Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Jak zrobić EQ do expa na XenoxMT2 ?

bony do expa

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
51 odpowiedzi na ten temat

krwawy12

krwawy12

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Poradnik - beznadziejny -.- Mistyki nie działają na XenoX'ie. KD Vitala +7 daje 100k HP, +8 200. Zbroja powinna być 10 do PŻ, ABS na strzały, szybkość zaklęcia. PŻ na wyższych LvL'ach w zbroi nie wejdzie. Branza - 10 do PŻ, nieumarli, diabły, 25k PŻ, szansa na drop przedmiotów. W zbroi nie ma w ogóle KD Traumy. W reszcie itemów nie powinny być mistyki.

Bon w 6/7 na potwory daje 15%, nie 10... -.- Sprawdź może najpierw, nim coś napiszesz. Ostatnio na XenoX'ie grałem 3 miesiące temu, a pamiętam wszystko. TuT nieprzydatny wg mnie.

A ty pierw sprawdz czy moze byc 15% potwory potem się wypowiadaj ;] 

Zorps

Zorps

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Lokacja:Szczecin
  • Hobby:Webmasterka ;)

poradnik dla amatorów, wszystko dobrze opisane, + :))

AleZiom

AleZiom

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Poradnik moze i dobry ale nie wiem jakim cudem zrobisz w naszyjniku silny przeciw.... -.-

TigerD

TigerD

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu Gadu:43483799
  • Lokacja:D.G
  • Hobby:Piłka Nożna , Minecraft , Cs , Inne...

no dobrze to jest zrobione ;)

http://www.youtube.c...dhOZoOsxmwuw3QA Konkursy

1 # Premium Minecraft

2 # Cs:go

3 #Cs:go Skrzynki

darkphi123

darkphi123

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 33 postów
Spoko Tut.

OwcaZagady

OwcaZagady

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Lokacja:Polska
  • Steam:Mam ale nie podam

Przydało się ^^

Nieregulaminowa sygnatura.

peja1256

peja1256

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Gadu Gadu:50673047

w naszyjniku bony :''Nieumarli,Mistycy,Diabły '' to smieszne :D

Nulaa

Nulaa

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 123 postów

w naszyjniku bony :''Nieumarli,Mistycy,Diabły '' to smieszne :D

Dlaczego Ciebie to śmieszy, nie rozumiem..

To eq pewnie jest na wszystkie moby/bossy nie tylko na atlantyde.

tumblr_n7o70mxpgk1tc5o3ro1_1280.png

devix1997

devix1997

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Poradnik - beznadziejny -.- Mistyki nie działają na XenoX'ie. KD Vitala +7 daje 100k HP, +8 200. Zbroja powinna być 10 do PŻ, ABS na strzały, szybkość zaklęcia. PŻ na wyższych LvL'ach w zbroi nie wejdzie. Branza - 10 do PŻ, nieumarli, diabły, 25k PŻ, szansa na drop przedmiotów. W zbroi nie ma w ogóle KD Traumy. W reszcie itemów nie powinny być mistyki.

Bon w 6/7 na potwory daje 15%, nie 10... -.- Sprawdź może najpierw, nim coś napiszesz. Ostatnio na XenoX'ie grałem 3 miesiące temu, a pamiętam wszystko. TuT nieprzydatny wg mnie.

To prawda poradnik jest beznadziejny . A w hełmie po co mistyki >? to jest na świątynie hwang  . A otrucie gdzie jest ?!? to może jest do exp'a nie potrzebne ?? co ?!?

Bojda112

Bojda112

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Przyda sie nie którym :) 

kobra300

kobra300

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Dobrze napisał 10%, a jak ktoś zielony to skąd weźmie sobie traume? Na te poziomy lepszy deff

ραтяук

ραтяук

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Hobby:Wkurzanie ludzi :3

wow! dzięki! bardzo przydatne :)

MsrVus8.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników