonna hate !

Kasha.LoL

Kasha.LoL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 103 postów

Sprawdź lolking i ostatnie 4 gry a potem mnie oceń. Poprostu słabszy mecz miałem ;-;

I w late padałem jak szmata do pewnego momentu.

Haters gonna hate !

Nikt tu nikogo nie hejtuje, mówię Ci że twoje aspiracje są zawyżone.

Z własnej autopsji wiem że osoba która rzeczywiście posiada umiejętności gry jak Gold czy nawet Silver jest w stanie wyjść z brązu przez 2-3 dni przegrywając rozgrywki tylko sporadycznie.

Edytowany przez Kasha.LoL, 14 maj 2013 - 22:40.

AveSay

AveSay

Debiutant III

• Oczekujący
  • PipPipPip
  • 271 postów

Yhy 1-2 mecze dziennie i wyjdz sobie na silver ;3 Mam sporo nauki a gram teraz okazyjnie dosyć więc do niedzieli silver będzie.

Kasha.LoL

Kasha.LoL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 103 postów

Yhy 1-2 mecze dziennie i wyjdz sobie na silver ;3 Mam sporo nauki a gram teraz okazyjnie dosyć więc do niedzieli silver będzie.

Weź pod uwagę również drugą część zdania które napisałem, a mianowicie Win Ratio. Jak na razie widzę że porażki nadal przeważają nad wygranymi, a takie statystyki już na brązie nie wróżą dobrze wychodzeniu do wyższych lig. 

Edit. Pisałeś że mam sprawdzić twoje ostatnie 4 gry? Spojrzałem i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że o wyższej lidze możesz zapomnieć. 2 całe itemy w 55+ min a płaczesz że padasz w late jak szmata. I ta farma - statystycznie 1 creep na minutę.

Edytowany przez Kasha.LoL, 14 maj 2013 - 23:25.

(:Xevik:)

(:Xevik:)

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 721 postów
  • Gadu Gadu:7527239
  • Lokacja:Katowice
  • Steam:Xevik1

Faktycznie popraw tą farmę.. niby to jungla ale jak to zobaczyłem :D to serio za mało , farm ... a się wybijesz na 100% rengar nawet dobry ,

team fight ult on enemy adc lub ap na combo ;) nie kiedy nie wejdzie stuna można dostać itd ale raczej na brązie to jak 1 na milion :D.

popraw tą farmę i życzę powodzenia , serio ja może nie gram rankedów bo nie mam siły i chęci do gry .. ale pokazałbym ci jak farmie ;) oczywiście + pomaganie innym , a jak twój schodzi z linii a wasze miniony pushniete to bierz farme jak jesteś w pobliżu tylko bierz a nie wal na oślep.

Ja to tam w teamie mogę mieć nawet feederów jakoś wyccaruje xD ale lobby i spam , obrażanie się wzajemnie i wychodzenie z gry mnie odstrasza bo wtedy z gry mniej przyjemności się czerpie , i tak zacząłem olewać tych graczy i patrze na to że ja co raz lepiej gram a oni niech siedzą w brązie ^^ może nie długo wezmę się za rankedy solo/duo myślę że z moją grą , jakbym popracował jeszcze trochę na carrowaniem i spokojem w grze to platyna w wakacje to chyba nie jest problem.

Pozdrawiam.

i serio 55min + 20 farmy ;x nie słuchajcie ludzi że farma nie jest ważna... bo jest najważniejsza -.- , tym bardziej na brązie , tam nie potrafią farmić , zrobisz farmy o 200% więcej niż enemy ... spokojnie się da i masz chyba pewny win ... nawet killi nie potrzeba , jedynie to trzeba uspokajać innych graczy :D i im pomagać bo na brązie co do nordic to jest armagedon.

Ale Spam....

edit: kur.... mać na sygna twoja -.- 03:54 , słuchawki na full wiedziałem że tam jakiś mega troll będzie i tak jestem idiotą i kliknąłem .. zawał ;x

Edytowany przez (:Xevik:), 15 maj 2013 - 02:55.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

TheVolime

TheVolime

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 183 postów
  • Gadu Gadu:20827983
  • Lokacja:Nie wiem.
  • Hobby:Kobiety^^/Komputery/Grafika/Gry/Piłka nożna.

Weź pod uwagę również drugą część zdania które napisałem, a mianowicie Win Ratio. Jak na razie widzę że porażki nadal przeważają nad wygranymi, a takie statystyki już na brązie nie wróżą dobrze wychodzeniu do wyższych lig. 

Edit. Pisałeś że mam sprawdzić twoje ostatnie 4 gry? Spojrzałem i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że o wyższej lidze możesz zapomnieć. 2 całe itemy w 55+ min a płaczesz że padasz w late jak szmata. I ta farma - statystycznie 1 creep na minutę.

+55 min to bug lolkinga nawet jeżeli mecz miał 25 min to czasami to występuję i pisze 55+ :)

Dodany obrazek
Graj tak żeby cie zapamiętano mnie zapamiętali.

DziuDziuxp

DziuDziuxp

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Porażka xD.  

.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników