Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Gość NightCore_PL

NightCore.pl [Dedyk]

26 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

REZYGNUJE Z WSPÓŁPRACY Z TYM SERWEREM, POZDRAWIAM =)

beztytuuxsy.png

Edytowano przez NightCore_PL
3 osoby lubią to

Super serwer, nareszcie Easy. Będzie ostro :D hhahaha juz pomykam do downloadu

Na tym serwerze jest np takie coś jak  kd +9 ?

To jak możesz powiedz mi jeszcze, czy jest kd na ludzi ?

Edytowano przez Kosion

Na tym serwerze jest np takie coś jak  kd +9 ?

Są +10 =)

Tak jest.

Te kolorowe zbroje są bardzo brzydkie;/
PS. Kiedy serwer wystartował? Edytowano przez rayqi94

Te kolorowe zbroje są bardzo brzydkie;/

W grze prezentują się wyśmienicie ^^

22.12.2012r. - zawsze możesz "dogonic" topke, bo levle to nie problem, zrobienie eq to sztuka =)

Szczerze to na serwerze nie ma nic ciekawego. Nie widzę żadnych dungeonow, misji, fabuły, eventów no ogólnie bieda.
Ile osób On-line? Edytowano przez rayqi94

Szczerze to na serwerze nie ma nic ciekawego. Nie widzę żadnych dungeonow, misji, fabuły, eventów no ogólnie bieda.

eventy co tydzien - raty, ox, zuo, misje są nowe, bedzie zielarstwo. Ogólnie jest co robić - wbij i obczaj ;)

Zapraszam Serdecznie

Eventy OX W Każdą Sobotę O godz 18.00 i 20.00 Uriel CH1

Eventy Zuo W Każdą Niedziele O Godz 19.00 Cała Pustynia CH1

Exp 100% W Każdy Piątek Od Godz 06.00 Do 00.00

1 osoba lubi to

Ilu graczy?

Powyżej 500 narazie, ale jak widzisz dopiero dzisiaj powstała oficjalna prezentacja.

Na serwerze gram, serwer polecam. Prezka taka sobie PS: Polecam grac w czerwonych, bo w niebieskich duzo noobow

Prezka 6/10

Serwer 8/10

Nareszcie udało wam się zrobić ładną prezentacje. Trzeba było czekać parę miesięcy by ją ujrzeć bo starsza ponoć zamknięta została.

Dlatego miałem kompleksy czy zagrać ale nawet bez prezentacji mi się tam gra spodobała. I tak jak mówił autor prezentacji exp leci

szybko a zrobienie eq to sztuka :) Lecz mam jedno pytanie: ''gdzie mogę zdobyć kd??'' bijąc metiny ??? A bym zapomniał zbroje 

tak jak autor wspomniał wyglądają lepiej w grze nisz na obrazku ;) Oczywiście Polecam dla fanów Easy/4Fun i Pozdrawiam 

Autora :D

Prosiłbym Bardzo Administratora Lub Moderatora O Zamknięcie Tematu

Prezentacja Została Opublikowana Bez Mojej Zgody

Prezentacja Zostanie Opublikowana W Późniejszym Terminie Bo Nie Jest Jeszcze Gotowa

Pozdrawiam Administrator Serwera NightCore.Pl  SGM Nico

Nareszcie udało wam się zrobić ładną prezentacje. Trzeba było czekać parę miesięcy by ją ujrzeć bo starsza ponoć zamknięta została.

Dlatego miałem kompleksy czy zagrać ale nawet bez prezentacji mi się tam gra spodobała. I tak jak mówił autor prezentacji exp leci

szybko a zrobienie eq to sztuka :) Lecz mam jedno pytanie: ''gdzie mogę zdobyć kd??'' bijąc metiny ??? A bym zapomniał zbroje 

tak jak autor wspomniał wyglądają lepiej w grze nisz na obrazku ;) Oczywiście Polecam dla fanów Easy/4Fun i Pozdrawiam 

Autora :D

kd +9 możesz zdobyć z misji na 30poziom u kapitana, polega na rozbiciu kamienia zazdrości i dostaniesz losowy kamień +9

Możesz też pobawić się w ulepszanie, no ale co kto woli ;D

A co do przedmówcy:

Wczoraj o godzinie 22;30 pozwolił On na publikację prezentacji, ale teraz zmienił nagle zdanie, nie wiem z czego to wynika, bo nie mam z nim teraz kontaktu, więc temat zostaje =)

1 osoba lubi to

to już serwer troszkę ma ile jest online??? bo jak 100 czy cos to szkoda wbijać nawet...

Dodajcie jakiś lancher to zagram. Bo już grałem na podobnych serwera i mam clienta.

Launchera nie było nigdy i nie będzie.

to już serwer troszkę ma ile jest online??? bo jak 100 czy cos to szkoda wbijać nawet...

Powyżej 500 graczy na razie.

czyżby drugi xenox;d

Zapewniam Cię, że ten serwer jest w każdym detalu lepszy od xenoxa ;]

Ani sie zalogowac do gry, ani na strone, wtf ?

co do wypowiedzi op'ka  to ten serwer w niczym nie jest lepszy od xenox'a ...
Mniej graczy
Słabsze zabezpieczenia (praktycznie żadne)
słabsza maszyna
słabsza fabuła
pliczki z rykoxa małymi dodatkami(wiecej shitu) i diffem na 125 p statusu

jezeli coś pominąłem to wybacz  ... jezeli sie myle to popraw ..

Powie tyle serwer ktory miał burzlią historią nic tutaj ciekawego tu nie ma poprostu gorsza o wiele wersja xenoxa chyba myśleli,że mu dorównają,Serwera nie polecam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0