Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Symulator Farma 2013

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

bartekbedronka1

bartekbedronka1

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Witam zainstalowalem symulator farma 2013 odpaliłem i pisze (Błąd inicjalizacji systemu 3D Wymagany jest shader model 3.0 Zainstaluj najnowsze sterownki do karty graficznej) Wienc Pobrałem Swiftshader 3.0 Wypakowałem do Symulator Farma 2013

Odpalam i pisze to co pisało więc Zainstalowalem najnowsze sterowniki na windows7 i pisze błąd nie zgadza sie windows 7 i do teraz nie umie zagrac na symulator farma 2013 a chce :unsure: proszę o szybkom odpowiedz .

Harryxp1

Harryxp1

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Gadu Gadu:4009145
  • Lokacja:Eratha

Ale musisz instalator pobrac jakiś a nie wpakować raczej bo to jest pewnego rodzaju aktualizacja Karty

PLHugo68

PLHugo68

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 155 postów

zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej :D

PS POLECAM gre :D

Tomek955

Tomek955

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Musisz ściagnac najnowsze stery, lub też oddzielnie zainstalować pixel shader w wersji wyzszej niz 3.0 

Lankiller

Lankiller

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 146 postów
  • Lokacja:Łódź
Podaj swoją kartę graficzną.

SnappyPL

SnappyPL

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Lokacja:Polska

Zaktualizuj sterowniki karty graf. i pobierz najnowszy PATCH ze strony producenta (tj. 1.3+)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników