Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Jaka broń ...

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

deadmau5x

deadmau5x

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 146 postów
  • Lokacja:Słupsk
  • Hobby:Gry FPP, siatkówka, survival.

Siema ! W bfp4f zaczalem grac przed chwila i mam 2 poziom. Otóż nie mogę nigdzie znaleźć czy mógłbym kupić jakąś broń dla Zwiadowcy na mój poziom ? Proszę o pomoc - odwdzięczę się Likem ;)

Kirito.

Kirito.

キリトとアスナ

• Moderator Działu Komputery
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5002 postów
  • Gadu Gadu:42309940

jak w sklepie (ikonka z pistoletem) nie masz odblokowanej żadnej nowej pukawki, a nie masz na tym lvl to nie kupisz.

Po drugie musisz wydać realną kasę, żeby coś kupić.

A jak chcesz kupić coś na wyższym lvl niż twój to płacisz w izdu więcej niż normalnie.

Tak po krótce.

Dodany obrazek

Arevik

Arevik

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Graj narazie podstawową bronią, potem jak się trochę nauczysz to kupuj broń na jeden dzień. Resztę sam ogarniesz z czasem

deadmau5x

deadmau5x

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 146 postów

Eee to nie wiem czy dalej mi się w to opłaca grać skoro tak jest ... Zobacze co będzie w najbliższym czasie ... 

Edytowany przez deadmau5x, 20 kwiecień 2013 - 16:50.

Kirito.

Kirito.

キリトとアスナ

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 5002 postów

W sumie to jest śmieszne ale jak w dłużej w to pograsz, to sam zobaczysz że ta gra więcej Cię wyjdzie niż bf4 xD

Dodany obrazek

Kiceł

Kiceł

Kicio Auditore da Zajęce

• Mentor
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5600 postów
  • Lokacja:Leszno k. Warszawy
  • Hobby:Gry PC, muzyka, rysowanie, modelarstwo, piłka nożna, snooker, literatura.

Do 12 lvlu graj podstawową, potem możesz brać M24 za creditsy (tą darmową walutę, srebrne monety dostawane po rundzie) lub kupić na zawsze za PLN. Potem L96.

lbAiE32.jpg

deadmau5x

deadmau5x

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 146 postów

@up - dzięki Tobie jakoś znowu mnie naszła ochota do gry  bo bo tak sobie patrze i  LVL nie tak źle leci ;p

Kiceł

Kiceł

Kicio Auditore da Zajęce

• Mentor
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5600 postów
  • Hobby:Gry PC, muzyka, rysowanie, modelarstwo, piłka nożna, snooker, literatura.

Na początku lvle idą szybko, ale potem jest ciężej ;) Coraz więcej expa musisz nabić, koło 10 lvlu trzeba już chyba ponad 100k na następny lvl.

PS. Najszybciej exp leci inżynierem jak coś.

Edytowany przez Kicak105, 20 kwiecień 2013 - 17:01.

lbAiE32.jpg

Kirito.

Kirito.

キリトとアスナ

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 5002 postów

zależy bo ja za 1killa sniperem mogę 400-500 pkt zarobić.

inżynier ma w 3dupy zabawek ale za to bronie ma takie z dupy.

W sensie, że na dalsze dystanse.

Dodany obrazek

Kiceł

Kiceł

Kicio Auditore da Zajęce

• Mentor
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5600 postów

No tak, wiadomo, że jak ktoś jest doświadczony, to każdą klasą i każdą bronią wyciągnie 10k na rundę. Ale dla tych, co zaczynają, najlepszy będzie inżynier :D

lbAiE32.jpg

Hardy.

Hardy.

Król Limonek

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3511 postów
  • Hobby:Fizyka, Uzbrojenie

Co taki zwiadowca zrobi amfibii lub czołgowi? Takie mam wrażenie, że inżynier dużo expi, bo rozwala pojazdy z Rpg. Dobrze mieć mine ppc,to podkładasz pod pojazd. Zginiesz,ale 500+ punktów idzie. Graj zwiadowcą,bo na Sharqi czy Karkand dobrze się gra. Możesz też wylosować z kart karabin wyborowy.

CiachoxPL

CiachoxPL

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 819 postów

UP zanim wygrasz broń w daily draw to miną wieki ;) Ale warto w to grać ;) Ja wygrałem MG36 na zawsze więc warto :D

Hardy.

Hardy.

Król Limonek

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3511 postów

@Up
Trafienie w daily draw to szczęście. Bierzesz kursor na kartę i nagle zmieniasz na inną. A w tej poprzedniej super broń broń na unli. Jaka mnie wtedy nerwica dopada.
@Topic
Pograj trochę,a odblokujesz lepsze karabiny. I najlepiej pakuj punkty w Claymore. Wchodzisz na budynek-rzucasz mine przy wejściu i nikt cię nie zajdzie. Ew. możesz dać w helikopter-jak umiesz latać,to na Oman,Dalian wbijesz spokojnie 4000+puntów. Wybierz azjatyckie serwery, poćwicz,a wyjdzie ci latanie.

Kiceł

Kiceł

Kicio Auditore da Zajęce

• Mentor
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5600 postów

@UP

Niepotrzebnie się w takich sytuacjach wkurzasz. Wiadomo, że karty generowane są po naciśnięciu, i praktycznie nie ma znaczenia, którą wybierzesz. Broń forever i tak będzie najczęściej gdzie indziej. Gdyby to zależało tylko od tego, co klikasz, to wybierając ciągle tę samą kartę miałbyś po miesiącu kilka broni na zawsze.

Edytowany przez Kicak105, 20 kwiecień 2013 - 20:37.

lbAiE32.jpg

Hardy.

Hardy.

Król Limonek

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3511 postów

Ale koszt jest za drogi-499 F za karte. W bf heroes jest 1000VP, które można zdobyć. Poza tym jak grasz i wbijesz lvl, to możesz kupić broń za 300 C na jeden dzień

Kirito.

Kirito.

キリトとアスナ

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 5002 postów

Co taki zwiadowca zrobi amfibii lub czołgowi? Takie mam wrażenie, że inżynier dużo expi, bo rozwala pojazdy z Rpg. Dobrze mieć mine ppc,to podkładasz pod pojazd. Zginiesz,ale 500+ punktów idzie. Graj zwiadowcą,bo na Sharqi czy Karkand dobrze się gra. Możesz też wylosować z kart karabin wyborowy.

ehh widać, że nie znasz snipera.

Po pierwsze na uja mamy to robić, skoro mamy przydupasów inżynierów? :D

Po drugie granaty, moździerz, a w samą amfibię z strzała ze sniperki zdejmuję 42hp, więc 10-12 strzałów i już gościa nie ma.

helikopter to każdy sniper ci ściągnie, chociaż dalej nie widzę sensu w tym dlaczego akurat sniper ma ro robić, jak on jest od innych rzeczy?

Tak btw rozwalisz z jakiejkolwiek broni szturma/medyka/mechanika kolesia z 400m? (właściwie to 440, kumaci wiedzą dlaczego)

Dodany obrazek

Kiceł

Kiceł

Kicio Auditore da Zajęce

• Mentor
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5600 postów

Tak jest... Nie ma sensu się kłócić o klasy, w razie czego mogę zapodać linka do dyskusji, w której pewien pan otrzymawszy ode mnie kilka porządnych argumentów na wyższość snajpera nie odezwał się nawet słowem, choć wcześniej twierdził, że snajper to najgorsza klasa.

Edytowany przez Kicak105, 21 kwiecień 2013 - 09:36.

lbAiE32.jpg

Skaciu

Skaciu

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów
  • Lokacja:Polska
  • Steam:Skaciu
  • Hobby:Gry komputerowe

@UP Zapodaj :D

@Topic Dla początkujących jest idealna m24 i nie droga.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

Spoiler

serainox

serainox

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

jak chcesz dobra bron to kopsnij sobie 24 zł na foundsy i kup sobie dobry pakiet

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników