Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

PAD MEDIA-TECH PATHFINDER MT1502

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

smal1020

smal1020

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

PAD MEDIA-TECH PATHFINDER MT1502: nie wyczytuje mi wgl. tego pada w usb tak jak by go wgl nie było a na padzie dioda sie swieci to znaczy ze działa poprawnie chyba, sterowniki były do tego modelu pada instalowane. Mam Windows XP. W grach nie działa lecz dioda w padzie się świeci. Pad mi kiedyś działał lecz przerywał wyłączająć się, musiałem poprawiać kable aby znow się podłączył lecz teraz wgl go nie wykrywa. (gdy pad działał sterowniki dały się włączyć a gdy sam się odłączał od usb to się nie dało) nawet nie ma dzwięku że został podłączony, nic nie wyskakuje na pulpicie że coś zostało podłączone, (patrzyłem we wszystkich portach USB i nic) Co zrobić aby dalej działał???

Edytowany przez smal1020, 22 kwiecień 2013 - 19:02.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników