Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Hosting serwerów MC 4zl/m

Minecraft MultiPlayer Hosting Server

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

Prometeusz89

Prometeusz89

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
4zł za miesiac

Szaki22

Szaki22

MPC Popular User II

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2425 postów
  • Lokacja:Szczytniki
  • Hobby:Geografia, Unity 3D

Chodzi ci o hosting za 4zł? :D Craftserve.pl Oferta Dirt :)

MrEry65

MrEry65

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 111 postów
  • Gadu Gadu:42815961
  • Lokacja:Jabłonka
  • Steam:Ery65
  • Hobby:Minecraft, pluginy bukkit, Counter-Strike

Jak nie szkoda ci dopłacić 0,50 zł to kup sobie serwer minecraft lite na pukawce, 3x lepsza jakość niż oferuje craftserve

Pomogłem? Nie bądź skąpy, daj Like:)

mitroh

mitroh

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 583 postów
  • Gadu Gadu:11770083
Eee pukawka to gówno w porownaniu do csrv...

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

QueziPL

QueziPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Gadu Gadu:35900032
  • Steam:quezipl

Zgadzam się z Tobą

PoSiak

PoSiak

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1920 postów
  • Gadu Gadu:only vip
  • Hobby:Muzyka, Gry

;*

Za 4.99 masz ofertę dirt na craftserve.pl, 3 sloty, ale silnik tylko standard.

buu

;c

pukaleaks

pukaleaks

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Zgadzam się z Tobą

Orly ?

To weź serwer testowy na 12h i sam zobacz.

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Edytowany przez pukaleaks, 09 maj 2013 - 08:23.

Szaki22

Szaki22

MPC Popular User II

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2425 postów
  • Lokacja:Szczytniki
  • Hobby:Geografia, Unity 3D

Zgadzam się pukawka jest kiepska w porónaniu do csrv.Na pukawce masz mniej możliwości.A na csrv masę ciekawych dodatków ;) typu: Program partnerski, Dyn Mapka, Klient FTP w www itp.

pukaleaks

pukaleaks

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Znowu nie prawda.

Na Pukawce od 6 lat jest program partnerski, od 2 lat Dynmapa, edytor plików on-line  (klient ftp na www) to Pukawka 4 lata temu wprowadziła jako pierwsza.
Ktoś Wam płaci za antyreklamę ?
Zajrzyj na Maxcraft.pl i sam się przekonaj jak to działa.

Są nawet serwery w chmurze w pełni automatyczne, z dostępem ssh - tego nie ma w Craftserve.

Itemshop w Pukawka nie potrzebuje pluginów do VIP, bo  sam pilnuje terminów vipów i co więcej jest ich pełen wykaz. Itemshop w Pukawka ma płatności Dotpay, a w Craftserve tego nie ma.

• Cena 1,60 zł /gracz
  • Pamięć RAM 100 MB/gracz
  • Ilość slotów Wybór od 5 do 40
  • Dostępne silniki Standard, Bukkit, Tekkit, Forge
  • Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Tak

Tak
  • Instalator pluginów Tak
  • Gwarancja jakości Tak

Tak
  • Serwer głosowy Mumble Tak
  • Baza danych Mysql Tak
  • twojanazwa.maxc.pl Tak
  • Konta non-premium Tak

SMS, Dotpay, Paypal, przelew na konto bankowe.
  • Dostęp do ftp Tak
  • Bezpieczne wyłącznie - komenda save-all Tak

Tak

Jeszcze ktoś chce jakieś ściemy zapodać ?

Pukawka miała serwery Minecraft, kiedy o Craftserve jeszcze nikt nie słyszał
Pukawka działa nieprzerwanie od 2006 roku !

mitroh

mitroh

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 583 postów
Nieprzerwanie ale lagi i hamski support

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

pukaleaks

pukaleaks

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Nie trafiłeś kolego :)

Nie ma mowy o lagach, a support jest najmocniejszą stroną Pukawki
Nie ma lepszego i głównie z tego słynie Pukawka.pl

Czy wiesz, że działa telefoniczna infolinia do supportu ?
Możesz nawet umówić się na oddzwonienie, bądź rozmowę na komunikatorze np: teamspeak3 lub innym.

Gdyby jakość była taka zła to Pukawka.pl nie byłaby największym hostingiem serwerów gier w Polsce :)

Ps.

Chamski przez "Ch".

Domyślam się w czym miałeś problem.

Wziąłeś serwer 3, albo 5 slotów, naładowałeś pluginów bo jest bukkit i nagle lagi ?
No nic dziwnego. To są serwery dla ludzi którzy wiedzą co robią.
Dla tego na Craftserver nie ma bukkta w Dirt i Sand, bo boją się takich ludzi jak Ty.

Edytowany przez pukaleaks, 09 maj 2013 - 13:03.

TenStylOdLajka

TenStylOdLajka

MPC Elite Rank I

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10673 postów
  • Lokacja:Tarnów/Dąbrowa

yCraft :)

429401406213715600807.png

by Maxio.

Morning

Morning

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Gadu Gadu:i tak mam już za duzy SPAM!
  • Lokacja:w chuj daleko
  • Hobby:Gry, Muzyka, Elektronika, Łóżking, Piractwo, Kradzież, Okaleczanie,

Co do opini na Pukawka.pl to mam mieszane uczucia .

Mam u nich swoje serwery od paru lat i już nie raz miałem z nimi problemy. 

np: za każdym razem gdy powiększałem sloty dawali mi nieprawidłową "obniżoną" pamięć RAM 40% mniej. 

Za każdym razem gdy do nich pisałem chcieli mi wmówić że to moja wina :D że "niby" jakimś cudem zmieniłem polecenie startowe do którego nie mam dostępu .

Żeby was nie skłamać wyłudziłem już od nich ponad miesiąc GRATIS! za te wszystkie problemy z serwerami. 

Aktualnie posiadam tam serwer w chmurze i też nie jeden problem tam wystąpił. 

Hosting Pukawka.pl oceniam na 6/10 ale głownie zważywszy na przystępne ceny. 

A co do Supportu to bardzo cenią swoja prace i lubią zwalać zawsze winę na Ciebie nawet gdy takowa nie zaistniała.

Pozdrawiam. 

SyberianHusky

SyberianHusky

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2704 postów
  • Gadu Gadu:7541978
  • Lokacja:Pabianice
  • Hobby:Informatyka , Motoryzacja , Muzyka , Sport , Deska <3

0 punktów ostrzeżeń.

Craftserve.pl / disconnect.pl

SacMrz7.png
banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
  Niesłusznie zamknąłem twój temat? Napisz mi na pw,napewno sie dogadamy.

norek123123

norek123123

Debiutant III

• Gold Member
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Gadu Gadu:41991528

Pukawka może działa od 2006 roku ale o Couter Strike !!! jeśli chodzi o tę gre polecam ten host. Minecraft to tylko dodatek wiele sieci cs ma swój mały serwer mc i po to jest.

kC <333 ALL

pukaleaks

pukaleaks

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Pukawka może działa od 2006 roku ale o Couter Strike !!! jeśli chodzi o tę gre polecam ten host. Minecraft to tylko dodatek wiele sieci cs ma swój mały serwer mc i po to jest.

W 2006 nie było jeszcze Minecrafta, ale ponad 6 lat doświadczenia z serwerami gier ogólnie, jest faktem.

Od kilku miesięcy większy nacisk został położony na Minecraft.

Oferta została przebudowana i powstała nowa strona dedykowana tylko dla serwerów Minecraft: Maxcraft.pl
Ile się zmieniło, i jak bardzo na plus, można przekonać się biorąc serwer testowy na 12 godzin (po uzgodnieniu możliwe są testy 14 lub 30 dniowe).

@

Odnośnie Twojej sprawy wypowie się człowiek z działu technicznego Pukawki, ale pisząc na tym koncie.

Edytowany przez pukaleaks, 09 maj 2013 - 13:45.

pukaleaks

pukaleaks

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Co do opini na Pukawka.pl to mam mieszane uczucia .
Mam u nich swoje serwery od paru lat i już nie raz miałem z nimi problemy.
np: za każdym razem gdy powiększałem sloty dawali mi nieprawidłową "obniżoną" pamięć RAM 40% mniej.
Za każdym razem gdy do nich pisałem chcieli mi wmówić że to moja wina :D że "niby" jakimś cudem zmieniłem polecenie startowe do którego nie mam dostępu .
Żeby was nie skłamać wyłudziłem już od nich ponad miesiąc GRATIS! za te wszystkie problemy z serwerami.

Aktualnie posiadam tam serwer w chmurze i też nie jeden problem tam wystąpił.
Hosting Pukawka.pl oceniam na 6/10 ale głownie zważywszy na przystępne ceny.
A co do Supportu to bardzo cenią swoja prace i lubią zwalać zawsze winę na Ciebie nawet gdy takowa nie zaistniała.
Pozdrawiam.

Odpowiedź przedstawiciela serwisu Pukawka.pl:

Witam serdecznie,

Przez pewien okres korzystał Pan z bardzo starej instalacji Bukkita i o tym mówiliśmy w kontekście polecenia startowego. Oczywiście nie posiada Pan do niego dostępu, natomiast wraz z aktualizacją Bukkita, reinstalacją serwera bądź przywróceniem kopii zapasowej czy dokupywania slotów, posiadając serwer wykupiony jeszcze w ofercie gdzie obowiązywał inny sposób obliczania rozmiaru pamięci RAM, posiadał Pan faktycznie niewłaściwy limit RAM-u w poleceniu startowym. Pana stwierdzenie, że wmawialiśmy Panu dokonanie jakichś zmian w poleceniu startowym jest nieprawdziwe.

Był to błąd incydentalny, który dotyczył wyłącznie Pana serwera ze względu na wspomniany wcześniej fakt. Potraktowaliśmy Pana zgłoszenie tego problemu bardzo poważnie i skontaktowaliśmy się z Panem telefonicznie, aby wyjaśnić jego przyczynę, zapewnić, że nie było to działanie intencjonalne, a także zaproponować wysoką rekompensatę.

Wbrew temu co Pan napisał rekompensata w postaci miesiąca gratis nie została od nas wyłudzona. Otrzymał Pan ją z naszej inicjatywy, ponieważ jako doświadczony hosting poczuwamy się do odpowiedzialności za ten błąd, który został po zgłoszeniu natychmiast poprawiony. Nigdy nie stosowaliśmy intencjonalnie zaniżonych limitów pamięci RAM dla serwerów. Nie miałoby to uzasadnienia chociażby dlatego, że pamięci RAM nasze jednostki sprzętowe mają pod dostatkiem, stąd wraz ze skokiem technologicznym podniesienie parametrów we wszystkich ofertach. Nie byliśmy świadomi problemu na Pana serwerze, ponieważ nie otrzymywaliśmy żadnych zgłoszeń, dopiero po otrzymaniu zgłoszenia mogliśmy skutecznie udzielić pomocy. Właśnie dlatego warto z nami współpracować. Błędy są rzeczą ludzką i mogą zdarzyć się każdemu, miał Pan oczywiście prawo w ten sposób zinterpretować napotkany problem, jednak uważamy, że zachowaliśmy się w tej sytuacji w sposób należyty, został Pan potraktowany poważnie i uczciwie, dlatego prosimy o obiektywizm w wygłaszanych opiniach.

Odnośnie usługi Cloud Pana stwierdzenie, że "nie jeden problem tam wystąpił" jest już całkowicie tendencyjne. Obiektywnie ze swojego konta zgłosił Pan tylko jeden problem natury technicznej, który nie wynikał ani z naszej, ani Pana winy. Dotyczył normalnego zachowania systemu w przypadku przypisania zbyt wysokiego rozmiaru pamięci dla procesu serwera Minecraft w ramach zasobów chmury, która pozwala Panu na samodzielną i swobodną (wg uznania) wykorzystanie zasobów pamięci i procesora, łącznie z konsekwencjami, które wiążą się z tymi ustawieniami. Innym problemem, który również Pan podejmował było sterowanie serwerem głosowym, który nie wchodzi w zakres naszych usług i został dla Pana zainstalowany indywidualnie, bez gwarancji czy zapewnienia o możliwości sterowania nim, mimo to zmieniliśmy specjalnie dla Pana konfigurację systemową, aby mógł Pan dokonywać takich czynności.

Reszta Pana zgłoszeń dotyczyła wniosków o czynności jak przeniesienie plików, uruchomienie dodatkowego serwera głosowego, ustawienie automatycznego autorestartu czy zmiany slotów, które każdorazowo dla Pana wykonaliśmy.

Pozdrawiam

PS. Szanujemy opinie wszystkich użytkowników, nawet te najbardziej krytyczne. Mamy jednak wrażenie, że wiele osób udzielających się w temacie w ogóle nie miało okazji skorzystać z naszej pomocy technicznej czy obiektywnie przetestować i ocenić nasze usługi, w ramach których nie dochodzi do żadnych niestabilności. Natomiast Minecraft jest oprogramowaniem z natury bardzo niestabilnym i łatwo go przeciążyć wprowadzoną konfiguracją, wykorzystaniem dodatków czy eksploatacją świata.

Każde zgłoszenie do działu wsparcia technicznego traktujemy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Jeżeli ktokolwiek napotyka jakiś problem z działaniem serwera może liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Jesteśmy do dyspozycji zarówno z poziomu panelu administracyjnego w zakładce "Pomoc", mailowo i telefonicznie.

Opinie są oczywiście ważne, jednak warto brać pod uwagę te konstruktywne i opierające się na konkretnych argumentach, a nie jak w wielu przypadkach na pomówieniach i w gruncie rzeczy pluciu jadem.

Zapraszamy wszystkich do bezpłatnego testu naszych usług i przekonania się samemu, że serwery Minecraft w Pukawce to dobry wybór.

mitroh

mitroh

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 583 postów
Przeciez kazdy widzi ze pualeaks to ktos z ich supportu... Craftserve lepszy. Kiedys pisze do pukawki zeby bukkita dodali czy cos tegk typu a oni po CHamsku, ze mam im glowy nie zawracac i jak beda chceli.to dodadza :D
Sorki za bledy ale z telefonu pisze

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

19Adam97

19Adam97

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1089 postów

Chcesz prawdziwy hosting gdzie jest 0 lagów?
Polecam Ci

Mają ItemShop co sprawia łatwość w zarządzaniu, WYSOKIE STAWKI SMS, webFTP, Harmonogram zadań, szybki kontakt, każde przedłużenie daje +5 dni gratis, darmową bazę MYSQL! POLECAM!

Hyzzer7

Hyzzer7

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Przeciez kazdy widzi ze pualeaks to ktos z ich supportu... Craftserve lepszy. Kiedys pisze do pukawki zeby bukkita dodali czy cos tegk typu a oni po CHamsku, ze mam im glowy nie zawracac i jak beda chceli.to dodadza :D
Sorki za bledy ale z telefonu pisze

Z tym się niezgodze co prawda opóżnione jest dodawanie pluginów ale co to za problem samemu je sobie pobrać, sam mam u nich serwer i na razie nienarzekam że coś jest żle czy laguje jak dlamnie pukawka jest dobra

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Minecraft, MultiPlayer, Hosting, Server

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników