Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] wstążka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

MrJaDaus

MrJaDaus

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

jak zdobyc taka wstazke jak sie laduje gra kolo nicku i postaci ktora gram ? chodz mi o honorowy itp

Franko_1998

Franko_1998

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1373 postów
Musisz po prostu dobrze grać i zdobyć jak najwięcej honorów w krótkim czasie. Kiedyś ciągle mi kumple wbijali i dostałem wstążke na jakieś 1-2 tygodnie, a później riot się skapnął że od znajomych i mi usunęli.

1385238965-U318180.jpg

Sygnaturę wykonał dla mnie feesee213, za co mu bardzo dziękuję :)

Netrodal

Netrodal

Supernatural <3

• Black Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6444 postów
  • Gadu Gadu:35209470
  • Lokacja:Łódż
  • Hobby:LeagueOfLegends

Na ilosc twoich rozegranych gier musi odpowiadac pewna ilosc honorow(najlepiej tez dostac z 4-5razy pod rzad po 3-4honory, wtedy 100% ze dostaniesz). Nie jest wazna ilosc zebranych ogolem honorow, tylko ile honorow przypada na 1gre :)

Dodany obrazek

prometejosh

prometejosh

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 161 postów

Chodzi o to, abyś dostał jak najwięcej honorów na jedną grę.

Przykład:

• Nie dostaniesz "wstążki", kiedy masz ponad 200 honorów, ale dostajesz 1 na 2 mecze
  • Dostaniesz "wstążkę", jeśli prze kilka meczy pod rząd dostaniesz po 3,4 honorki.

//Reklama OFF.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników